• Futbol
DISSABTE 14 D’OCTUBRE
08:30 ALEVÍ “E” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D” 5-4 MPAL GUINARDÓ
08:30 BENJAMÍ “A” – ESCOLA FUTBOL MATARO CE “C” 3-1 MPAL GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “A” – EUROPA CE “B” 2-6 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “C” – SANTA EULALIA CF “B” 1-5 MPAL GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “D” – EUROPA CE “C” 5-3 MPAL GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “F” – SANT ANDREU UE “H” 9-2 MPAL GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “I” – Pª BARC ANGUERA “G” 9-1 MPAL GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “K” – Pª BARC ANGUERA “F” 3-7 MPAL GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “D” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” 1-0 MPAL GUINARDÓ
18:00 CADET “C” – SANT GABRIELCD “D” 1-5 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C” – CELTIC UE “A” 3-0 MPAL GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “D” – ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA CF “B” 0-3 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “B” – EUROPA CE “B” 2-6 PETIT MARTINENC
DISSABTE 14 D’OCTUBRE (A FORA)
08:30 SANTS UE “B” – INFANTIL “B” 2-1 CAMP DE FUTBOL DE L’ENERGIA
09:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “E” – ALEVÍ “C” 2-6 MPAL CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ
09:30 ESC FUT PREMIER BARCELONA “E” – ALEVÍ “G” 4-2 MPAL NOU TAXONERA
10:15 BARCELONETA CF “B” – ALEVÍ “J” 4-4 MPAL BARCELONETA
10:15 Pª BARC CINC COPES “D” – PREBENJAMÍ “F” 12-0 MPAL BARCELONETA
10:15 HORTA UAT “C” – ALEVÍ “H” 5-2 MPAL HORTA
11:00 MONTAÑESA CF “A” – INFANTIL “A” 2-2 MPAL NOU BARRIS
13:00 ESC FUT PREMIER BARCELONA “F” – BENJAMÍ “G” 2-2 MPAL NOU TAXONERA
14:30 DON BOSCO “B” – CADET “D” 0-6 IME ARISTIDES MALLOL
18:00 PASTRANA UD “A” – AMATEUR “B” 0-2 MPAL HORTA
18:00 FUNDACIO P CE JUPITER “A” – JUVENIL “A” 1-0 MPAL JUPITER
20:00 CATALONIA UB “D” – JUVENIL “B” 0-2 ESCOLA INDUSTRIAL
DIUMENGE 15 D’OCTUBRE
09:30 BENJAMÍ “F” – CANYELLESCE “B” 7-5 MPAL GUINARDÓ
09:30 BENJAMÍ “H” – Pª BARC ANGUERA “D” 2-10 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – VILASECA CF “A” 1-0 MPAL GUINARDÓ
14:00 INFANTIL “E” – ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA CF “B” 1-4 MPAL GUINARDÓ
15:30 CADET “B” – UNIFICACION LLEFIACF “A” 7-1 MPAL GUINARDÓ
17:00 CADET “A” – MANLLEU AEC “B” 3-2 MPAL GUINARDÓ
19:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA CF “A” 2-1 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 15 D’OCTUBRE (A FORA)
10:15 ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “A” – FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” 4-4 MPAL CAN ZAM 1
10:30 ESCOLA FUTBOL MATARO CE “C” – ALEVÍ “B” 1-4 MPAL D’ESPORTS DE MATARO
12:00 BADALONA CF “A” – BENJAMÍ “B” 2-4 CAMP MPAL DE BADALONA
12:00 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “C” – BENJAMÍ “E” 9-1 CM PUIG GAIRALT
12:00 SANTA EULALIA CF “C” – BENJAMÍ “D” 6-4 MPAL SANTA EULÀLIA
12:15 SALESIANS BOSCO-HORTA CE “A” – INFANTIL “F” 0-6 SALESIANS HORTA
18:00 CONGRÉS CLUB ESPORTIU “A” – INFANTIL “C” 2-1 COMPLEX ESP CAN DRAGO