• Futbol
                                                   DISSABTE 19 de MAIG
08:30 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – SANT JORDI C E “A” 7-8 CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “E” – TRAJANA PENYA BARC SANT JUST “A” 15-2 CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “I” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “C” 1-9 CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “F” – CATALONIA UB “H” 1-3 CEM GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “C” – TECNOFUTBOL CF “C” 1-2 CEM GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “C” – SANT ANDREU UE “E” 5-3 CEM GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “K” – BADALONA CF “E” 1-11 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “E” – ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS “A” 4-1 CEM GUINARDÓ
16:00 VETERANS – SANT JOAN DESPÌ 12-5 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “C” – BADALONA CF “B” 0-0 CEM GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “E” – SINGUERLIN CF “C” 1-13 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “D” – SANT ANDREU UE “D” 2-3 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “B” – ESCOLA EBRAFA “A” 4-4 PETIT MARTINENC
                                                   DISSABTE 19 de MAIG (A FORA)
08:30 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS “B” – INFANTIL “F” 6-0 CEM FORT-PIENC
09:00 ALZAMORA CF “B” – ALEVÍ “G” 2-1 CEM CAN DRAGO
10:15 BADALONA CF “D” – INFANTIL “D” 0-4 ESTADI MPAL DE BADALONA
10:30 BADALONA CF “C” – ALEVÍ “B” 1-4 MPAL DE MONTIGALÀ
10:30 BARCELONA FC “D” – BENJAMÍ “B” 7-1 CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
11:00 SINGUERLIN CF “D” – BENJAMÍ “G” 6-2 CEM CAN ZAM (2)
11:45 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “D” – ALEVÍ “D” 4-5 MPAL CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ
12:30 SINGUERLIN CF “B” – PREBENJAMÍ “C” 2-3 CEM CAN ZAM (2)
12:30 LA SALUT PERE GOL AE “C” – BENJAMÍ “E” 1-1 MPAL PERE GOL
12:30 UNIFICACION BELLVITGE UD “A” – FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” 1-4 MPAL LA FEIXA LLARGA
13:30 UNIFICACION LLEFIACF “D” – PREBENJAMÍ “F” 12-0 MPAL LLEFIÀ
15:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD “A” – JUVENIL “B” 0-11 MPAL DE BADALONA SUD
15:30 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “C” – INFANTIL “B” 3-1 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
15:45 SANT GABRIELCD “B” – CADET “A” 3-2 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
18:00 FUNDACIO P CE JUPITER “A” – AMATEUR “B”  0-1 CEM JÚPITER
                                                   DIUMENGE 20 de MAIG
08:30 BENJAMÍ “F” – LLOREDA CF “C” 7-0 CEM GUINARDÓ
09:30 ALEVÍ “A” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “C” 6-3 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” – HORTA UAT “A” 1-2 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – VISTA ALEGREUD “A” 2-1 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “C” – Pª BARC CINC COPES “A” 3-3 CEM GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “A” – VILASSAR MARUE “A” 3-3 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “B” – DON BOSCO CF “A” 4-3 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C” – VALLDOREIX FC “B” 1-2 CEM GUINARDÓ
                                                   DIUMENGE 20 de MAIG (A FORA)
09:00 Pª BARC BARCINO CE “H” – ALEVÍ “H” 3-4 MPAL MENORCA
10:15 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A” – BENJAMÍ “D” 7-3 CEM LA BASCULA F11
10:30 SANTA SUSANNA ASSOC ESP “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” 2-6 MPAL DE SANTA SUSANNA
11:00 MONTAÑESA CF “A” – PREBENJAMÍ “A” 3-5 MPAL NOU BARRIS
11:15 RACING SARRIA CF “B” – ALEVÍ “J” 9-4 UB ESPORTS
11:30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D” – CADET “D” 0-3 MPAL LES OLIVERES
12:00 CAN VIDALET CF “A” – JUVENIL “A” (Amistòs) 3-1 CAMP D’ESPORTS MPAL EL MOLI