• Futbol
DISSABTE 19 D’OCTUBRE
8:30 ALEVÍ “J” UNIFICACION LLEFIACF “C” 0-14 CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “F” UNIFICACION LLEFIACF “E” 15-2 CEM GUINARDÓ
9:45 FEMENÍ INFANTIL “B” E E GUINEUETA CF “A” 5-0 CEM GUINARDÓ
9:45 FEMENÍ ALEVÍ “A” FUNDACIO P CE JUPITER “A” 4-2 CEM GUINARDÓ
11:00 ALEVÍ “A” MERCANTIL CE “B” 1-2 CEM GUINARDÓ
11:00 ALEVÍ “E” HOSPITALENSE ATC “A” 4-1 CEM GUINARDÓ
12:15 ALEVÍ “C” CATALONIA UB “A” 4-0 CEM GUINARDÓ
12:15 ALEVÍ “I” SANTA EULALIA CF “B” 6-3 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “B” E E GUINEUETA CF   “A” 5-1 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “D” PUJADAS CD “A” 1-1 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “B” LA SALUT PERE GOL AE “A” 1-2 CEM GUINARDÓ
18:15 FEMENÍ JUVENIL “A” WOMEN’S SOCCER SCHOOL “B” 0-2 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” APA POBLE SEC CE “A” 5-0 CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “A” SANT ANDREU UE “A” 3-1 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “C” APA POBLE SEC CE “A” 2-18 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “E” TURO PEIRA CCD “B” 3-7 PETIT MARTINENC
13:00 BENJAMÍ “I” SISTRELLS CF “C” 2-8 PETIT MARTINENC
DISSABTE 19 D’OCTUBRE (A FORA)
10:00 SANT IGNASI CE “D” INFANTIL “G” 10-0 COL·LEGI SANT IGNASI
11:15 FUNDACIO P CE JUPITER “A” ALEVÍ “B” 5-1 CEM JÚPITER
11:30 LLOREDA CF “A” PREBENJAMÍ “B” 10-1 MPAL LLOREDA
12:15 E E GUINEUETA CF “B” FEMENÍ INFANTIL “C” 3-3 CEM LA GUINEUETA
12:30 STOITCHKOV BARCELONA CF   “A” BENJAMÍ “E” 1-11 MPAL TEIXONERA
12:30 BON PASTOR A E “B” PREBENJAMÍ “D” 2-5 CEM BON PASTOR
13:15 MARIANAO POBLET UD “A” FEMENÍ ALEVÍ “B” 1-0 MPAL MARIANAO
13:30 ESPANYOL RCD “B” BENJAMÍ “A” 9-2 CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE (Artificial)
14:00 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL “B” CADET “C” 2-1 CLUB MEILAND-FUNDACIÓN MARCET
16:00 SINGUERLIN CF “A” INFANTIL “F” 3-6 CEM CAN ZAM (2)
16:30 SANT GABRIEL CD “C” INFANTIL “A” 0-2 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
19:00 BELLAVISTA MILAN C “A” AMATEUR FEMENÍ “B” 2-3 MPAL DE CORRÓ D’AVALL
DIUMENGE 20 D’OCTUBRE
8:30 BENJAMÍ “H” SISTRELLS CF “B” 1-5 CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “F” TECNOFUTBOL CF “C” 10-1 CEM GUINARDÓ
9:45 BENJAMÍ “B” SANTS UE “A” 8-1 CEM GUINARDÓ
9:45 BENJAMÍ “D” FUNDACIO PE EUROPA “D” 1-0 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” VALLS UE “A” 4-1 CEM GUINARDÓ
14:15 FEMENÍ JUVENIL “B” EF OLESA 87 C “A” 2-2 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “E” FUNDACIO P CE JUPITER “F” 7-0 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “A” FUND ESP CORNELLA   “A” 1-1 CEM GUINARDÓ
20:00 INFANTIL “E” ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A” 5-0 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 20 D’OCTUBRE (A FORA)
9:00 EUROPA CE “B” ALEVÍ “D” 6-0 MPAL L’ÀLIGA
9:00 SANT CUGAT FUTBOL CLUB “A” FEMENÍ INFANTIL “A” 3-2 ZEM JAUME TUBAU
9:30 LLOREDA CF “A” BENJAMÍ “C” 5-1 MPAL LLOREDA
9:00 ATLETIC LA PALMA A E “B” ALEVÍ “H” 8-4 MPAL LA SATÀLIA
10:00 Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “D” – ALEVÍ “K” 2-6 MPAL SANT GENÍS
10:15 VILA OLIMPICA CLUB ESP “D” CADET “D” 2-6 CEM CLOT DE LA MEL
10:15 UNIFICACION BELLVITGE UD “A” INFANTIL “C” 3-2 MPAL LA FEIXA LLARGA
11:30 SINGUERLIN CF “D” ALEVÍ “G” 1-11 CEM CAN ZAM (2)
12:00 IBERIA C AT “A” AMATEUR “B” 4-2 MPAL LA BASCULA
12:15 E E GUINEUETA CF   “A” AMATEUR FEMENÍ “A” 4-5 CEM LA GUINEUETA
13:00 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “E” BENJAMÍ “G” 2-2 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
13:15 EUROPA CE “C” JUVENIL “A” 0-2 MPAL NOU SARDENYA
16:00 FUNDACIO P CE JUPITER “B” JUVENIL “C” 1-0 CEM JÚPITER