• Futbol
DISSABTE 12 DE GENER
8:45 ALEVÍ “D” – FUNDACIO PE EUROPA “A” 7-1 CEM GUINARDÓ
8:45 FEMENÍ INFANTIL “B” – SINGUERLIN CF “A” 2-6 CEM GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “G” – ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA CF “A” 7-1 CEM GUINARDÓ
10:30 BENJAMÍ “C” – ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “B” 5-1 CEM GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “I” – ESCOLA FUTBOL PONT MARINA “B” 5-0 CEM GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “J” – PUJADAS CD “B” 1-2 CEM GUINARDÓ
13:15 INFANTIL “C” – Pª BARC ANGUERA “D” 5-0 CEM GUINARDÓ
14:45 INFANTIL “G” – BUFALA CF “E” 7-1 CEM GUINARDÓ
16:15 CADET  “A”  –  GRANOLLERS E.C.  “A” 1-2 CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “C” – OLYMPIA II CLUB ESPORTIU “A” 1-1 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “A” 1-3 CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “A” – FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “A” 5-4 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “F” – HAILUKONG BARCELONA C F “A” 15-0 PETIT MARTINENC
11:30 BENJAMÍ”I” – ALZAMORA CF “C” 1-5 PETIT MARTINENC
TELEGRAF  –  GENOVA  (Escoleta) 7-5 CAMP CENTENARI
CARTAGENA  –  SANT  QUINTÍ 8-10 CAMP CENTENARI
DISSABTE 12 DE GENER (A FORA)
8:30 TECNOFUTBOL CF “A” – ALEVÍ “E” 8-2 CLUB MEILAND-FUNDACIÓN MARCET
9:00 PREMIER BARCELONA “B” – PREBENJAMÍ”E” 5-3 MPAL TEIXONERA
9:00 VALLDOREIX FC “A” – ALEVÍ”F” 0-9 MPAL DE VALLVIDRERA
9:15 SANTS UE “B” – INFANTIL “B” 1-7 MPAL IBERIA
9:30 SANT GABRIELCD “G” – BENJAMÍ “E” 11-0 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
10:15 Pª BARC CINC COPES “C” – BENJAMÍ “G” 1-1 MPAL PARC CATALANA
10:30 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” – BENJAMÍ “A” 2-0 CEM CLOT DE LA MEL
10:45 ARGENTONA CF “A” – ALEVÍ “A” 2-2 ZEM RAÜL PALOMA
10:45 BUFALA CF “D” – INFANTIL “F” 4-1 ZEM BUFALÀ
11:45 FUNDACIO P CE JUPITER “F” – ALEVÍ “K” 7-0 CEM JÚPITER
12:00 SALESIANS BOSCO-HORTA CE “B” – INFANTIL “D” 3-2 COL·LEGI SALESIANS D’HORTA
12:00 Pª BARC ANGUERA “A” – CADET “B” 2-3 INEF BARCELONA
12:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” – FEMENÍ INFANTIL “A” 1-11 MPAL LES OLIVERES
12:15 Pª BARC ANGUERA “H” – ALEVÍ”H” 4-3 ESCOLA INDUSTRIAL
13:30 SANTA EULALIA CF “A” – PREBENJAMÍ”D” 12-0 MPAL SANTA EULÀLIA
20:00 PREMIER BARCELONA “A” – INFANTIL “A” 0-3 MPAL TEIXONERA
DIUMENGE 13 DE GENER
10:00 ALEVÍ “B” – FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “C” 5-3 CEM GUINARDÓ
10:00 FEMENÍ ALEVÍ “A” – LA SALUT PERE GOL AE “A” 4-2 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – CARMELO CD “A” 3-1 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “E” – BARCELONETA CF “A” 1-2 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “C” – FUNDACIO P CE JUPITER “B” 1-3 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “D” – LA SALLE BONANOVA CE “B” 2-1 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” – APA POBLE SEC CE “A” 2-0 CEM GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “C” – MONTAÑESA CF “B” 2-7 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 13 DE GENER (A FORA)
9:00 CAN RULL ROMULO TRONCHONI CFU “A” – ALEVÍ”C” 3-2 ZEM CAN RULL (1)
12:00 CASTELLDEFELS UE “A” – AMATEUR “A” 3-0 CAMP D’ESPORTS MPAL ELS CANYARS
12:00 SANT JORDI CLUB ESPORTIU “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 1-3 MPAL MENORCA
12:15 BUFALA CF “D” – CADET “E” 5-1 ZEM BUFALÀ
12:00 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A” – BENJAMÍ “D” 7-1 CEM LA BASCULA F11
14:15 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “B” – JUVENIL “B” 0-0 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
20:00 FUNDACIO P CE JUPITER “A” – FEMENÍ  JUVENIL “A” 2-3 CEM JÚPITER