• Futbol
DISSABTE 15 D’OCTUBRE
08:45 INFANTIL “E”   – BON PASTOR AGR ESP “A”  2-2 MPAL. GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “E”   – CATALONIA, U.B. “C”  0-4 MPAL. GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “C”   – SANTA EULALIA, C.F. “A”  2-5 MPAL. GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “K”   – Pª BARC. CINC COPES “D”  5-2 MPAL. GUINARDÓ
11:45 FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” –   MERCANTIL, C.E. “A”  1-3 MPAL. GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “C”   – MONTAÑESA, C.F. “A”  5-4 MPAL. GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “H”   – HOSPITALENSE, AT.C. “A”  2-11 MPAL. GUINARDÓ
14:30 ALEVÍ “F”   – TURO PEIRA, C.C.D. “B”  7-1 MPAL. GUINARDÓ
14:30 FEMENÍ CAD/ INF “A” –   FONTSANTA-FATJO, C.D.  1-2 MPAL. GUINARDÓ
16:00 VETERANS “A”   – HORTA, U.AT. “A”  6-3 MPAL. GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “A”   – SANT GABRIEL,C.D. “A”  1-1 MPAL. GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “A”   – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A”  1-6 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “B”   – YOUNG TALENT BADALONA SUD A.E. “A”  2-8 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “F”   – SANT ANDREU, U.E. “E”  0-14 PETIT MARTINENC
12:45 FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “B” –   VILADECANS U.D. “B”  6-6 PETIT MARTINENC
DISSABTE 15 D’OCTUBRE (A FORA)
08:45 SANT MARTI-CONDAL, F.C. “F” –   ALEVÍ “J” Ajornat MUNICIPAL SANT MARTI PROVENÇALS
09:00 VILASSAR MAR,U.E. “D” –   ALEVÍ “D”  3-3 MPAL. XEVI RAMON
09:00 UNIFICACION LLEFIA,CF. “D” –   ALEVÍ “G”  1-2 MPAL. LLEFIA
09:30 SISTRELLS C.F. “A” –   ALEVÍ “A”  4-2 ZONA ESPORTIVA CAN CABANYES
10:00 TURO PEIRA, C.C.D. “B” – BENJAMÍ “F”  5-3 MPAL. TURO PEIRA
10:00 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST “B” –   PREBENJAMÍ “C”  0-3 INST. MPALS. SANT ADRIA BESOS
10:30 ALZAMORA, C.F.   “A” – BENJAMÍ “B”  0-4 COMPLEX ESP. CAN DRAGO
11:15 DON BOSCO, C.F. “A” –   CADET “B”  3-2 ESCOLA INDUSTRIAL
11:15 LES CORTS DE BARCELONA C.E. “A” –   ALEVÍ “H”  6-4 IME ARISTIDES MAILLOL
12:00 CATALONIA, U.B. “E” –   INFANTIL “D”  0-6 LLARS MUNDET CAMP NUM. 1
12:00 SANT ANDREU, U.E. “C” –   PREBENJAMÍ “D”  2-6 AISS MPAL
12:45 CABRERA, U.E. “A” –   FEMENÍ JUV / CADET “A”  1-1 MPAL. CABRERA DE MAR
13:30 UNIFICACION LLEFIA,CF. “C” –   PREBENJAMÍ “E”  2-0 MPAL. LLEFIA
13:30 MONTAÑESA, C.F. “C” –   BENJAMÍ “E”  4-0 MPAL. NOU BARRIS
14:00 SISTRELLS C.F. “B” –   BENJAMÍ “D”  1-1 ZONA ESPORTIVA CAN CABANYES
14:30 FUNDACIO P. CE. JUPITER “A” –   INFANTIL “B”  2-1 MPAL. JUPITER
15:00 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU “B” –   CADET “D”  1-2 COL.LEGI SANT IGNASI
DIUMENGE 16 D’OCTUBRE
08:45 ALEVÍ “B”   – UNIFICACION LLEFIA,CF. “A”  7-2 MPAL. GUINARDÓ
08:45 ALEVÍ “I”   – DIAGONAL CLUB ESPORTIU “A”  4-1 MPAL. GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “A”   – UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA “A”  1-4 MPAL. GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “G”   – FUNDACIO P.E. EUROPA “E”  0-5 MPAL. GUINARDÓ
12:00 AMATEUR   “B” – CIRERA, U.D. “A”  1-1 MPAL. GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “F”   – CATALONIA, U.B. “G”  4-1 MPAL. GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “A”   – PRAT, A.E. “A”  3-5 MPAL. GUINARDÓ
18:00 CADET “C”   – SISTRELLS C.F. “B”  4-0 MPAL. GUINARDÓ
20:00 CADET “A”   – L’HOSPITALET, CENTRE ESPORTS “B”  3-1 MPAL. GUINARDÓ
DIUMENGE 16 D’OCTUBRE (A FORA)
12:00 SALESIANS BOSCO-HORTA C.E. “A” –   JUVENIL “B”  1-4 SALESIANS HORTA
12:15 SANTS, U.E. “A”   – AMATEUR “A”  1-5 CAMP DE FUTBOL DE L’ENERGIA
14:15 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. “A” –   FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” Ajornat MPAL. CAN ZAM-1
15:15 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E. “C” –   INFANTIL “C”  3-1 MPAL. D’ESPORTS DE MATARO
16:00 ESCOLA DE FUT PREMIER BARCELONA “A” –   JUVENIL “C”  2-3 MPAL. NOU TAXONERA
18:00 JOANENC, F.C. “A” –   FEMENÍ JUV / CADET B”  6-2 MPAL. SANT JOAN VILATORRADA
20:00 SEAGULL, C.E. “B” –   AMATEUR FEMENÍ “A”  3-1 CAMP MUNICIPAL DE BADALONA