• Futbol
DISSABTE 13 DE GENER
08:30 ALEVÍ “A” – MERCANTIL CE “C” 2-3 CEM GUINARDÓ
08:30 ALEVÍ “F” – TRINIDAD CD “A” 5-3 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “F” – ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “B” 12-2 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “H” – SANT GABRIELCD “H” 0-5 CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “C” – SARRIA CP “B” 6-1 CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “I” – PARC UD “B” 9-4 CEM GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “K” – MONTAÑESA CF “D” 4-4 CEM GUINARDÓ
13:00 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – SANT FOST UE “A” 7-0 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “A” – ESPANYOL RCD “B” 0-0 CEM GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “C” – BADALONA CF “B” 2-5 CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “C” – YOUNG TALENT BADALONA SUD “B” 4-2 CEM GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “B” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” 4-1 PETIT MARTINENC
10:30 PREBENJAMÍ “D” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “C” 1-3 PETIT MARTINENC
12:00 PREBENJAMÍ “E” – BADALONA CF “C” 1-8 PETIT MARTINENC
11:00 TELEGRAF  –  CARTAGENA   ( ESCOLETA) 8-10 CAMP CENTENARI
12:00 GENOVA  –  SANT QUINTÍ     ( ESCOLETA) 7-9 CAMP CENTENARI
DISSABTE 13 DE GENER (A FORA)
08:45 IMPERIO CF “A” – ALEVÍ “E” 3-8 CEM CAN ZAM
09:00 ESCOLA EBRAFA “A” – INFANTIL “D” 0-6 ESCOLA ESPORTIVA BRAFA
09:00 SANT ANDREU UE “I” – ALEVÍ “H” 4-4 MPAL DEL CENTENARI-AISS
10:00 BON PASTOR A E “A” – BENJAMÍ “D” 5-2 CEM BON PASTOR
10:30 CATALONIA UB “C” – ALEVÍ “D” 8-4 CEM MUNDET
11:15 Pª BARC CINC COPES “B” – PREBENJAMÍ “C” 3-3 MPAL PARC CATALANA
11:15 Pª BARC BARCINO CE “D” – PREBENJAMÍ “F” 6-0 MPAL ANDRADE SANT MARTÍ
11:30 FUND ESPORTIVA GRAMA “A” – PREBENJAMÍ “A” 1-12 MPAL LES OLIVERES
12:15 TRINIDAD CD “B” – ALEVÍ “G” 1-22 MPAL TRINITAT VELLA
15:00 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA CE “B” – BENJAMÍ “G” 2-6 CEM CIUTAT MERIDIANA-TORRENT BOSC
15:15 DAMM CF “C” – ALEVÍ “B” 2-4 MPAL TEIXONERA
15:15 DAMM CF “B” – BENJAMÍ “B” 1-1 MPAL TEIXONERA
16:00 SANT MARTI-CONDAL FC “C” – CADET “D” 3-9 MPAL ANDRADE SANT MARTÍ
16:30 SARRIA CP “A” – CADET “A” 1-1 CEM CAN CARALLEU
17:00 SANT ANDREU UE “B” – JUVENIL “A” 1-1 MPAL NARCÍS SALA
19:00 PREMIER BARCELONA “A” – JUVENIL “B” 1-4 MPAL TEIXONERA
DIUMENGE 14 DE GENER
10:00 BENJAMÌ “A” – TECNOFUTBOL CF “A” 5-2 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÌ “C” – ESCUELA CF PERFORMANCE “B” 2-7 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – VILADECANS UD “A” 1-3 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “E” – Pª BARC BARCINO CE “B” 0-4 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “B” – HORTA UAT “B” 3-1 CEM GUINARDÓ
18:00 FEMENÌ JUV / CADET “B” – SANT VICENÇ H-AT VICENTI ESC “A” 3-7 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÌ “A” – LLERONA CE “A” 1-3 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 14 DE GENER (A FORA)
10:00 BARCELONA DRAGONS C F “A” – INFANTIL “F” 3-1 MPAL CANYELLES
11:00 MONTAÑESA CF “C” – ALEVÌ “J” 2-4 MPAL NOU BARRIS
11:30 FUNDACIO UE CORNELLA “B” – FEMENÌ ALEVÍ / BENJ “A” 3-9 MPAL DE CORNELLÀ
12:15 SANT GENIS-PENITENTES CD “A” – AMATEUR “B” 2-0 MPAL SANT GENÍS
20:00 ALBIRROJITA DE CATALUNYA ASS CLUB SOCIAL “A” – AMATEUR FEMENÌ “B” 0-4 MPAL MENORCA
19:30 CORNELLA UD “E” – INFANTIL “B” 0-2 MPAL DE CORNELLÀ