• Futbol
DISSABTE 16 DE FEBRER
8:45 FEMENÍ INFANTIL “A” – SANT GABRIEL,CD “C” 2-2 CEM GUINARDÓ
9:00 FEMENÍ ALEVÍ “A” – UNIFICACIÓN STAPERPETUA “A” 1-0 CEM GUINARDÓ
10:30 BENJAMÍ “F” – SANT MARTI-CONDAL, FC “C” 5-1 CEM GUINARDÓ
10:30 PREBENJAMÍ “A” – ALZAMORA, CF “A” 5-0 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “B” – ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “A” 9-1 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “F” – SANT ANDREU, UE “I” 11-0 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “G” – POBLE NOU ,AT “B” 1-0 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “E” – COLLEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA “A” 1-0 CEM GUINARDÓ
16:30 FEMENÍ JUVENIL “A” – VILADECANS UD “A” 0-12 CEM GUINARDÓ
18:15 INFANTIL “A” – SANT ANDREU, UE “B” 2-2 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” – SANTA EULALIA, CF “A” 2-2 CEM GUINARDÓ
9:00 BENJAMÍ “E” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “D” 2-2 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “D” – SARRIA, CP “B” 1-4 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “F” – Pª BARC CINC COPES “C” 7-3 PETIT MARTINENC
12:45 BENJAMÍ “D” – FUNDACIO PE EUROPA “E” 3-1 PETIT MARTINENC
SANT QUINTI  –  TELEGRAF  ( Escoleta) 4-2 CAMP CENTENARI
GENOVA  –  CARTAGENA  ( Escoleta) 5-6 CAMP CENTENARI
DISSABTE 16 DE FEBRER (FORA)
9:30 LA SALUT PERE GOL AE “E” – ALEVÍ “G” 0-15 MPAL PERE GOL
11:00 LA SALUT PERE GOL AE “C” – BENJAMÍ “G” 6-0 MPAL PERE GOL
11:45 ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “A” – PREBENJAMÍ “C” 10-1 CEM CAN ZAM (1)
12:00 TRINIDAD, CD “B” – INFANTIL “C” 1-7 MPAL TRINITAT VELLA
12:15 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “A” – PREBENJAMÍ “B” 3-3 CEM BON PASTOR
12:30 HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL “A” – INFANTIL “F” 3-1 MPAL VALL D’HEBRON
12:30 FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “A” – BENJAMÍ “B” 0-4 MPAL PROVENÇANA
12:40 MONTAÑESA, CF “D” – PREBENJAMÍ “E” 4-2 MPAL NOU BARRIS
13:00 ESCOLA FUTBOL MATARO CE “A” – FEMENÍ INFANTIL “B” 3-0 MPAL ROCAFONDA
13:00 Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “B” – BENJAMÍ “H” 6-2 MPAL SANT GENÍS
13:15 SARRIA, CP “B” – ALEVÍ “D” 2-7 CEM CAN CARALLEU
17:30 CATALONIA, UB “C” – CADET “D” 1-5 MPAL IBERIA
18:00 FUNDACIO P CE JUPITER “A” – CADET “A” 3-0 CEM JÚPITER
20:00 LEVANTE LAS PLANAS, FC “C” – AMATEUR FEMENÍ “B” 1-2 MPAL DEL BARRI DE LES PLANES
DIUMENGE 17 DE FEBRER
8:30 ALEVÍ “C” – TERLENKA BARCELONISTA C F “A” 1-2 CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “J” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “G” 8-6 CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “K” – MONTAÑESA, CF “A” 0-17 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” – SANT GABRIEL,CD “B” 2-6 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – TURO PEIRA, CCD “B” 2-0 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “B” – RACING SARRIA CF “A” 1-1 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “E” – EUROPA, CE “D” 0-2 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “B” – CONGRÉS CLUB ESPORTIU “A” 0-1 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” – ALZAMORA, CF “A” 2-1 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “I” – SANTS, UE “D” 2-7 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 17 DE FEBRER (A FORA)
9:45 MONTAÑESA, CF “F” – ALEVÍ “I” 1-9 MPAL NOU BARRIS
10:00 SISTRELLS CF “A” – ALEVÍ “E” 2-5 ZEM CAN CABANYES
10:15 CARMELO, CD “A” – ALEVÍ “H” 8-2 MPAL CARMEL
10:30 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “B” – ALEVÍ “A” 3-3 MPAL DE MONTIGALÀ
10:30 Pª RECSAN FELIU LLOBREGAT “A” – BENJAMÍ “C” 3-6 MPAL FALGUERA
11:00 SARRIA, CP “A” – JUVENIL “C” 4-3 CEM CAN CARALLEU
12:00 REUS DEPORTIU, CF SAD “B” – AMATEUR “A” 4-0 NOU MPAL DE REUS
16:45 MONTAÑESA, CF “B” – CADET “C” 3-1 MPAL NOU BARRIS
18:30 MONTAÑESA, CF “B” – INFANTIL “D” 4-2 MPAL NOU BARRIS