• Futbol
DISSABTE 15 DE DESEMBRE
8:45 FEMENÍ INFANTIL “B” – WOMEN’S SOCCER SCHOOL “A” 1-5 CEM GUINARDÓ
9:00 ALEVÍ “B” – ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “B” Ajornat CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “J” – CAN BUXERES FC “C” 4-6 CEM GUINARDÓ
10:30 FEMENÍ ALEVÍ “A” – FUNDACIO P CE JUPITER “A” 6-0 CEM GUINARDÓ
12:00 BENJAMÍ “B” – FUNDACIO PE EUROPA “A” 1-1 CEM GUINARDÓ
12:00 BENJAMÍ “C” – YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOCESP “A” 5-1 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “C” – MONTAÑESA CF “D” 16-0 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “E” – ZONA FRANCA FC “A” 7-1 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “D” – UNIFICACION BELLVITGE UD “A” 0-2 CEM GUINARDÓ
18:15 CADET “A” – FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA “A” 2-2 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C” – SANTA EULALIA CF “C” 4-1 CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “C” – ESCOLA EBRAFA “A” 0-7 PETIT MARTINENC
GENOVA  –  SANT QUINTÍ  (ESCOLETA) 10-10 CAMP CENTENARI
CARTAGENA  –  TELEGRAF  (ESCOLETA) 3-4 CAMP CENTENARI
DISSABTE 15 DE DESEMBRE (A FORA)
8:45 MERCANTIL CE “B” – ALEVÍ “A” 2-3 CAMP DE FUTBOL CLUB MERCANTIL
9:45 SANTS UE “C” – ALEVÍ “F” 2-6 CEM LA BASCULA F11
9:45 MONTAÑESA CF “A” – PREBENJAMÍ “A” 1-12 MPAL NOU BARRIS
10:00 TRAJANA PENYA BARC SANT JUST “B” – ALEVÍ “H” 6-4 CEM BESÒS-TRAJANA
10:00 LLOREDA CF “B” – BENJAMÍ “E” 11-0 MPAL LLOREDA
10:15 Pª BARC CINC COPES “B” – PREBENJAMÍ “D” 4-2 MPAL PARC CATALANA
10:25 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” – INFANTIL “B” 4-0 MPAL NOU DE SANTA COLOMA DE GRAMENET CAN PEIXAUET
11:00 PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “A” – ALEVÍ “C” 2-4 CEM ARISTIDES MAILLOL
11:15 Pª BARC BARCINO CE “A” – BENJAMÍ “D” 2-2 MPAL SANT MARTÍ DE PROVENÇALS
11:35 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU “B” – CADET “E” 4-2 COL·LEGI SANT IGNASI
12:20 MERCAT NOU MAGORIA SE “A” – INFANTIL “F” 2-1 DE L’ENERGIA
13:00 Pª BARC ANGUERA “G” – ALEVÍ “K” 6-9 ESCOLA INDUSTRIAL
14:10 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “C” – CADET “B” 3-3 MPAL NOU DE SANTA COLOMA DE GRAMENET CAN PEIXAUET
14:30 Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “B” – INFANTIL “D” 0-14 MPAL SANT GENÍS
18:00 PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “A” – JUVENIL “B” 2-3 CEM ARISTIDES MAILLOL
20:00 SEAGULL BDN CE “B” – AMATEUR FEMENÍ “A” 1-5 ESTADI MPAL DE BADALONA
DIUMENGE 16 DE DESEMBRE
8:30 ALEVÍ “G” – Pª BARC CINC COPES “E” 5-3 CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “H” – SANTA EULALIA CF “D” 0-12 CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “D” – ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “A” 1-3 CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “I” – SANT ANDREU UE “F” 1-5 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – L’ESQUERRA DE L’EIXAMPLE FC “A” 3-2 CEM GUINARDÓ
14:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – ESCUELA FBASE RIPOLLETAD “A” 0-1 CEM GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “G” – DIAGONAL CLUB ESPORTIU “A” 1-3 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “C” – HORTA UAT “A” 2-1 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” – SANT ANDREU UE “B” 1-0 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “I” – ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “F” 3-6 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 16 DE DESEMBRE (A FORA)
10:00 PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “A” – BENJAMÍ “A” 2-3 CEM ARISTIDES MAILLOL
10:30 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “B” – PREBENJAMÍ “E” 6-0 MPAL MONTIGALÀ
11:45 SANTBOIA FC “A” – FEMENÍ INFANTIL “A” 1-2 MPAL JOAN BAPTISTA MILÀ
12:00 SANT ANDREU UE “A” – AMATEUR “A” 4-0 MPAL NARCÍS SALA
18:15 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOCESP “A” – ALEVÍ “E” 4-5 MPAL LLEFIÀ
18:45 LLAGOSTERA UE “B” – INFANTIL “A” 1-4 CAMP D’ESPORTS MPAL DE LLAGOSTERA
19:00 LLERONA CE “C” – FEMENÍ JUVENIL “A” 4-0 PARROQUIA DE STA MARIA DE LLERONA