• Futbol
DISSABTE 11 DE MAIG
8:45 FEMENÍ INFANTIL “A” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A”  8-1 CEM GUINARDÓ
9:00 ALEVÍ “H” – Pª BARC ANGUERA “H”  1-1 CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “A” – ARGENTONA CF “A”  2-4 CEM GUINARDÓ
10:30 BENJAMÍ “E” – SANT GABRIELCD “G”  0-13 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “E” – TECNOFUTBOL CF “A”  3-8 CEM GUINARDÓ
12:00 BENJAMÍ “A” – VILA OLIMPICA C E “B”  1-0 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “B” – SANTS UE “B”  3-0 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “D” – SALESIANS BOSCO-HORTA CE “B”  1-1 CEM GUINARDÓ
16:30 INFANTIL “F” – BUFALA CF “D”  0-2 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “E” – BUFALA CF “D”  0-5 CEM GUINARDÓ
20:00 INFANTIL “A” – PREMIER BARCELONA “A”  1-1 CEM GUINARDÓ
10:15 PREBENJAMÍ “D” – SANTA EULALIA CF “A”  1-10 PETIT MARTINENC
11:30 BENJAMÍ “D” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A”  0-8 PETIT MARTINENC
GENOVA  –  SANT QUINTÍ  (Escoleta)  3-5 CAMP CENTENARI
TELEGRAF  –  CARTAGENA  (Escoleta)  5-5 CAMP CENTENARI
DISSABTE 11 DE MAIG (A FORA)
8:30 FUNDACIO P CE JUPITER “B” – CADET “C”  0-2 CEM JÚPITER
9:00 ESCOLA FUTBOL PONT MARINA “B” – ALEVÍ “I”  3-4 CEM FORT-PIENC
9:30 E E GUINEUETA CF “A” – ALEVÍ “G”  1-3 CEM LA GUINEUETA
10:30 HAILUKONG BARCELONA C F “A” – PREBENJAMÍ “F”  0-14 MPAL VALL D’HEBRON
10:30 FUND FUTBOL BADALONA “A” – PREBENJAMÍ “A”  1-6 MPAL DE MONTIGALÀ
12:00 APA POBLE SEC CE “A” – JUVENIL “A”  2-1 MPAL LA SATÀLIA
12:30 Pª BARC ANGUERA “D” – INFANTIL “C”  2-4 INEF BARCELONA
14:30 BARCELONETA CF “A” – INFANTIL “E” Ajornat 15/05 MPAL PARC CATALANA
17:00 GRANOLLERS EC “A” – CADET “A” Ajornat 14/05 MPAL DE GRANOLLERS
20:00 VILA OLIMPICA C E “A” – AMATEUR FEMENÍ “B”  3-0 MPAL CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ
DIUMENGE 12 DE MAIG
8:30 ALEVÍ “C” – CAN RULL ROMULO TRONCHONI CFU “A”  3-2 CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “K” – FUNDACIO P CE JUPITER “F”  3-6 CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “F” – VALLDOREIX FC “A”  7-2 CEM GUINARDÓ
9:45 BENJAMÍ “G” – Pª BARC CINC COPES “C”  6-1 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – SANT ANDREU UE “A”  0-3 CEM GUINARDÓ
14:15 FEMENÍ JUVENIL “A” – FUNDACIO P CE JUPITER “A”  3-5 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “B” – Pª BARC ANGUERA “A”  4-2 CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “B” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “B”  4-1 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – SANT JORDI CLUB ESPORTIU “A”  5-2 CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “E” – PREMIER BARCELONA “B”  2-1 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 12 DE MAIG (A FORA)
9:00 BUFALA CF “E” – INFANTIL “G”  0-4 ZEM BUFALÀ
9:00 MONTAÑESA CF “B” – PREBENJAMÍ “C”  6-0 MPAL NOU BARRIS
9:15 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “B” – BENJAMÍ “C”  3-12 MPAL PUIG I GAIRALT
10:00 PUJADAS CD “B” – ALEVÍ “J”  5-1 CEM MARESME
10:00 ALZAMORA CF “C” – BENJAMÍ “I”  6-0 CEM CAN DRAGO
10:15 FUNDACIO PE EUROPA “A” – ALEVÍ “D”  0-1 MPAL L’ÀLIGA
10:30 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “C” – ALEVÍ “B”  3-2 MPAL DE MONTIGALÀ
11:15 SINGUERLIN CF “A” – FEMENÍ INFANTIL “B”  9-0 CEM CAN ZAM (2)
15:00 LA SALLE BONANOVA CE “B” – CADET “D”  5-0 COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
18:00 L’ESQUERRA DE L’EIXAMPLE FC “A” – AMATEUR “B”  4-3 ESCOLA INDUSTRIAL
19:30 OLYMPIA II CLUB ESPORTIU “A” – JUVENIL “C”  0-10 ESCOLA ESPORTIVA BRAFA