• Futbol
DISSABTE 19 DE MARÇ
08:45 INFANTIL “E” – MERCAT NOU MAGORIA “A” 3-0 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “B” – STOITCHKOV BARCELONA “A” 4-3 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “C” – LLOREDA “A” 3-5 MPAL GUINARDÓ
11:45 FEMENÍ INF / ALEVÍ “B” – ESC FUT SALESIANS-MATARO “A”            (  AJORNAT )  — MPAL GUINARDÓ
11:45 FEMENÍ BENJ / ALEVÍ “A” – LLERONA “A” 0-9 MPAL GUINARDÓ
13:15 ALEVÍ “A” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” 4-0 MPAL GUINARDÓ
13:15 ALEVÍ “F” – APA POBLE SEC “D” 6-1 MPAL GUINARDÓ
14:45 BENJAMÍ “C” – FUNDACIO PE EUROPA “C” 3-4 MPAL GUINARDÓ
14:45 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – MERCANTIL “A” 4-3 MPAL GUINARDÓ
16:45 INFANTIL “C” – APA POBLE SEC “A” 0-4 MPAL GUINARDÓ
18:15 CADET “B” – SANT IGNASI ESPORTIU “D” 8-0 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” – APA POBLE SEC “A” 0-1 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “C” – Pª BARC BARCINO “B” 0-4 PETIT MARTINENC-F7
10:15 PREBENJAMÍ “B” – SINGUERLIN ” B” 4-1 PETIT MARTINENC-F7
11:30 PREBENJAMÍ “D” – MONTAÑESA “C” 1-2 PETIT MARTINENC-F7
 DISSABTE 19 DE MARÇ (A FORA)
08:45 SANT MARTI-CONDAL “D” – ALEVÍ “K” 9-2 MPAL ANDRADE SANT MARTI
09:00 SARRIA CP “A” – PREBENJAMÍ “A” 3-0 MPAL CAN CARALLEU (GESPA ART)
09:00 SANT GABRIELCD “D” – PREBENJAMÍ “E” 4-0 MPALJOSE LUIS RUIZ CASADO
09:30 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA “D” – ALEVÍ “G” 0-5 COMPLEX ESP LA GUINEUETA
10:00 SANTS UE “A” – FEMENÍ JUV / CADET “A” 0-0 MPAL IBERIA
10:35 CATALONIA UB “A” – BENJAMÍ “B” 2-3 LLARS MUNDET CAMP NUM 1
11:00 BUFALA “B” – ALEVÍ “I” 9-3 MPAL BUFALA
11:00 POMAR “A” – INFANTIL “D” 2-2 POMAR CD
11:00 SISTRELLS “D” – BENJAMÍ “F” 5-1 ZONA ESPORTIVA CAN CABANYES
13:30 ESCOLA EBRAFA “B” – CADET “C” 0-6 ESCOLA ESPORTIVA BRAFA
16:00 IGUALADA “A” – VETERANS “A” 2-3 MPALLES COMES IGUALADA(TERRA)
18:00 ENFAF “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 6-2 CENTRE ENTRENAMENT FAF- CAMP2
 DIUMENGE 20 DE MARÇ
08:30 ALEVÍ “J” – Pª BARC BARCINO “F” susp MPAL GUINARDÓ
08:30 ALEVÍ “E” – UNIFICACIO BADALONA SUD AE “C” susp MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” – Pª BARC CINC COPES “A” susp MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “E” – TURO PEIRA CCD “B” susp MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – CIRERA UD “A” 3-0 MPAL GUINARDÓ
14:15 CADET “D” – ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS “B” 1-1 MPAL GUINARDÓ
16:00 FEMENÍ JUV / CADET “B” – ESCOLA F BARBERA ANDALUCIA “A” 4-3 MPAL GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “B” – SINGUERLIN “B” 3-2 MPAL GUINARDÓ
 DIUMENGE 20 DE MARÇ (A FORA)
09:00 SANT ANDREU UE “D” – INFANTIL “F”  susp MPAL NARCIS SALA
10:00 BUFALA “F” – ALEVÍ “H” 2-11 MPAL BUFALA
11:15 DON BOSCO “A” – BENJAMÍ “D” 3-1 ESCOLA INDUSTRIAL
12:00 SANT ILDEFONS UE “A” – INFANTIL “A” 2-1 MPAL SANT ILDEFONS
12:15 SARRIA CP “B” – CADET “A” 0-1 MPAL CAN CARALLEU
14:15 FUNDACIO P JUPITER “C” – ALEVÍ “D” 5-3 MPAL JUPITER
16:00 LA JONQUERA UE “A” – AMATEUR “A” 0-1 MPAL LA JONQUERA (LF)