• Futbol
DISSABTE 16 DE DESEMBRE
INFANTIL “D” – MERCANTIL CE “C” INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ GRUP 2 MPAL GUINARDÓ      2-1 08:00
ALEVÍ “G” – Pª BARC BARCINO CE “G” ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ GRUP 5 MPAL GUINARDÓ     15-0 09:30
ALEVÍ “H” – APA POBLE SEC CE “C” ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ GRUP 6 MPAL GUINARDÓ     10-0 09:30
ALEVÍ “J” – SANT GABRIELCD “G” ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ GRUP 2 MPAL GUINARDÓ       4-5 10:45
FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” – LA SALUT PERE GOL AE “A” SEGONA DIVISIÓ FEM ALEVÍ / BENJ GRUP 2 MPAL GUINARDÓ       6-0 10:45
BENJAMÍ “G” – MONTAÑESA CF “D” BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ GRUP 5 MPAL GUINARDÓ       2-4 12:00
BENJAMÍ “E” – MERCAT NOU MAGORIA SE “B” BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ GRUP 7 MPAL GUINARDÓ       4-2 12:00
ALEVÍ “B” – SANT GABRIELCD “C” ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ GRUP 3 MPAL GUINARDÓ       8-0 13:00
ALEVÍ “E” – SANT GABRIELCD “E” ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ GRUP 18 MPAL GUINARDÓ       3-0 13:00
FEMENÍ JUV / CADET “B” – BEGUES CF “A” SEGONA DIV FEM JUV / CADET GRUP 2 MPAL GUINARDÓ       8-4 14:15
VETERANS – IGUALADA VETERANS MPAL GUINARDÓ       4-1 16:00
JUVENIL “C” – Pª BARC BARCINO CE “B” JUVENIL SEGONA DIVISIÓ GRUP 13 MPAL GUINARDÓ     10-0 18:00
AMATEUR FEMENÍ “B” – UNIFICACION BELLVITGE UD “A” SEGONA DIVISIO FEMENI GRUP 2 MPAL GUINARDÓ        6-2 20:00
PREBENJAMÍ “A” – SANT GABRIELCD “A” PREBENJAMÍ 7 GRUP 21 PETIT MARTINENC    2-5 09:00
PREBENJAMÍ “C” – LLOREDA CF “B” PREBENJAMÍ 7 GRUP 25 PETIT MARTINENC    0-8 10:15
PREBENJAMÍ “F” – BON PASTOR A E “C” PREBENJAMÍ 7 GRUP 28 PETIT MARTINENC    0-9 11:30
SANT QUINTÍ   –   CARTAGENA ESCOLETA CAMP CENTENARI     6-6 10:00
GENOVA   –   TELEGRAF ESCOLETA CAMP CENTENARI     7-5 11:00
DISSABTE 16 DE DESEMBRE (A FORA)
ALZAMORA CF “F” – ALEVÍ “F” ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ GRUP 4

COMPLEX ESP CAN DRAGO

0-10

09:00
STOITCHKOV BARCELONA CF “A” – ALEVÍ “C” ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ GRUP 17

MPAL NOU TAXONERA

2-3

09:00
SANT ANDREU UE “C” – INFANTIL “C” INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ GRUP 1 MPAL NARCIS SALA   3-0 09:00
SANT CUGAT F C “B” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” SEGONA DIV FEM INF / ALEVÍ GRUP 3 ZONA ESP MPAL JAUME TUBAU          1-5 09:00
MONTAÑESA CF “C” – BENJAMÍ “F” BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ GRUP 4 MPAL NOU BARRIS    4-2 09:45
EUROPA CE “C” – PREBENJAMÍ “E” PREBENJAMÍ 7 GRUP 27 MPAL L’ALIGA            17-0 10:30
MERCANTIL CE “C” – BENJAMÍ “A” BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ GRUP 3

POLIESPORTIU ARRAHONA-MERINALS

1-4

11:45
POMAR CD “B” – BENJAMÍ “H” BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ GRUP 6 POMAR CD        10-1 12:45
DON BOSCO CF “A” – PREBENJAMÍ “B” PREBENJAMÍ 7 GRUP 24 ESCOLA INDUSTRIAL    2-5 13:00
FUND ESPORTHOSPITALET AT “C” – ALEVÍ “I” ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ GRUP 1 MPAL PROVENÇANA      2-7 13:45
CONGRÉS CLUB ESPORTIU “C” – INFANTIL “E” INFANTIL SEGONA DIVISIÓ GRUP 24

COMPLEX ESP CAN DRAGO

4-0

14:15
SINGUERLIN CF “A” – CADET “C” CADET PRIMERA DIVISIÓ GRUP 3 MPAL CAN ZAM 2        2-2 18:05
SANT ANDREU UE “B” – INFANTIL “A” PREFERENT INFANTIL GRUP 4 MPAL NARCIS SALA     0-4 18:30
EUROPA CE “D” – CADET “B” CADET PRIMERA DIVISIÓ GRUP 1 MPAL NOU SARDENYA  0-1 19:15
SINGUERLIN CF “A” – JUVENIL “B” JUVENIL SEGONA DIVISIÓ GRUP 12 MPAL CAN ZAM 2         0-0 20:00
DIUMENGE 17 DE DESEMBRE
ALEVÍ “D” – SANTA EULALIA CF “A” ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ GRUP 15 MPAL GUINARDÓ       4-2 08:30
BENJAMÍ “B” – CORNELLA UD “C” BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ GRUP 2 MPAL GUINARDÓ       5-1 10:00
BENJAMÍ “D” – Pª BARC BARCINO CE “B” BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ GRUP 16 MPAL GUINARDÓ       1-5 10:00
AMATEUR “A” – VALLS UE “A” PRIMERA CATALANA GRUP 2 MPAL GUINARDÓ       3-1 12:00
INFANTIL “F” – POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL “A” INFANTIL SEGONA DIVISIÓ GRUP 25 MPAL GUINARDÓ       0-3 13:45
INFANTIL “B” – Pª BARC ANGUERA “B” INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ GRUP 3 MPAL GUINARDÓ       2-3 15:15
CADET “A” – SANT ANDREU UE “A” PREFERENT CADET GRUP 4 MPAL GUINARDÓ       0-3 16:45
CADET “D” – MERCAT NOU MAGORIA SE “A” CADET SEGONA DIVISIÓ GRUP 19 MPAL GUINARDÓ       6-1 18:15
AMATEUR FEMENÍ “A” – SEVA UE “A” PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ GRUP 3 MPAL GUINARDÓ       5-0 20:00
DIUMENGE 17 DE DESEMBRE (A FORA)
SISTRELLS CF “D” – ALEVÍ “K” ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ GRUP 3

ZONA ESP CAN CABANYES

9-2

09:30
PUJADAS CD “A” – BENJAMÍ “C” BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ GRUP 18 COMPLEX ESP MARESME-LLULL          1-1 10:00
CAN VIDALET CF “A” – JUVENIL “A” PREFERENT JUVENILS GRUP 4 MPAL EL MOLI (CAN VIDALET)        0-2 12:00
OLYMPIA II CLUB ESPORTIU “A” – AMATEUR “B” TERCERA CATALANA GRUP 11 ESCOLA ESPORTIVA BRAFA              5-3 19:00