• Futbol
DISSABTE 15 DE FEBRER
8:30 ALEVÍ “F” Pª BARC BARCINO CE “D” 12-3 CEM GUINARDÓ
9:30 FEMENÍ NFANTIL “B” SANTS UE “A” 2-5 CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “J” CATALONIA UB “D” 1-6 CEM GUINARDÓ
11:00 BENJAMÍ “B” L’HOSPITALET C E “B” 7-2 CEM GUINARDÓ
11:00 BENJAMÍ “F” STOITCHKOV BARNA CF “B” 4-3 CEM GUINARDÓ
12:15 ALEVÍ “C” SANT GABRIEL CD “A” 0-2 CEM GUINARDÓ
12:15 ALEVÍ “I” Pª BARC BARCINO CE “I” 8-0 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “B” ESCOLA FUTBOL MATARO CE “B” 1-3 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “D” Pª BARC BARCINO CE “D” 9-1 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “E” BARCELONETA CF “A” 3-2 CEM GUINARDÓ
18:15 FEMENÍ JUVENIL “B” MARTORELL CF “B” 2-3 CEM GUINARDÓ
20:00 CADET “B” NEUROFUTBOL C F “A” 1-3 CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “C” PUBILLA CASAS CE “A” 0-11 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “E” CAN BUXERES FC “B” 1-9 PETIT MARTINENC
11:30 BENJAMÍ “I” ALZAMORA CF “E” 3-4 PETIT MARTINENC
Escoleta CARTAGENA TELEGRAF 7-6 CAMP CENTENARI
Escoleta SANT QUINTI GENOVA 5-3 CAMP CENTENARI
DISSABTE 15 DE FEBRER (A FORA)
8:45 ALZAMORA CF “A” ALEVÍ “D” 6-0 CEM CAN DRAGO
9:00 Pª BARC ANGUERA “E” NFANTIL “F” 3-2 INEF BARCELONA
9:00 VILASSAR MARUE “B” ALEVÍ “B” 3-2 MPAL XEVI RAMON
9:00 RACING SARRIA CF “A” BENJAMÍ “E” 1-1 UB ESPORTS
9:00 LES CORTS DE BARCELONA C E “A” BENJAMÍ “C” 2-10 CEM ARISTIDES MAILLOL
11:00 E E GUINEUETA CF “B” – PREBENJAMÍ “D” 0-3 CEM LA GUINEUETA
11:00 SISTRELLS CF “A” BENJAMÍ “G” 1-2 ZEM CAN CABANYES
11:15 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF “A” FEMENÍ ALEVÍ “B” 5-1 MPAL DE SEGUR DE CALAFELL
11:30 SARRIA CP “A” INFANTIL “C” 5-2 CEM CAN CARALLEU
11:30 POBLE NOU AT “A” ALEVÍ “G” 1-1 CEM MARESME
12:30 FUNDACIÓ P FBASE REUS “A” FEMENÍ NFANTIL “A” 6-1 ESTADI MPAL CFREUS ANNEX 1
12:45 FUNDACIO P CE JUPITER “D” CADET “D” 1-3 CEM JÚPITER
15:15 CAN BUXERES FC “A” JUVENIL “C” 3-1 MPAL CAN BUXERES
17:00 DAMM CF “B” INFANTIL “A” 2-3 MPAL TEIXONERA
20:00 FUNDACIO P CE JUPITER “A” CADET “C” 2-1 CEM JÚPITER
DIUEMNGE 16 DE FEBRER
8:30 ALEVÍ “E” CONGRÉS CLUB ESP “B” 8-1 CEM GUINARDÓ
8:30 FEMENÍ ALEVÍ “A” LEVANTE LAS PLANAS FC “B” 5-2 CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “A” FUND ESP GRAMA “B” 2-1 CEM GUINARDÓ
9:45 BENJAMÍ “D” PENYA BLAUG TRINITAT VELLA “A” 3-3 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” VILANOVA GELTRU CF “A” 5-0 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “E” SARRIA CP “C” 6-0 CEM GUINARDÓ
16:00 FEMENÍ JUVENIL “A” CERDANYOLA VALLES FC “A” 0-5 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “A” SANT CUGAT FC “A” 1-1 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” SARRIA CP “A” 1-3 CEM GUINARDÓ
12:30 PREBENJAMÍ “A” UNIFICACION LLEFIACF “A” 6-1 PETIT MARTINENC
DIUEMNGE 16 DE FEBRER (A FORA)
9:45 MONTAÑESA CF “B” PREBENJAMÍ “B” 5-1 MPAL NOU BARRIS
9:45 HORTA UAT “A” BENJAMÍ “A” 5-1 MPAL HORTA
10:00 PBARC VILLAVERDE PENIT “B” BENJAMÍ “H” 0-6 MPAL SANT GENÍS
10:10 LA SALUT PERE GOL AE “A” INFANTIL “G” 14-0 MPAL PERE GOL
10:15 ATLETIC PRAT DELTA CF “A” FEMENÍ INFANTIL “C” 3-2 CEM JULIO MÉNDEZ
10:30 SANTA EULALIA CF “F” ALEVÍ “H” 1-7 MPAL SANTA EULÀLIA
12:00 GIRONA FC “A” AMATEUR FEMENÍ “A” 2-1 MPAL TORRES DE PALAU
12:15 TURO PEIRA CCD “B” AMATEUR “B” 1-2 MPAL TURO DE LA PEIRA
14:00 UNIFICACION LLEFIACF “D” ALEVÍ “K” 10-0 MPAL LLEFIÀ
16:00 SANT ANDREU UE “B” JUVENIL “A” 0-1 MPAL NARCÍS SALA
17:00 FIGARÓ CE “A” AMATEUR FEMENÍ “B” 1-4 MPAL DE FIGARÓ-MONTMANY