• Futbol
DISSABTE 17 DE FEBRER
10:00 ALEVÍ “I” – MONTAÑESA CF “B” 6-3 CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “K” – SANTS UE “E” 2-4 CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “D” – CAN BUXERES FC “A” 1-3 CEM GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “D” – ESCOLA EBRAFA “A” 4-2 CEM GUINARDÓ
13:00 BENJAMÍ “F” – SANTS UE “E” 10-2 CEM GUINARDÓ
13:00 BENJAMÍ “H” – UNIFICACION LLEFIACF “F” 0-5 CEM GUINARDÓ
14:30 BENJAMÍ “B” – SANTBOIA FC “B” 5-2 CEM GUINARDÓ
14:30 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – WOMEN’S SOCCER SCHOOL “A” 1-5 CEM GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “B” – FUNDACIO PE EUROPA “A” 0-2 CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “C” – SANT MARTI-CONDAL FC “B” 5-0 CEM GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “B” – SANT ANDREU UE “B” 2-5 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “E” – UNIFICACION LLEFIACF “C” 1-8 PETIT MARTINENC
13:00 PREBENJAMÍ “D” – FUND U E CORNELLA “F” 2-2 PETIT MARTINENC
11:00 CARTAGENA  –  TELEGRAF  (ESCOLETA) 5-7 CAMP CENTENARI
12:00 SANT QUINTÍ  –  GENOVA  (ESCOLETA) 5-3 CAMP CENTENARI
DISSABTE 17 DE FEBRER (A FORA)
09:00 SANT ANDREU UE “A” – PREBENJAMÍ “A” 4-2 MPAL NARCÍS SALA
10:30 WOMEN’S SOCCER SCHOOL “A” – FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” 2-3 MPAL SANT GENÍS
11:25 Pª BARC CINC COPES “A” – ALEVÍ “A” 3-5 CEM FORT-PIENC
12:15 PUBILLA CASAS CE “A” – ALEVÍ “H” 0-11 MPAL PUBILLA CASAS
12:30 HOSPITALENSE ATC “A” – BENJAMÍ “E” 2-1 ESTADI MPAL L’HOSPITALET CENTRE
12:30 LA SALUT PERE GOL AE “B” – BENJAMÍ “C” 7-4 MPAL PERE GOL
15:15 YOUNG TALENT BADALONA SUD AE “A” – INFANTIL “C” 7-0 MPAL DE BADALONA SUD
15:30 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA “B” – ALEVÍ “J” 5-1 MPAL TRINITAT VELLA
16:00 BADALONA CF “D” – CADET “D” 2-1 ESTADI MPAL DE BADALONA
18:15 ESPLUGUENC FA “A” – CADET “A” 1-1 CAMP D’ESPORTS MPAL SALT DE PI
19:30 EUROPA CE “C” – JUVENIL “A” 4-2 MPAL NOU SARDENYA
DIUMENGE 18 DE FEBRER)
09:45 ALEVÍ “B” – ESCUELA CF PERFORMANCE “A” 4-3 CEM GUINARDÓ
09:45 ALEVÍ “F” – SANTS UE “F” 7-0 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – GRAMANET UDAT “A” 0-0 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “E” – LA SALLE BONANOVA CE “B” 3-3 CEM GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “D” – CATALONIA UB “A” 2-1 CEM GUINARDÓ
18:00 INFANTIL “A” – CORNELLA UD “C” 2-3 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – FUNDACIO P CE JUPITER “A” 3-4 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 18 DE FEBRER (A FORA)
08:45 Pª BARC BARCINO CE “B” – ALEVÍ “C” 1-7 MPAL MENORCA
10:00 UNIFICACION LLEFIACF “E” – BENJAMÍ “G” 2-1 MPAL LLEFIÀ
10:15 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” – BENJAMÍ “A” 1-3 MPAL CAN ARANYÓ
10:30 EUROPA CE “D” – ALEVÍ “E” 4-4 MPAL L’ÀLIGA
12:00 SANTS UE “G” – ALEVÍ “G” 0-15 CEM LA BASCULA
12:15 LA SALUT PERE GOL AE “C” – PREBENJAMÍ “F” 9-2 MPAL PERE GOL
13:00 VILADECANS UD “A” – FEMENÍ JUV / CADET “B” 4-1 MPAL DE VILADECANS
13:30 LLOREDA CF “A” – INFANTIL “F” 1-2 MPAL LLOREDA
14:00 UNIFICACION LLEFIACF “B” – PREBENJAMÍ “C” 5-0 MPAL LLEFIÀ
14:45 ESCOLA FUTBOL MATARO CE “C” – CADET “C” 4-2 MPAL DEL CENTENARI
15:00 ESCOLA EBRAFA “A” – CADET “B” 1-5 ESCOLA ESPORTIVA BRAFA
17:00 BORGES BLANQUES C F “A” – AMATEUR “A” 3-1 MPAL DE BORGES BLANQUES
20:00 SANT MARTI-CONDAL FC “A” – JUVENIL “B”  1-4 MPAL SANT MARTÍ DE PROVENÇALS