• Futbol
DISSABTE 13 D’OCTUBRE
9:15 ALEVÍ “D” – SARRIA CP “B” 3-0 CEM GUINARDÓ
10:45 ALEVÍ “A” – FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “B” 6-4 CEM GUINARDÓ
10:45 BENJAMÍ “H” – Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “B” 1-4 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “E” – SISTRELLS CF “A” 5-1 CEM GUINARDÓ
12:00 BENJAMÍ “B” – FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “A” 8-2 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “F” – HAILUKONG BARCELONA CLUB FUTBOL “A” 1-4 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “D” – MONTAÑESA CF “B” 2-1 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “D” – CATALONIA UB “C” 2-0 CEM GUINARDÓ
18:15 JUVENIL “C” – SARRIA CP “A” 2-2 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – LEVANTE LAS PLANAS FC “C” 4-6 CEM GUINARDÓ
10:15 PREBENJAMÍ “C” – ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “A” 1-11 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “E” – MONTAÑESA CF “D” 1-5 PETIT MARTINENC
12:45 PREBENJAMÍ “B” – BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “A” 2-4 PETIT MARTINENC
DISSABTE 13 D’OCTUBRE (A FORA)
9:00 SARRIA CP “B” – PREBENJAMÍ “D” 5-1 CEM CAN CARALLEU
9:00 FUNDACIO PE EUROPA “E” – BENJAMÍ “D” 0-5 MPAL L’ÀLIGA
10:00 SANT MARTI-CONDAL FC “C” – BENJAMÍ “F” 1-5 MPAL SANT MARTÍ DE PROVENÇALS
10:20 RACING SARRIA CF “A” – INFANTIL “B” 0-2 UB ESPORTS
10:30 ALZAMORA CF “A” – PREBENJAMÍ “A” 1-8 CEM CAN DRAGO
10:30 SANT GABRIELCD “C” – FEMENÍ INFANTIL “A” 8-0 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
10:30 SANT ANDREU UE “I” – ALEVÍ “F” 1-10 MPAL DEL CENTENARI-AISS
11:00 COLLEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA “A” – INFANTIL “E” 1-4 COL·LEGI SAGRAT COR SARRIÀ
11:30 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL “A” – ALEVÍ “C” 6-3 CEM ESTRUCH
13:00 SANT ANDREU UE “B” – INFANTIL “A” 1-3 MPAL NARCÍS SALA
13:15 SANTS UE “D” – BENJAMÍ “I” 6-0 CEM LA BASCULA F11
13:30 SEAGULL BDN CE “B” – FEMENÍ ALEVÍ “A” 0-9 MPAL DE MONTIGALÀ
13:40 MONTAÑESA CF “A” – ALEVÍ “K” 12-0 MPAL NOU BARRIS
16:00 VILADECANS UD “A” – FEMENÍ JUVENIL “A” 3-2 MPAL DE VILADECANS
17:00 LLAGOSTERA UE “A” – AMATEUR “A” 1-0 CAMP D’ESPORTS MPAL DE LLAGOSTERA
17:45 SANTA EULALIA CF “A” – JUVENIL “A” 3-3 MPAL SANTA EULÀLIA
18:00 ALZAMORA CF “A” – JUVENIL “B” 0-0 CEM CAN DRAGO
18:00 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL “A” – AMATEUR   “B” 1-0 CEM ESTRUCH
DIUMENGE 14 D’OCTUBRE
10:00 BENJAMÍ “C” – Pª RECSAN FELIU LLOBREGAT “A” 3-3 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “G” – LA SALUT PERE GOL AE “C” 2-8 CEM GUINARDÓ
11:15 FEMENÍ INFANTIL “B” – ESCOLA FUTBOL MATARO CE “A” 4-8 CEM GUINARDÓ
11:15 ALEVÍ “G” – LA SALUT PERE GOL AE “E” 16-0 CEM GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “I” – MONTAÑESA CF “F” 13-3 CEM GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “H” – CARMELO CD “A” 2-7 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “C” – TRINIDAD CD “B” 8-5 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “C” – MONTAÑESA CF “B” 3-2 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “A” – FUNDACIO P CE JUPITER “A” 1-0 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 14 D’OCTUBRE (A FORA)
9:00 SANT GABRIELCD “B” – BENJAMÍ “A” 3-2 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
9:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “G” – ALEVÍ “J” 4-2 MPAL CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ
9:00 Pª BARC CINC COPES “C” – PREBENJAMÍ “F” 3-6 MPAL PARC CATALANA
10:30 ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “A” – ALEVÍ “B” 1-4 CEM CAN ZAM (1)
12:00 POBLE NOU AT “B” – INFANTIL “G” 3-1 CEM MARESME
12:15 EUROPA CE “D” – CADET “E” 0-0 MPAL L’ÀLIGA
13:15 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “D” – BENJAMÍ “E” 5-3 CEM LA BASCULA
18:00 CONGRÉS CLUB ESPORTIU “A” – CADET “B” 3-1 CEM CAN DRAGO