• Futbol
DISSABTE 12 DE DESEMBRE
08:45 ALEVÍ “H” – SANTS UE “E”   4-3 MPAL GUINARDÓ
08:45 ALEVÍ “I” – POBLE NOU AT “A”   1-6 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “C” – MONTAÑESA “B”   2-4 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “D” – COLLBLANC-TORRASSA “A”   1-3 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “K” – SANT GABRIELCD “E”   2-4 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “G” – PARC “A”   3-2 MPAL GUINARDÓ
13:15 INFANTIL “A” – EUROPA “A”   0-2 MPAL GUINARDÓ
14:45 BENJAMÍ “B” – ALZAMORA “A”   2-4 MPAL GUINARDÓ
14:45 BENJAMÍ “C” – LA FLORIDA “A”   6-1 MPAL GUINARDÓ
16:00 VETERANS “A” – VETERANS EL PRAT AE “A”   4-1 MPAL GUINARDÓ
18:00 CADET “B” – ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS “A”   7-0 MPAL GUINARDÓ
19:45 JUVENIL “C” – RACING SARRIA “B”   4-0 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “D” – L’HOSPITALET CE “B”   2-9 PETIT MARTINENC-F7
10:15 PREBENJAMÍ “E” – EF ANGEL PEDRAZA “B”   0-1 PETIT MARTINENC-F7
10:00 CARTAGENA   –   VARSÒVIA       ( ESCOLA)   6-6 CAMP CENTENARI
11:00 SANT QUINTÍ   –   TELÈGRAF        (ESCOLA)   7-5 CAMP CENTENARI
DISSABTE 12 DE DESEMBRE (A FORA)
09:00 ALZAMORA “D” – ALEVÍ “F”   0-6 CAN DRAGO
09:00 VILA OLIMPICA “A” – PREBENJAMÍ “A”   8-1 CAN ARANYO-AGAPITO
10:00 CARMELO “A” – BENJAMÍ “G”   5-5 MPAL CARMEL
10:15 ESCOLA FUTBOL MATARO “D” – ALEVÍ “A”   1-8 MPAL D’ESP DE MATARO
10:45 LLERONA “A” – FEMENÍ BENJ / ALEVÍ “A”  13-0 INST PARROQUIALS
12:00 BADALONA “F” – ALEVÍ “J”   4-2 MPAL DE BADALONA
12:30 Pª BARC BARCINO “A” – ALEVÍ “B”   1-8 MENORCA-STMARTI PROV
13:00 VILA OLIMPICA “C” – INFANTIL “D”   3-2 CAN ARANYO-AGAPITO
13:00 PREMIER BARCELONA “E” – ALEVÍ “E”   5-1 MPAL NOU TAXONERA
13:00 POMAR CD “B” – PREBENJAMÍ “C”   5-0 POMAR CD
13:15 MERCANTIL “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A”   3-3 ARRAHONA-MERINALS
13:45 COLLBLANC-TORRASSA “B” – CADET “D”   2-6 MPAL POLIGONO GORNAL
15:30 CATALONIA “C” – JUVENIL “B”   1-1 LLARS MUNDET N1
16:45 ESPANYOL RCD “B” – FEMENÍ JUV / CADET “A”   6-0 CIUTAT ESP DANI JARQUE
20:00 CATALONIA “B” – JUVENIL “A”   4-4 ESCOLA INDUSTRIAL
DIUMENGE 13 DE DESEMBRE
10:00 PREBENJAMÍ “B” – ESCOLA ESPANYOL RCD   3-2 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – SANTA EULALIA “B”   4-0 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – L’ESCALA “A”   1-0 MPAL GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “F” – COLLBLANC-TORRASSA “A”   0-6 MPAL GUINARDÓ
15:45 INFANTIL “E” – PB COLLBLANC SANTS “B”   3-0 MPAL GUINARDÓ
17:15 CADET “C” – SANT ANDREU UE “E”   2-1 MPAL GUINARDÓ
19:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – MOLINOS “A”   6-0 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 13 DE DESEMBRE (A FORA)
09:00 PB COLLBLANC SANTSAE “A” – BENJAMÍ “A”   1-2 IME ARISTIDES MAILLOL
10:00 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “B” – BENJAMÍ “F”   3-2 LA BASCULA
12:15 LA LLANTIA AD “A” – AMATEUR “B”   1-1 MPAL LA LLANTIA
15:15 SANTS UE “B” – INFANTIL “B”   2-3 CAMP DE L’ENERGIA
16:40 BARBERA ANDALUCIA “A” – FEMENÍ JUV / CADET “B”   3-0 MPAL ANTONI SERRA
18:00 CONGRÉS CL ESPORTIU “A” – INFANTIL “C”   0-1 COMPLEX ESP CAN DRAGO
19:00 CAN BUXERES “A”  –  CADET “A”   1-1 MPAL CAN BUXERES