• Futbol
DISSABTE 12 D’OCTUBRE
8:30 INFANTIL “G” LA SALUT PERE GOL AE “A” 0-3 CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “H” SANTA EULALIA CF “F” 6-4 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “E” RACING SARRIA CF “A” 4-5 CEM GUINARDÓ
11:15 ALEVÍ “B” VILASSAR MARUE “B” 3-2 CEM GUINARDÓ
11:15 ALEVÍ “D” ALZAMORA CF “A” 1-1 CEM GUINARDÓ
12:30 ALEVÍ “K” UNIFICACION LLEFIACF “D” 2-7 CEM GUINARDÓ
12:30 FEMENÍ INFANTIL “A” FUNDACIÓ P FBASE REUS “A” 1-6 CEM GUINARDÓ
13:45 FEMENÍ INFANTIL “C” SANTBOIA FC “B” 1-4 CEM GUINARDÓ
13:45 FEMENÍ ALEVÍ “B” FUTBOL BASE CALAFELL CF “A” 2-3 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “C” SARRIA CP “A” 2-5 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “D” FUNDACIO P CE JUPITER “D” 5-3 CEM GUINARDÓ
18:15 INFANTIL “A” DAMM CF “B” 4-0 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” GIRONA FC “A” 3-2 CEM GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “B” MONTAÑESA CF “B” 2-4 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “D” E E GUINEUETA CF “B” 11-0 PETIT MARTINENC
DISSABTE 12 D’OCTUBRE (A FORA)
9:00 Pª BARC BARCINO CE “D” ALEVÍ “F” 1-9 MPAL MENORCA
10:00 STOITCHKOV BARCELONA CF “B” BENJAMÍ “F” 5-1 MPAL TEIXONERA
10:00 FUND ESPORTIVA GRAMA “B” ALEVÍ “A” 3-2 SANTA COLOMA DE GRAMENET CAN PEIXAUET
10:15 Pª BARC BARCINO CE “I” ALEVÍ “I” 2-7 MPAL MENORCA
10:30 ALZAMORA CF “E” BENJAMÍ “I” 3-2 CEM CAN DRAGO
12:30 Pª BARC BARCINO CE “D” INFANTIL “D” 0-11 MPAL SANT MARTÍ DE PROVENÇALS
13:00 CONGRÉS CLUB ESP “B” ALEVÍ “E” 5-4 MPAL PORTA
13:45 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA “A” BENJAMÍ “D” 4-3 MPAL TRINITAT VELLA
14:00 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL “A” CADET “B” 3-0 CLUB MEILAND-FUNDACIÓN MARCET
14:45 SARRIA CP “C” INFANTIL “E” 1-6 CEM CAN CARALLEU
18:00 VISTA ALEGREUD “A” AMATEUR “A” 1-0 CAMP D’ESPORTS MPAL CAN VINADER
18:30 SARRIA CP “A” JUVENIL “B” 2-1 CEM CAN CARALLEU
19:15 SABADELL FC CE “B” FEMENÍ JUVENIL “A” 12-0 MPAL OLÍMPIA
DIUMENGE 13 D’OCTUBRE
8:30 ALEVÍ “G” POBLE NOU AT “A” 9-5 CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “G” SISTRELLS CF “A” 0-6 CEM GUINARDÓ
9:45 BENJAMÍ “A” HORTA UAT “A” 2-3 CEM GUINARDÓ
9:45 BENJAMÍ “C” LES CORTS DE BARCELONA C E “A” 7-0 CEM GUINARDÓ
11:00 INFANTIL “F” Pª BARC ANGUERA “E” 3-0 CEM GUINARDÓ
12:30 AMATEUR “B” SANT GENIS-PENITENTES CD “A” 0-1 CEM GUINARDÓ
14:30 JUVENIL “C” CAN BUXERES FC “A” 1-1 CEM GUINARDÓ
16:30 JUVENIL “A” SANT ANDREU UE “B” 2-0 CEM GUINARDÓ
18:15 CADET “C” FUNDACIO P CE JUPITER “A” 1-1 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” PLANADEU FEMENI  “B” 5-2 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 13 D’OCTUBRE (A FORA)
8:30 CATALONIA UB “D” ALEVÍ “J” 9-0 ESCOLA INDUSTRIAL
9:00 PUBILLA CASAS CE “A” PREBENJAMÍ “C” 9-0 MPAL PUBILLA CASAS
10:00 L’HOSPITALET C E “B” BENJAMÍ “B” 3-7 MPAL DE L’HOSPITALET
10:30 ESCOLA FUTBOL MATARO CE “B” INFANTIL “B” 4-0 MPAL DEL CENTENARI
11:30 SANT GABRIEL CD “A” ALEVÍ “C” 4-1 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
12:00 MONTAÑESA  “A” PREBENJAMÍ  “A” 5-2 MPAL NOU BARRIS
12:00 CAN BUXERES FC “B” PREBENJAMÍ “E” 11-0 MPAL CAN BUXERES
13:00 SANT GABRIEL CD “C” FEMENÍ INFANTIL “B” 6-1 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
14:00 FONSTSANTA FATJO “D” FEMENI JUVENIL “B” 4-3 MPAL FONTSANTA FATJO
18:30 SANT CUGAT FUTBOL CLUB “A” CADET “A” 3-3 ZEM JAUME TUBAU