• Futbol
DISSABTE 11 DE FEBRER
08:15 INFANTIL “F” – FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “A” 0-6 MPAL GUINARDÓ
09:45 ALEVÍ “B” – CATALONIA UB “B” 4-3 MPAL GUINARDÓ
09:45 BENJAMÍ “C” – SANTA EULALIA CF “B” 8-1 MPAL GUINARDÓ
11:15 FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” – BARCELONA FC “A” 0-9 MPAL GUINARDÓ
11:15 ALEVÍ “F” – UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANACE “C” 11-2 MPAL GUINARDÓ
12:45 ALEVÍ “I” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “E” 1-4 MPAL GUINARDÓ
12:45 BENJAMÍ “A” – SANT ANDREU UE “A” 3-1 MPAL GUINARDÓ
14:15 FEMENÍ CADET / INF “A” – ESPLUGUENC FA “A” 5-2 MPAL GUINARDÓ
14:15 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – TORELLO CF “A” 7-3 MPAL GUINARDÓ
16:00 CADET “B” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “C” 7-1 MPAL GUINARDÓ
18:00 CADET “C” – ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS “A” 0-2 MPAL GUINARDÓ
20:00 FEMENÍ JUV / CADET “B” – LLERONA CE “B” 4-5 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “A” – FUNDACIO PE EUROPA “A” 2-8 PETIT MARTINENC
10:15 BENJAMÍ “H” – UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA CE “B” 5-1 PETIT MARTINENC
11:45 FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “B” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “A” 4-1 PETIT MARTINENC
13:15 BENJAMÍ “G” – FUNDACIO P CE JUPITER “D” 11-1 PETIT MARTINENC
DISSABTE 11 DE FEBRER (A FORA)
09:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “C” – PREBENJAMÍ “C” 0-2 MPAL CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ
10:00 SANT MARTI-CONDAL FC “A” – BENJAMÍ “D” 4-3 MPAL SANT MARTI PROVENÇALS
10:30 SANTS UE “E” – INFANTIL “E” 1-5 MPAL IBERIA
11:00 FUNDACIO P CE JUPITER “E” – BENJAMÍ “F” 2-2 MPAL JUPITER
12:00 PARC UD “A” – ALEVÍ “J” 12-0 COMPLEX ESP FORT-PIENC
13:45 FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “C” – ALEVÍ “H” 1-3 MPAL PROVENÇANA
13:45 FUNDACIO P CE JUPITER “A” – FEMENÍ JUV / CADET “A” 1-5 MPAL JUPITER
15:15 LA SALLE BONANOVA CE “A” – CADET “D” 3-0 COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
18:00 UNIFICACION BELLVITGE UD “B” – JUVENIL “B” 1-1 MPAL FEIXA LLARGA
18:00 LLAVANERES CE “A” – AMATEUR “B” 1-1 CAMP D’ESPORTS SANT ANDREU LLAVANERES
20:00 HORTA UAT “B” – JUVENIL “A” 1-3 MPAL HORTA
DIUMENGE 12 DE FEBRER
08:30 ALEVÍ “C” – Pª BARC ANGUERA “B” 2-1 MPAL GUINARDÓ
08:30 ALEVÍ “K” – SANTA EULALIA CF “C” 3-1 MPAL GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “G” – BUFALA CF “E” 4-1 MPAL GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “E” – ALMEDA CD “A” 4-3 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – FARNERS CE “A” 5-0 MPAL GUINARDÓ
14:00 INFANTIL “D” – SANTS UE “C” 2-1 MPAL GUINARDÓ
15:30 INFANTIL “A” – ESPANYOL RCD “B” 3-1 MPAL GUINARDÓ
17:00 JUVENIL “C” – ALZAMORA CF “B” 2-2 MPAL GUINARDÓ
18:45 AMATEUR FEMENÍ “A” – PUBILLA CASAS CE “A” 1-1 MPAL GUINARDÓ
20:30 VETERANS “A” – STOITCHKOV BARCELONA CF “A” 5-1 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “B” – FUNDACIO P CE JUPITER “B” 4-4 PETIT MARTINENC
10:00 PREBENJAMÍ “F” – Pª BARC CINC COPES “C” 1-4 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 12 DE FEBRER (A FORA)
08:45 BADALONA CF “F” – BENJAMÍ “E” 1-2 CAMP MPAL DE BADALONA
10:00 FUNDACIO PE EUROPA “B” – PREBENJAMÍ “E” 15-0 MPAL L’ALIGA
10:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D” – ALEVÍ “D” 2-6 NOU MPAL SANTA COLOMA GRAMENET
14:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” – CADET “A” 1-1 NOU MPAL SANTA COLOMA GRAMENET
14:00 FUNDACIO P CE JUPITER “B” – BENJAMÍ “B” 1-5 MPAL JUPITER
14:30 SANT ANDREU UE “C” – ALEVÍ “A”  (es juga el 1/3) susp MPAL NARCIS SALA
15:00 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA “A” – INFANTIL “C” 0-2 MPAL VALLE HEBRON
18:00 SANT MARTI-CONDAL FC “A” – INFANTIL “B” 1-3 MPAL SANT MARTI PROVENÇALS