• Futbol
DISSABTE 10 DE NOVEMBRE
8:00 ALEVÍ “J” – PARC UD “A” 5-7 CEM GUINARDÓ
8:00 ALEVÍ “G” – SARRIA CP “E” 2-3 CEM GUINARDÓ
9:15 ALEVÍ “E” – Pª BARC BARCINO CE “B” 0-5 CEM GUINARDÓ
9:15 FEMENÍ ALEVÍ “A” – LLERONA CE “B” 5-3 CEM GUINARDÓ
10:45 ALEVÍ “B” – MOLLET UE CF “C” 4-1 CEM GUINARDÓ
10:45 BENJAMÍ “G” – FUNDACIO P CE JUPITER “D” 0-6 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “I” – FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “B” 3-9 CEM GUINARDÓ
12:00 FEMENÍ INFANTIL “B” – MASNOU AT “A” 1-2 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “F” – SISTRELLS CF “C” 0-3 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “D” – UNIFICACION BELLVITGE UD “B” 3-1 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “D” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “D” 1-2 CEM GUINARDÓ
18:15 JUVENIL “C” – UNIFICACION LLEFIA CF “B” 4-4 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – UNIFICACIÓN CFSTAPERPETUA “A” 1-5 CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “B” – TECNOFUTBOL CF “A” 3-2 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “C” – CANYELLES CE “A” 2-7 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “E” – SANT ANDREU UE “C” 1-6 PETIT MARTINENC
DISSABTE 10 DE NOVEMBRE (A FORA)
8:30 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU “A” – INFANTIL “G” 4-4 CEM ARISTIDES MAILLOL
9:00 RACING SARRIA CF “A” – ALEVÍ “C” 2-5 UB ESPORTS
9:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” – BENJAMÍ “A” 1-2 MPAL NOU DE SANTA COLOMA DE GRAMENET CAN PEIXAUET
9:30 CASTELLAR UNIÓ ESPORTIVA “B” – FEMENÍ INFANTIL “A” 4-9 MPAL JOAN CORTIELLA-CAN SERRADOR
10:30 SANTS UE “B” – BENJAMÍ “D” 3-8 MPAL IBERIA
10:30 ESCOLA FUTBOL PONT MARINA “A” – ALEVÍ “H” 2-2 CEM FORT-PIENC
10:50 VILASSAR MAR UE “A” – ALEVÍ “A” 2-0 MPAL XEVI RAMON
11:00 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA CF “B” – PREBENJAMÍ “F” 1-8 CEM LA GUINEUETA
11:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “I” – ALEVÍ “F” 1-5 CEM CLOT DE LA MEL
11:15 DON BOSCO CF “A” – CADET “B” 0-3 ESCOLA INDUSTRIAL
11:30 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” – INFANTIL “B” 0-2 MPAL CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ
11:30 SANTS UE “G” – ALEVÍ “K” 3-2 MPAL IBERIA
11:45 ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “B” – BENJAMÍ “F” 0-12 CEM CAN ZAM (1)
13:30 APA POBLE SEC CE “B” – BENJAMÍ “E” 20-0 MPAL LA SATÀLIA
14:00 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL “B” – CADET “E” 3-1 CLUB MEILAND-FUNDACIÓN MARCET
15:00 ESPANYOL RCD “B” – INFANTIL “A” 0-1 CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE
16:30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” – FEMENÍ JUVENIL “A” 4-0 MPAL NOU DE SANTA COLOMA DE GRAMENET CAN PEIXAUET
18:15 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 6-4 MPAL PLA DE BAIX
DIUMENGE 11 DE NOVEMBRE
8:30 ALEVÍ “D” – Pª BARC ANGUERA “D” 2-4 CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “H” – MONTAÑESA CF “D” 2-7 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” – SANTA EULALIA CF “A” 3-3 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “C” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “C” 2-4 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – SANTS UE “A” 1-2 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “C” – SANT IGNASI CLUB ESPORTIU “B” 8-1 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “C” – SANT ANDREU UE “C” 1-1 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “A” – DAMM CF “B” 0-0 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” – DAMM CF “C” 3-3 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 11 DE NOVEMBRE (A FORA)
9:00 SANT ANDREU UE “A” – PREBENJAMÍ “A” 3-4 MPAL NARCÍS SALA
10:15 HOSPITALENSE ATC “A” – INFANTIL “E” 4-2 ESTADI MPAL L’HOSPITALET CENTRE
12:00 IBERIA C AT “A” – AMATEUR “B” 3-2 MPAL IBERIA
14:00 Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “C” – BENJAMÍ “I” 4-3 MPAL SANT GENÍS
16:00 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA CE “A” – JUVENIL “B” 2-2 MPAL EL GORNAL