• Futbol
DISSABTE 19 DE GENER
8:45 FEMENÍ INFANTIL “A” – FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL “B” 3-2 CEM GUINARDÓ
9:00 ALEVÍ “F” – ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “F” 22-0 CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “C” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” 7-2 CEM GUINARDÓ
10:30 BENJAMÍ “G” – MONTAÑESA CF “B” 2-8 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “E” – PUJADAS CD “A” 9-1 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “K” – BUFALA CF “C” 2-4 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “B” – FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “B” 4-0 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “F” – SINGUERLIN CF “A” 3-6 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “D” – BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “A” 4-2 CEM GUINARDÓ
18:15 INFANTIL “A” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “A” 2-3 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – CABRERA UE “A” 1-3 CEM GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “B” – TRAJANA PENYA BARC SANT JUST “A” 2-4 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “E” – UNIFICACION LLEFIACF “B” 0-4 PETIT MARTINENC
CARTAGENA  –  TELEGRAF  (Escoleta) 4-3 CAMP CENTENARI
SANT QUINTÍ  –  GÈNOVA  (Escoleta) 5-6 CAMP CENTENARI
DISSABTE 19 DE GENER (A FORA)
9:00 CATALONIA UB “C” – ALEVÍ “D” 4-2    CEM MUNDET (1)
9:00 Pª BARC BARCINO CE “A” – PREBENJAMÍ “A” 3-8    MPAL MENORCA
9:00 VALLDOREIX FC “B” – ALEVÍ “G” 0-5    MPAL DE VALLVIDRERA
9:15 SANTS UE “E” – ALEVÍ “I” 1-11    MPAL IBERIA
10:00 SANT MARTI-CONDAL FC “F” – ALEVÍ “J” 3-6 MPAL SANT MARTÍ DE PROVENÇALS
10:00 TURO PEIRA CCD “B” – PREBENJAMÍ “F” 3-5    MPAL TURÓ DE LA PEIRA
10:15 Pª BARC BARCINO CE “E” – BENJAMÍ “F” 4-5    MPAL MENORCA
11:00 ESCUELA CF PERFORMANCE “A” – ALEVÍ “B” susp    MPAL IBERIA
11:00 SANTS UE “A” – BENJAMÍ “B” 3-5    CEM LA BASCULA F11
11:00 UNIFICACION BELLVITGE UD “B” – BENJAMÍ “I” 7-1    MPAL LA FEIXA LLARGA
11:30 Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “A” – CADET “B” 0-10    MPAL SANT GENÍS
12:30 FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “A” – PREBENJAMÍ “C” 14-0    MPAL PROVENÇANA
14:25 CONGRÉS CLUB ESPORTIU “B” – INFANTIL “C” 0-10    MPAL PORTA
14:45 VETERANS CATALUNYAAF “A” – INFANTIL “E” 0-8    CEM ARISTIDES MAILLOL
18:30 SANTS UE “C” – JUVENIL “C” 3-0    CEM LA BASCULA F11
DIUMENGE 20 DE GENER
8:30 ALEVÍ “A” – SANT GABRIELCD “B” 2-3 CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “H” – APA POBLE SEC CE “D” 0-10 CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “H” – SANTA EULALIA CF “C”  (1/2 part 1-0 susp pluja) susp CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – PUJADAS CD “A”  (1/2 part 2-3 susp pluja) susp CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – DINAMIC BATLLO ESP “A”  (pluja) susp CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “D” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A” 1-1 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “C” – Pª BARC ANGUERA “B” 2-3 CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “B” – SANTS UE “B” 4-0 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” – EUROPA CE “C” 0-0 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” – PREMIER BARCELONA “A” 0-3 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 20 DE GENER (A FORA)
8:15 DON BOSCO CF “B” – CADET “E” 3-3    CEM ARISTIDES MAILLOL
12:00 ESPANYOL RCD “B” – CADET “A” 5-0 CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE
12:00 FIGUERES UE “A” – AMATEUR “A” 2-2 ESTADI MPAL DE FIGUERES
14:00 FEMENÍ MANU LANZAROTE C F “C” – FEMENÍ INFANTIL “B” 10-1    MPAL CA N’ANGLADA
14:00 LEVANTE LAS PLANAS FC “C” – FEMENÍ JUVENIL “A” 2-0 MPAL DEL BARRI DE LES PLANES
14:15 SINGUERLIN CF “A” – BENJAMÍ “C” 3-4    CEM CAN ZAM (2)
15:45 SINGUERLIN CF “B” – INFANTIL “G” 0-2    CEM CAN ZAM (2)
18:00 BASE MONTCADA C F “A” – AMATEUR FEMENÍ “A”    MPAL CAN SANT JOAN