• Futbol
 DISSABTE 12 DE MAIG
08:30 ALEVÍ “G” – TRINIDAD CD “B” 21-0 CEM GUINARDÓ
08:30 ALEVÍ “H” – SANT ANDREU UE “I” 6-3 CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “B” – DAMM CF “C” 1-5 CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “J” – MONTAÑESA CF “C” 0-6 CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “D” – CATALONIA UB “C” 6-4 CEM GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “D” – BON PASTOR A E “A” 0-1 CEM GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “E” – IMPERIO CF “A” 11-3 CEM GUINARDÓ
13:00 FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” – FUND U E CORNELLA “B” 10-2 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “F” – BARCELONA DRAGONS C F “A” 0-1 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “A” – SARRIA CP “A” 0-0 CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “B” – PREMIER BARCELONA “A” 9-0 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” – SANT ANDREU UE “B” 2-5 CEM GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “F” – Pª BARC BARCINO CE “D” 0-6 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “C” – Pª BARC CINC COPES “B” 7-3 PETIT MARTINENC
CARTAGENA  –  GENOVA  (ESCOLETA) 4-6 CAMP CENTENARI
TELEGRAF  –  SANT QUINTÍ  (ESCOLETA) 3-2 CAMP CENTENARI
  DISSABTE 12 DE MAIG (A FORA)
08:45 TECNOFUTBOL CF “A” – BENJAMÍ “A” 2-4 CLUB MEILAND-FUNDACIÓN MARCET
09:00 SANT FOST UE “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” 1-13 MPAL DE SANT FOST DE CAMPSENTELLES
09:45 MONTAÑESA CF “D” – ALEVÍ “K” 1-2 MPAL NOU BARRIS
10:45 SANT GABRIELCD “H” – BENJAMÍ “H” 6-0 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
12:15 TRINIDAD CD “A” – ALEVÍ “F” 3-3- MPAL TRINITAT VELLA
12:15 BADALONA CF “B” – INFANTIL “C” 8-4 ESTADI MPAL DE BADALONA
13:15 PARC UD “B” – ALEVÍ “I” 3-11 CEM FORT-PIENC
13:30 ESCUELA CF PERFORMANCE “B” – BENJAMÍ “C” 4-2 CEM LA BASCULA F11
13:30 BADALONA CF “C” – PREBENJAMÍ “E” 6-0 MPAL DE MONTIGALÀ
13:30 SARRIA CP “B” – ALEVÍ “C” 3-2 CEM CAN CARALLEU
14:30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “C” – PREBENJAMÍ “D” 0-7 MPAL LES OLIVERES
16:00 Pª BARC BARCINO CE “B” – INFANTIL “E” 3-2 MPAL MENORCA
18:30 ESPANYOL RCD “B” – INFANTIL “A” 2-1 CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE
 DIUMENGE 13 DE MAIG
10:00 BENJAMÍ “B” – DAMM CF “B” 3-3 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “G” – UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA CE “B” 5-0 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – OLYMPIA II CLUB ESPORTIU “A” 1-2 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “D” – ESCOLA EBRAFA “A” 5-0 CEM GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “B” – CORNELLA UD “E” 8-0 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “D” – SANT MARTI-CONDAL FC “C” 1-1 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – ALBIRROJITA DE CATALUNYA ASS “A” 2-0 CEM GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “A” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” 5-1 PETIT MARTINENC
   DIUMENGE 13 DE MAIG (A FORA)
09:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” – PREBENJAMÍ “B” 1-6 MPAL LES OLIVERES
10:15 MERCANTIL CE “C” – ALEVÍ “A” 10-2 CLUB MERCANTIL
10:30 ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “B” – BENJAMÍ “F” 3-5 CEM CAN ZAM (1)
14:00 SANTBOIA FC “A” – FEMENÍ JUV / CADET “B” 8-1 MPAL JOAN BAPTISTA MILÀ
16:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOCESP “B” – JUVENIL “C” 1-5 MPAL DE BADALONA SUD
16:00 HORTA UAT “B” – CADET “B” 1-4 MPAL HORTA
18:00 VALLS UE “A” – AMATEUR “A” 0-1 IEM DEL VILAR
19:00 LLERONA CE “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 1-2 PARROQUIA DE SANTA Mª DE LLERONA