• Futbol
DISSABTE 13 D’ABRIL
8:45 FEMENÍ ALEVÍ “A” – SANT GABRIELCD “C” 0-12 CEM GUINARDÓ
9:00 BENJAMÍ “C” – LES CORTS DE BARCELONA C E “A” 7-1 CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “B” – HORTA UAT “A” 8-2 CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “D” – POMAR CD “A” 12-0 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “I” – HOSPITALENSE ATC “B” 6-2 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “J” – FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “C” 1-3 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “G” – MERCAT NOU MAGORIA SE “B” 5-0 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “C” – SANTA EULALIA CF “D” 14-0 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “A” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “B” 1-1 CEM GUINARDÓ
18:15 JUVENIL “A” – CAN VIDALET CF “A” 1-5 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – ATLETIC PRAT DELTA CF “A” 3-4 CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “C” – LA SALUT PERE GOL AE “A” 1-2 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “B” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “A” 7-1 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “F” – SANTS UE “B” 2-0 PETIT MARTINENC
SANT QUINTI  –  CARTAGENA  (Escoleta) 6-4 CAMP CENTENARI
GENOVA – TELEGRAF  (Escoleta) 0-2 CAMP CENTENARI
DISSABTE 13 D’ABRIL (A FORA)
9:00 BON PASTOR A E “C” – ALEVÍ “H” 1-11 CEM BON PASTOR
9:00 LA SALLE BONANOVA CE “C” – ALEVÍ “F” 3-3 COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
9:00 SANTS UE “A” – ALEVÍ “E” 11-1 CEM LA BASCULA F11
10:15 FUNDACIO P CE JUPITER “A” – BENJAMÍ “A” 7-2 CEM JÚPITER
10:15 ESCOLA FUTBOL MATARO CE “C” – ALEVÍ “C” 2-1 MPAL DEL CENTENARI
11:00 LEVANTE LAS PLANAS FC “B” – FEMENÍ INFANTIL “A” 0-10 MPAL DEL BARRI DE LES PLANES
11:30 SANT GABRIELCD “A” – PREBENJAMÍ “A” 3-2 PAVELLÓ ZEM LA MINA
11:30 Pª BARC BARCINO CE “B” – PREBENJAMÍ “E” 11-0 MPAL MENORCA
12:00 SANT ANDREU UE “B” – PREBENJAMÍ “D” 10-1 MPAL DEL CENTENARI-AISS
12:30 HOSPITALENSE ATC “B” – INFANTIL “F” 2-2 ESTADI MPAL L’HOSPITALET CENTRE
13:30 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “C” – INFANTIL “B” 4-4 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
14:00 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “A” – CADET “E” 1-1 MPAL EL GORNAL
14:15 LA SALUT PERE GOL AE “C” – ALEVÍ “K” 8-2 MPAL PERE GOL
14:15 SANT GABRIELCD “B” – INFANTIL “A” 1-0 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
DIUMENGE 14 D’ABRIL
8:30 ALEVÍ “G” – TURO PEIRA CCD “C” susp CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “H” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D” 2-11 CEM GUINARDÓ
9:45 BENJAMÍ “B” – ESCOLA F GAVA C “B” 1-5 CEM GUINARDÓ
9:45 BENJAMÍ “F” – FUNDACIO P CE JUPITER “C” 4-4 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “A” 2-2 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “E” – CAN BUXERES FC “D” 6-0 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “D” – MONTAÑESA CF “C” 5-0 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “C” – Pª BARC BARCINO CE “A” 1-2 CEM GUINARDÓ
9:00 BENJAMÍ “I” – FUNDACIO P CE JUPITER “E” 2-1 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 14 D’ABRIL (A FORA)
10:00 CATALONIA UB “A” – CADET “B” 0-2 CEM MUNDET (1)
10:30 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB “B” – ALEVÍ “A” 4-6 CEM CAN XAUBET
10:30 SANT ANDREU UE “C” – JUVENIL “B” 1-4 MPAL NARCÍS SALA
10:30 TECNOFUTBOL CF “B” – INFANTIL “D” 2-1 CLUB MEILAND-FUNDACIÓN MARCET
11:15 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA “A” – BENJAMÍ “E” 8-0 MPAL TRINITAT VELLA
13:00 FUND UNIO ESPORTIVA CORNELLA “B” – FEMENÍ JUVENIL “A” 3-1 MPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT
14:00 FUNDACIO P CE JUPITER “B” – BENJAMÍ “D” 10-0 CEM JÚPITER
14:15 FEMENI MANU LANZAROTE C F “C” – AMATEUR FEMENÍ “A” 0-20 MPAL CA N’ANGLADA
18:00 POBLE SEC UNIO ESPORTIVA “A” – AMATEUR “B” 0-0 MPAL LA SATÀLIA