• Futbol
DISSABTE 13 DE GENER
08:45 ALEVÍ “K” – LA SALLE BONANOVA “D” 2-3 MPAL GUINARDÓ
08:45 BENJAMÍ “G” – ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA “B” 3-6 MPAL GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “B” – FUNDACIO P JUPITER “B” 3-1 MPAL GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “D” – SANT ANDREU “C” 1-4 MPAL GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “G” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “G” 2-3 MPAL GUINARDÓ
11:30 FEMENÍ BENJ / ALEVÍ “A” – IGUALADA “A” 0-8 MPAL GUINARDÓ
13:00 CADET “D” – ESCOLA PIA SARRIÀ SE “A” 7-2 MPAL GUINARDÓ
14:45 INFANTIL “B” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “C” 2-0 MPAL GUINARDÓ
16:15 VETERANS “A” – TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD “A” 1-4 MPAL GUINARDÓ
18:15 FEMENÍ JUV / CADET “A” – GUINEUETA “A” 5-1 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C” – Pª BARC BARCINO “A” 1-6 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “A” – Pª BARC CINC COPES “A” 2-2 PETIT MARTINENC-F7
10:15 PREBENJAMÍ “E” – UNIFICACION LLEFIA “C” 1-1 PETIT MARTINENC-F7
DISSABTE 13 DE GENER (A FORA)
10:30 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANACE “A” – INFANTIL “F” 3-1   CIUTAT MERIDIANA-TORRENT BOSC
10:30 APA POBLE SEC “A” – ALEVÍ “B” 4-3 MPAL LA SATALIA
11:00 GUINEUETA ” C” – PREBENJAMÍ “D” 13-2 COMPLEX ESP LA GUINEUETA
11:00 SINGUERLIN “A” – ALEVÍ “C” 4-7 MPAL CAN ZAM 2
12:00 Pª BARC CINC COPES “B” – ALEVÍ “D” 5-4 COMPLEX ESP FORT-PIENC
12:30 SANT JORDI CLUB ESPORTIU “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “B” 8-10 MPAL MENORCA-STMARTI
14:00 LLOREDA “B” – PREBENJAMÍ “C” 7-0 MPAL LLOREDA
14:50 Pª BARC ANGUERA “D” – BENJAMÍ “E” 4-3 ESCOLA INDUSTRIAL
15:00 CERDANYOLA VALLES FC “B” – FEMENÍ JUV / CADET “B” 8-3 MPAL LES FONTETES
16:00 FUNDACIO P JUPITER “D” – CADET “B” 0-2 MPAL JUPITER
16:00 ABADESSENC “A” – AMATEUR “A” 2-1 MPAL SANT JOAN ABADESSES
18:00 Pª BARC BARCINO “B” – JUVENIL “B” 1-2 MPALMENORCA-STMARTI PROVENÇ
18:30 SARRIA CP “A” – JUVENIL “A” 0-2 MPAL CAN CARALLEU (GESPA ART)
DIUMENGE 14 DE FEBRER
09:30 ALEVÍ “J” – SANT MARTI-CONDAL FC “C” 2-4 MPAL GUINARDÓ
09:30 ALEVÍ “E” – PUJADAS CD “A” 14-1 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – SAN JUAN AT DE MONTCADAUE “A” 1-1 MPAL GUINARDÓ
14:05 INFANTIL “D” – FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “A” 3-2 MPAL GUINARDÓ
15:45 INFANTIL “A” – BARCELONISTA TERLENKA CLUB “A” 1-1 MPAL GUINARDÓ
17:30 CADET “A” – DON BOSCO “A” 1-1 MPAL GUINARDÓ
19:30 AMATEUR FEMENÍ “A” – MERCANTIL “A” 4-2 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “B” – TRAJANA PENYA BARC SANT JUST “B” 11-1 PETIT MARTINENC-F7
DIUMENGE 14 DE FEBRER (A FORA)
09:00 Pª BARC BARCINO “B” – BENJAMÍ “C” 4-1 MPAL MENORCA-STMARTI
10:00 SANT ILDEFONS “A” – BENJAMÍ “A” 4-3 MPAL SANT ILDEFONS
11:00 SANTA EULALIA “C” – ALEVÍ “H” 9-0 MPAL STAEULALIA L’HOSPITALET
11:30 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “F” – ALEVÍ “F” 5-4 MPAL CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ
12:00 LLERONA “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” 2-6 INST PARROQUIALS LLERONA
12:00 FUNDACION PRIVADA HERMES “C” – INFANTIL “E” 0-10 MPAL MONTGAT
12:00 ROUREDA VDF “A” – INFANTIL “C” 7-1 MPAL ROUREDA
15:00 TECNOFUTBOL “B” – ALEVÍ “A” 4-2 MEILAND-COLLEGI ST JOAN B
16:00 Pª BARC CINC COPES “B” – CADET “C” 1-7 MPAL BARCELONETA