• Futbol
DISSABTE 16 DE GENER
09:00 INFANTIL “C” – SANT GABRIELCD “E” MPAL GUINARDÓ
10:30 INFANTIL “D” – SANT MARTI-CONDAL FC “C” MPAL GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “K” – FUNDACIO P CE JUPITER “E” MPAL GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “F” – Pª BARC BARCINO CE “D” MPAL GUINARDÓ
13:30 BENJAMÍ “B” – RACING SARRIA CF “A” MPAL GUINARDÓ
13:30 BENJAMÍ “D” – CORNELLA UD “I” MPAL GUINARDÓ
14:45 ALEVÍ “E” – CATALONIA UB “E” MPAL GUINARDÓ
14:45 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – CENTELLES UE “A” MPAL GUINARDÓ
16:15 INFANTIL “B” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” MPAL GUINARDÓ
17:45 FEMENÍ JUV / CADET “A” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” MPAL GUINARDÓ
19:30 JUVENIL “C” – SINGUERLIN CF “A” MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “A” – SANT GABRIELCD “A” PETIT MARTINENC-F7
10:15 PREBENJAMÍ “B” – ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA CF “B” PETIT MARTINENC-F7
11:30 PREBENJAMÍ “C” – UNIFICACION BELLVITGE UD “B” PETIT MARTINENC-F7
DISSABTE 16 DE GENER (A FORA)
09:00 SANT ANDREU UE “E” – ALEVÍ “D” MPAL NARCIS SALA
10:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” – ALEVÍ “A” MPAL CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ
10:15 IMPERIO CF “A” – BENJAMÍ “E” MPAL CAN ZAM-1
10:30 SANT GABRIELCD “A” – FEMENÍ BENJ / ALEVÍ “A” MPALJOSE LUIS RUIZ CASADO
11:20 ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “B” – ALEVÍ “C” MPAL CAN ZAM-1
11:30 TURO PEIRA CCD “A” – ALEVÍ “I” MPAL TURO PEIRA
11:45 ALZAMORA CF “B” – PREBENJAMÍ “D” COMPLEX ESP CAN DRAGO
12:15 HOSPITALENSE ATC “A” – ALEVÍ “H” MPAL L’HOSPITALET CENTRE
13:30 LA SALLE BONANOVA CE “C” – CADET “C” COLLEGI LA SALLE BONANOVA
14:00 STOITCHKOV BARCELONA CF “A” – VETERANS “A” MPAL RACING VALLBONA
16:00 AVIA UE “A” – AMATEUR “A” MPAL ALFONS GONFAUS
20:00 LA PLANADA UD “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” MPAL LA PLANADA CAN DEU
DIUMENGE 17 DE GENER
09:00 ALEVÍ “J” – SANT ANDREU UE “I” MPAL GUINARDÓ
09:00 BENJAMÍ “G” – BADALONA CF “F” MPAL GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “F” – CANYELLESCE “B” MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – CARMELO CD “A” MPAL GUINARDÓ
14:15 CADET “D” – LA FLORIDA CF “A” MPAL GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “A” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “A” MPAL GUINARDÓ
17:30 CADET “A” – LLOREDA CF “A” MPAL GUINARDÓ
19:30 JUVENIL “A” – SANTS UE “B” MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 17 DE GENER (A FORA)
09:00 Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “A” – INFANTIL “F” MPAL VALLE HEBRON
10:00 PUJADAS CD “C” – ALEVÍ “G” COMPLEX ESP MARESME-LLULL
10:00 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “B” – BENJAMÍ “C” ESTADI MPAL L’HOSPITALET LLOBREGAT
10:00 Pª BARC BARCINO CE “B” – CADET “B” MPAL ANDRADE SANT MARTI
10:30 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “E” – ALEVÍ “B” MPAL CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ
12:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” – BENJAMÍ “A” MPAL CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ
14:00 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “C” – INFANTIL “E” MPAL POLIGONO GORNAL
15:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “C” – PREBENJAMÍ “E” MPAL LES OLIVERES
18:00 PUJADAS CD “A” – JUVENIL “B” COMPLEX ESP MARESME-LLULL
18:30 SANT CUGAT ESPORT FC “A” – FEMENÍ JUV / CADET “B” ZONA ESPORTIVA MPAL JAUME TUBAU