• Futbol
DISSABTE 11 DE NOVEMBRE
08:00 FEMENÍ JUV / CADET “B” – MOLINS DE REICF “A” 1-11 MPAL GUINARDÓ
09:45 BENJAMÍ “B” – Pª BARC CINC COPES “A” 6-0 MPAL GUINARDÓ
09:45 BENJAMÍ “C” – HORTAUAT “B” 6-1 MPAL GUINARDÓ
10:45 ALEVÍ “B” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” 11-1 MPAL GUINARDÓ
10:45 ALEVÍ “D” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A” 3-4 MPAL GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “E” – SISTRELLS CF “B” 2-2 MPAL GUINARDÓ
12:00 FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” – SANTBOIAFC “B” 1-0 MPAL GUINARDÓ
13:15 INFANTIL “D” – Pª BARC ANGUERA “A” 2-2 MPAL GUINARDÓ
14:45 CADET “C” – FUNDACION PRIVADA HERMES “A” 2-4 MPAL GUINARDÓ
16:15 VETERANS – CE JÙPITER 1-1 MPAL GUINARDÓ
18:15 CADET “A” – CAN VIDALETCF “A” 0-3 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C” – LA SALLE BONANOVACE “B” 6-1 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “D” – Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “B” 3-4 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “A” – PREMIER BARCELONA “A” 10-0 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “E” – Pª BARC CINC COPES “C” 3-5 PETIT MARTINENC
DISSABTE 11 DE NOVEMBRE (A FORA)
09:15 ESCUELA CF PERFORMANCE “A” – PREBENJAMÍ “B” 9-0 COMPLEX ESPORTIU LA BASCULA
09:45 MONTAÑESACF “B” – PREBENJAMÍ “C” 4-3 MPAL NOU BARRIS
10:00 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA CE “A” – BENJAMÍ “F” 6-2 COMPLEX ESP CIUTAT MERIDIANA
10:00 FUNDACION PRIVADA HERMES “B” – ALEVÍ “I” 3-20 MPAL MONTGAT
10:00 PUJADASCD “B” – ALEVÍ “F” 4-8 COMPLEX ESP MARESME-LLULL
10:15 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “A” – INFANTIL “A” 2-1 MPAL CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ
10:30 ALZAMORACF “D” – ALEVÍ “G” 3-8 COMPLEX ESP CAN DRAGÒ
10:45 STOITCHKOV BARCELONA CF “A” – JUVENIL “B” 0-1 MPAL NOU TAXONERA
11:30 FUNDACIO P CE JUPITER “B” – BENJAMÍ “D” 0-2 MPAL JUPITER
12:30 Pª BARC ANGUERA “C” – INFANTIL “F” 5-0 INEF
12:30 LA FLORIDA CF “B” – ALEVÍ “K” 1-9 MPAL LA FLORIDA
13:15 SARRIACP “A” – ALEVÍ “A” 6-3 MPAL CAN CARALLEU
14:30 ESCUELA CF PERFORMANCE “B” – ALEVÍ “C” 2-4 COMPLEX ESP LA BASCULA
15:00 EUROPACE “A” – INFANTIL “C” 8-0 MPAL NOU SARDENYA
18:00 APA POBLE SECCE “A” – AMATEUR “B” 0-3 MPAL LA SATALIA
18:30 SARRIACP “A” – JUVENIL “A” 2-1 MPAL CAN CARALLEU
DIUMENGE 12 DE NOVEMBRE
08:30 ALEVÍ “J” – PENYA BARC COLLBLANC SANTS AE “D” 3-5 MPAL GUINARDÓ
08:30 ALEVÍ “H” – ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA “B” 15-0 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “G” – CARMELOCD “B” 5-0 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “E” – SANTA EULALIACF “D” 4-3 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – ANDORRAFC “A” 3-0 MPAL GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “E” – SANT ANDREUUE “E” 2-4 MPAL GUINARDÓ
16:00 CADET “B” – FUNDACIO P CE JUPITER “B” 1-1 MPAL GUINARDÓ
18:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – YOUNG TALENT BADALONA SUD AE “A” SUSP MPAL GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – PRADENC FC “A” 3-2 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 12 DE NOVEMBRE (A FORA)
10:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” – BENJAMÍ “A” 2-4 NOU MPAL STA COLOMA GRAMENET
12:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD AE “B” – CADET “D” 2-1 MPAL BADALONA SUD
13:45 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “B” – INFANTIL “B” 3-0 MPAL NOU TAXONERA