• Futbol
DISSABTE 18 DE NOVEMBRE
09:00 PREBENJAMÍ “B” – FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “A” 2-2 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “E” – PREMIER BARCELONA “C” 0-11 MPAL GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “F” – ZONA FRANCA FC “A” 6-1 MPAL GUINARDÓ
10:30 BENJAMÍ “D” – LLOREDA CF “A” 2-8 MPAL GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “A” – RACING SARRIA CF “A” 2-3 MPAL GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “I” – UNIFICACION LLEFIACF “C” 3-4 MPAL GUINARDÓ
13:30 ALEVÍ “K” – SANT ANDREU UE “J” 0-3 MPAL GUINARDÓ
13:30 BENJAMÍ “F” – VILA OLIMPICA CE “J” 8-1 MPAL GUINARDÓ
15:00 ALEVÍ “C” – TURO PEIRA CCD “A” 7-0 MPAL GUINARDÓ
15:00 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – SEAGULL CE “A” 1-5 MPAL GUINARDÓ
16:30 INFANTIL “C” – APA POBLE SEC CE “A” 1-2 MPAL GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “A” – ESCOLA F GIRONES-SABAT “B” 1-0 MPAL GUINARDÓ
20:00 CADET “D” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A” 3-2 MPAL GUINARDÓ
10:15 PREBENJAMÍ “D” – PREMIER BARCELONA “B” 2-5 PETIT MARTINENC
DISSABTE 18 DE NOVEMBRE (A FORA)
09:00 POBLE NOU AT “A” – BENJAMÍ “E” 2-1 CEM VILA OLÍMPICA
09:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “A” – PREBENJAMÍ “A” 4-3 MPAL CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ
10:00 LA FLORIDA CF “A” – ALEVÍ “J” 6-4 MPAL LA FLORIDA
10:00 PUJADAS CD “C” – ALEVÍ “G” 1-5 COMPLEX ESP MARESME-LLULL
10:30 ALZAMORA CF “C” – BENJAMÍ “G” 3-0 COMPLEX ESP CAN DRAGO
10:30 UNIFICACION LLEFIACF “B” – ALEVÍ “E” 3-3 MPAL LLEFIA
10:45 SANTS UE “C” – ALEVÍ “H” 6-1 COMPLEX ESP LA BASCULA
11:00 SINGUERLIN CF “A” – FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” 3-3 MPAL CAN ZAM 2
12:15 BADALONA CF “A” – CADET “A” 1-0 ESTADIO MUNICIPAL DE BADALONA
12:45 POMAR CD “B” – PREBENJAMÍ “C” 0-2 POMAR CD
14:10 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “B” – JUVENIL “C” 2-3 MPAL POLIGON GORNAL
DIUMENGE 19 DE NOVEMBRE
10:15 BENJAMÍ “A” – SARRIA CP “A” 2-1 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – SANTA EULALIA CF “A” 3-3 MPAL GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “A” – CAN RULL ROMULO TRONCHONI CFU “A” 2-2 MPAL GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “E” – ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “B” 4-0 MPAL GUINARDÓ
18:00 INFANTIL “B” – TRAJANA PENYA BARC SANT JUST “A” 0-4 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” – LA SALLE BONANOVA CE “C” 2-1 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 19 DE NOVEMBRE (A FORA)
10:00 BASE MARC BARTRA CF “B” – FEMENÍ JUV / CADET “B” 3-2 MPAL PALAU RABASSO
10:00 TECNOFUTBOL CF “B” – INFANTIL “D” 0-8 MEILAND-COLLEGI ST JOAN B
11:10 Pª BARC ANGUERA “D” – ALEVÍ “D” 2-5 ESCOLA INDUSTRIAL
11:30 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “A” – BENJAMÍ “B” 4-1 ESTADI MPAL L’HOSPITALET LLOBREGAT
11:30 PREMIER BARCELONA “C” – BENJAMÍ “C” 6-1 MPAL NOU TAXONERA
12:00 UNIFICACION LLEFIACF “B” – CADET “C” 6-1 MPAL LLEFIA
12:30 VILASSAR MARUE “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 2-6 MPAL VILASSAR DE MAR
14:00 HORTA UAT “A” – ALEVÍ “B” 1-3 MPAL HORTA
16:00 MASNOU AT “A” – AMATEUR FEMENÍ “B” 0-2 MPAL OCATA
16:00 CATALONIA UB “A” – CADET “B” 0-2 LLARS MUNDET CAMP NUM 1
17:00 IGUALADA CF “A” – AMATEUR “A” 3-1 ESTADI LES COMES
18:00 CONGRÉS CLUB ESPORTIU “B” – INFANTIL “F” 1-1 COMPLEX ESP CAN DRAGO