• Futbol
 DISSABTE 12 DE MARÇ
08:30 INFANTIL “D” – CAN BUXERES “B” 7-1 MPAL GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “D” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “B” 4-3 MPAL GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “H” – APA POBLE SEC “C” 6-2 MPAL GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “F” – BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “A” 1-9 MPAL GUINARDÓ
11:30 FEMENÍ BENJ / ALEVÍ “A” – MERCANTIL “A” 0-6 MPAL GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “A” – SANT CUGAT ESPORT “A” 1-3 MPAL GUINARDÓ
14:30 FEMENÍ JUV / CADET “A” – CIRERA UD “B” 3-4 MPAL GUINARDÓ
16:15 VETERANS “A” – BARCELONETA “A” 2-2 MPAL GUINARDÓ
18:15 CADET “A” – SANT ANDREU “C” 1-1 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C” – SANT IGNASI ESPORTIU “C” 9-2 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “A” – FUNDACIO P JUPITER “A” 5-2 PETIT MARTINENC-F7
10:15 PREBENJAMÍ “E” – CANYELLESCE “B” 1-5 PETIT MARTINENC-F7
11:30 BENJAMÍ “G” – ESCUELA PERFORMANCE “B” 1-10 PETIT MARTINENC-F7
 DISSABTE 12 DE MARÇ  (A FORA)
09:45 FUND ESP GRAMA “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “B” 2-1 NOU MPAL STA COLOMA GRAMENET
10:00 Pª BARC BARCINO “C” – ALEVÍ “E” 2-10 MPALMENORCA-STMARTI PROVENÇ
11:00 SISTRELLS “E” – BENJAMÍ “E” 9-1 ZONA ESPORTIVA CAN CABANYES
11:15 SANT MARTI-CONDAL “B” – BENJAMÍ “C” 10-2 MPAL ANDRADE SANT MARTI
12:45 CATALONIA UB “C” – ALEVÍ “J” 7-1 LLARS MUNDET
12:45 ESPLUGUENC FA “A” – BENJAMÍ “A” 1-4 MPAL SALT DE PI
12:45 POMAR “A” – ALEVÍ “C” 4-4 POMAR CD
13:15 PUJADAS “B” – PREBENJAMÍ “D” 2-5 COMPLEX ESP MARESME-LLULL
14:00 SANT GABRIELCD “C” – ALEVÍ “A” 3-4 MPALJOSE LUIS RUIZ CASADO
17:15 RACING SARRIA “A” – JUVENIL “B” 1-1 PISTES UNIVERSITARIES UB
 DIUMENGE 13 DE MARÇ
08:30 ALEVÍ “I” – SARRIA CP “D” 3-3 MPAL GUINARDÓ
08:30 BENJAMÍ “B” – SANTA EULALIA “C” 4-5 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – SANT MARTI-CONDAL “A” 6-1 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – HORTA UAT “A” 2-2 MPAL GUINARDÓ
14:15 ALEVÍ “K” – ESCOLA PIA SARRIÀ SE “A” 2-2 MPAL GUINARDÓ
14:15 ALEVÍ “G” – MONTAÑESA “F” 17-2 MPAL GUINARDÓ
15:45 INFANTIL “F” – APA POBLE SEC “C” 2-5 MPAL GUINARDÓ
17:15 CADET “C” – POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL “A” 9-0 MPAL GUINARDÓ
19:15 AMATEUR FEMENÍ “A” – SEAGULL “A” 4-0 MPAL GUINARDÓ
  DIUMENGE 13 DE MARÇ  (A FORA)
09:00 SANT ANDREU “H” – ALEVÍ “F” 5-1 AISS MPAL
09:15 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “A” – PREBENJAMÍ “B” 1-0 CM PUIG GAIRALT
09:45 CATALONIA UB “C” – INFANTIL “C” 0-4 ESCOLA INDUSTRIAL
10:00 ESPANYOL RCD “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” 1-5 CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE
10:00 PIFERRER AT “A” – CADET “D” 2-1 COMPLEX ESP CAN DRAGO
10:00 TRAJANA PENYA BARC SANT JUST “A” – INFANTIL “E” 0-2 INST MPALS SANT ADRIA BESOS
10:00 FUNDACION PRIVADA HERMES “B” – PREBENJAMÍ “C” 4-0 MPAL MONTGAT
11:15 RACING SARRIA “A” – ALEVÍ “B” 6-3 PISTES UNIVERSITARIES UB
12:00 ESCOLA F VILADECAVALLS “A” – FEMENÍ JUV / CADET “B” 4-0 MPAL VILADECAVALLS
14:15 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D” – CADET “B” 1-3 NOU MPAL SANTA COLOMA GRAMENET
17:00 VETERANS C E JÚPITER “A” – VETERANS “A” 5-4 MPAL JUPITER
19:15 FUNDACIO P JUPITER “B” – JUVENIL “A” 1-1 MPAL JUPITER
19:30 EUROPA “B” – AMATEUR “B” 0-2 MPAL NOU SARDENYA