• Futbol
DISSABTE 18 DE MAIG
8:45 FEMENÍ INFANTIL “B” – FEMENÍ MANU LANZAROTE C F “C” 0-11 CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “D” – CATALONIA UB “C” 4-7 CEM GUINARDÓ
10:30 BENJAMÍ “C” – SINGUERLIN CF “A” 6-2 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “I” – SANTS UE “E” 12-1 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “G” – VALLDOREIX FC “B”  (no presentat) susp CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “C” – CONGRÉS CLUB ESPORTIU “B” 9-1 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “G” – SINGUERLIN CF “B” 5-1 CEM GUINARDÓ
18:15 CADET “E” – DON BOSCO CF “B” 2-2 CEM GUINARDÓ
20:00 CADET “A” – ESPANYOL RCD “B” 1-0 CEM GUINARDÓ
10:15 PREBENJAMÍ “C” – FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “A” 0-5 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “F” – TURO PEIRA CCD “B” 11-0 PETIT MARTINENC
13:00 BENJAMÍ “I” – UNIFICACION BELLVITGE UD “B” 0-11 PETIT MARTINENC
CARTAGENA  –  TELEGRAF  ( Escoleta) 9-11 CAMP CENTENARI
SANT QUINTI  –  GENOVA  (Escoleta) 7-6 CAMP CENTENARI
DISSABTE 18 DE MAIG (A FORA)
9:00 APA POBLE SEC CE “D” – BENJAMÍ “H” 10-1 MPAL LA SATÀLIA
10:00 PUJADAS CD “A” – ALEVÍ “E” 3-12 CEM MARESME
10:15 SANT GABRIELCD “B” – ALEVÍ “A” 4-3 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
10:45 BON PASTOR A E “A” – CADET “D” 0-5 CEM BON PASTOR
11:30 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “A” – INFANTIL “A” 1-2 MPAL CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ
12:00 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “B” – INFANTIL “B” 1-2 ESTADI MPAL DE BADALONA
13:30 TRAJANA PENYA BARC SANT JUST “A” – PREBENJAMÍ “B” 4-4 CEM BESÒS-TRAJANA
13:30 ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “F” – ALEVÍ “F” 0-10 CEM CAN ZAM (1)
16:00 CABRERA UE “A” – AMATEUR FEMENÍ “B” 0-3 MPAL DE CABRERA DE MAR
DIUMENGE 19 DE MAIG
8:30 BENJAMÍ “B” – SANTS UE “A” 3-1 CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “F” – Pª BARC BARCINO CE “E” 3-3 CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “J” – SANT MARTI-CONDAL FC “F” 7-4 CEM GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “A” – Pª BARC BARCINO CE “A” 8-2 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – ALMEDA CD “A” 1-4 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “E” – VETERANS CATALUNYAAF “A” 5-0 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “B” – Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “A” 3-0 CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “C” – SANTS UE “C” 2-4 CEM GUINARDÓ
20:00 FEMENÍ JUVENIL “A” – LEVANTE LAS PLANAS FC “C” 0-7 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 19 DE MAIG (A FORA)
10:00 PUJADAS CD “A” – BENJAMÍ “D” 5-2 CEM MARESME
10:00 BUFALA CF “C” – ALEVÍ “K” 7-1 ZEM BUFALÀ
10:15 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” – ALEVÍ “C” 3-5 MPAL CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ
10:30 SANTA EULALIA CF “C” – ALEVÍ “H” 4-2 MPAL SANTA EULÀLIA
12:00 HORTA UAT “A” – AMATEUR “A” 3-1 MPAL HORTA
12:45 PREMIER BARCELONA “A” – BENJAMÍ “A” 5-0 MPAL TEIXONERA
13:00 UNIFICACION LLEFIACF “B” – PREBENJAMÍ “E” 3-1 MPAL LLEFIÀ
14:00 MONTAÑESA CF “B” – BENJAMÍ “G” 6-1 MPAL NOU BARRIS
14:15 Pª BARC ANGUERA “B” – CADET “C” 4-2 ESCOLA INDUSTRIAL
14:15 SINGUERLIN CF “A” – INFANTIL “F” 7-1 CEM CAN ZAM (2)
15:15 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A” – INFANTIL “D” 3-1 CEM LA BASCULA F11
16:30 FEMENI MANU LANZAROTE CF “B” – FEMENÍ INFANTIL “A” 3-2 MPAL CA N’ANGLADA
17:15 SANTS UE “B” – JUVENIL “B” 4-3 DE L’ENERGIA