• Futbol
DISSABTE 14 D’ABRIL
08:30 ALEVÍ “B” – HORTA UAT “A” 5-1 CEM GUINARDÓ
08:30 ALEVÍ “H” – SANTS UE “C” 2-1 CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “J” – LA FLORIDA CF “A” 5-3 CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “G” – PUJADAS CD “C” 16-0 CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “E” – UNIFICACION LLEFIACF “B” 5-3 CEM GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “C” – PREMIER BARCELONA “C” 1-2 CEM GUINARDÓ
13:00 BENJAMÍ “G” – ALZAMORA CF “C” 5-2 CEM GUINARDÓ
13:00 BENJAMÍ “E” – POBLE NOU AT “A” 1-1 CEM GUINARDÓ
14:30 FEMENÍ JUV / CADET “B” – MARTORELL CF “B” 2-4 CEM GUINARDÓ
16:15 CADET “A” – BADALONA CF “A” 1-0 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “C” – UNIFICACION LLEFIACF “B” 0-4 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” – HORTA UAT “A” 2-2 CEM GUINARDÓ
 11:00 GENOVA  – SANT QUINTÍ  (ESCOLETA) 4-2 CAMP CENTENARI
12:00 CARTAGENA  –  TELEGRAF  (ESCOLETA) 7-5 CAMP CENTENARI
09:00 PREBENJAMÍ “C” – POMAR CD “B” 3-1 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “A” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “A” 3-4 PETIT MARTINENC
DISSABTE 14 D’ABRIL (A FORA)
09:15 PREMIER BARCELONA “C” – PREBENJAMÍ “E” 8-1 MPAL TEIXONERA
10:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “J” – BENJAMÍ “F” 1-6 CEM CLOT DE LA MEL
10:00 SARRIA CP “A” – BENJAMÍ “A” 0-3 CEM CAN CARALLEU
10:00 VILADECANS UD “B” – BENJAMÍ “B” 1-2 MPAL DE VILADECANS
10:30 APA POBLE SEC CE “A” – INFANTIL “C” 1-0 MPAL LA SATÀLIA
11:00 ZONA FRANCA FC “A” – ALEVÍ “F” 2-2 CEM LA BASCULA F11
11:15 TURO PEIRA CCD “A” – ALEVÍ “C” 5-10 MPAL TURÓ DE LA PEIRA
11:30 TRAJANA PENYA BARC SANT JUST “A” – INFANTIL “B” 2-1 CEM BESÒS-TRAJANA
12:00 SANT ANDREU UE “J” – ALEVÍ “K” 4-6 MPAL DEL CENTENARI-AISS
12:00 UNIFICACION LLEFIACF “C” – ALEVÍ “I” 4-2 MPAL LLEFIÀ
12:15 PREMIER BARCELONA “B” – PREBENJAMÍ “D” 6-0 MPAL TEIXONERA
12:30 FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “A” – PREBENJAMÍ “B” 2-2 MPAL PROVENÇANA
13:30 SEAGULL CE “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” 7-0 MPAL DE MONTIGALÀ
15:15 LA SALLE BONANOVA CE “C” – JUVENIL “B” 1-4 COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
16:00 ANDORRA FC “A” – AMATEUR “A” 0-1   CENTREE LA FAF1
DIUMENGE 15 D’ABRIL
08:00 INFANTIL “D” – TECNOFUTBOL CF “B” 6-1 CEM GUINARDÓ
09:30 ALEVÍ “D” – Pª BARC ANGUERA “D” 2-0 CEM GUINARDÓ
09:30 BENJAMÍ “B” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “A” 1-8 CEM GUINARDÓ
10:30 FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” – SINGUERLIN CF “A” 8-2 CEM GUINARDÓ
12:15 AMATEUR “B” – APA POBLE SEC CE “A” 1-0 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “F” – CONGRÉS CLUB ESPORTIU “B” 0-4 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “B” – CATALONIA UB “A” 3-0 CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “C” – ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “B” 9-0 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – MASNOU AT “A” 6-0 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 15 D’ABRIL (A FORA)
09:00 RACING SARRIA CF “A” – ALEVÍ “A” 4-3 UB ESPORTS
11:30 LLOREDA CF “A” – BENJAMÍ “D” 6-0 MPAL LLOREDA
12:15 ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “B” – INFANTIL “E” 1-3 CEM CAN ZAM (1)
16:15 CAN RULL ROMULO TRONCHONI CFU “A” – INFANTIL “A” 1-1 ZEM CAN RULL (1)
17:00 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A” – CADET “D” 4-2 CEM LA BASCULA F11
19:00 SANT JORDI CLUB ESPORTIU “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 3-4 MPAL MENORCA