• Futbol
DISSABTE 10 DE MARÇ
08:15 BENJAMÍ “C” – BARCELONETA CF “A” 8-0 CEM GUINARDÓ
08:15 BENJAMÍ “H” –   SISTRELLS CF “C” 0-14 CEM GUINARDÓ
09:15 ALEVÍ “A” –   BARCELONA FC “D” 1-11 CEM GUINARDÓ
09:15 ALEVÍ “D” –   UNIFICACION BELLVITGE UD “A” 2-5 CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “F” –   MONTAÑESA CF “E” 7-1 CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “H” –   CATALONIA UB “E” 2-2 CEM GUINARDÓ
11:45 INFANTIL “D” –   EUROPA CE “B” 1-1 CEM GUINARDÓ
13:15 INFANTIL “E” –   BARCELONETA CF “A” 1-2 CEM GUINARDÓ
14:45 CADET “B” –   SANTS UE “C” 2-2 CEM GUINARDÓ
16:15 VETERANS   – TERRASSA CF 3-1 CEM GUINARDÓ
18:15 JUVENIL “C” –   STOITCHKOV BARCELONA CF “B” 6-0 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” –   MOLINOS UD “A” 0-2 CEM GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “E” – Pª BARC BARCINO CE “C” 0-11 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “D” – Pª BARC ANGUERA “B” 1-7 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “A” –   EUROPA CE “A” 1-1 PETIT MARTINENC
18:00 GENOVA  –  CARTAGENA  (ESCOLETA) 0-1 CAMP CENTENARI
18:30 SANT QUINTI  –  TELEGRAF  (ESCOLETA) 5-4 CAMP CENTENARI
DISSABTE 10 DE MARÇ (A FORA)
08:30 TECNOFUTBOL CF “A” –   ALEVÍ “B” 1-13 CLUB MEILAND-FUNDACIÓN MARCET
08:45 IMPERIO   CF “C” – ALEVÍ “J” 4-2 CEM CAN ZAM (1)
09:00 FUNDACIO PE EUROPA “A” –   ALEVÍ “C” 4-3 MPAL L’ÀLIGA
09:30 FUNDACIO P CE JUPITER “B” – PREBENJAMÍ “C” 5-0 CEM JÚPITER
10:00 SANT MARTI-CONDAL FC “A” –   BENJAMÍ “D” 2-3 MPAL SANT MARTÍ DE PROVENÇALS
10:15 POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL “A” –   BENJAMÍ “E” 1-5 MPAL LA SATÀLIA
10:30 FUNDACIO PE EUROPA “B” –   BENJAMÍ “B” 3-0 MPAL L’ÀLIGA
10:30 LA SALLE BONANOVA CE “C” –   INFANTIL “F” 0-1   COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
10:30 Pª BARC ANGUERA “C” –   CADET “D” 0-5 INEF BARCELONA
11:15 PARC UD “A” –   PREBENJAMÍ “B” 5-1 CEM FORT-PIENC
11:45 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D” –   PREBENJAMÍ “F” 6-1 MPAL LES OLIVERES
12:00 CANYELLESCE “C” –   BENJAMÍ “G” 2-2 MPAL CANYELLES
14:30 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “A” – INFANTIL “C” 10-0 MPAL TEIXONERA
18:00 SEAGULL CE “B” –   AMATEUR FEMENÍ “A” 2-3 MPAL DE MONTIGALÀ
DIUMENGE 11 DE MARÇ
08:30 ALEVÍ “E” –   PREMIER BARCELONA “C” 7-2 CEM GUINARDÓ
08:30 ALEVÍ “K” – BUFALA CF “D” 1-5 CEM GUINARDÓ
09:45 BENJAMÍ “A” – Pª BARC ANGUERA “A” 4-0 CEM GUINARDÓ
09:45 FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” –   FUNDACIO P CE JUPITER “A” 2-0 CEM GUINARDÓ
11:00 BENJAMÍ “F” –   UNIFICACION LLEFIACF “D” 1-3 CEM GUINARDÓ
12:15 AMATEUR “B” –   PASTRANA UD “A” 2-0 CEM GUINARDÓ
14:15 FEMENÍ JUV / CADET “B” –   PALLEJA CF “A” 0-11 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “C” –   LLOREDA CF “A” 3-3 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “A” –   DAMM CF “B” 0-3 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” –   APA POBLE SEC CE “A” 0-2 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 11 DE MARÇ (A FORA)
09:00 SANT ANDREU UE “G” –   ALEVÍ “G” 3-5 MPAL NARCIS SALA
10:00 ESCOLA F GAVA C “B” –   INFANTIL “A” 2-1 ZEM CAN TORELLÓ
10:30 PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “A” – INFANTIL “B” 1-1 CEM ARISTIDES MAILLOL
11:15 RACING SARRIA CF “C” –   ALEVÍ “I” 1-2 UB ESPORTS
13:00 UNIFICACIÓN CFSTAPERPETUA “A” –   FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” 3-5 MPAL CENTRE PACO NAVARRO (2)
14:00 APA POBLE SEC CE “B” –   JUVENIL “B” 0-1 MPAL LA SATÀLIA
17:00 VILASECA CF “A” –   AMATEUR “A” 0-0 ESTADI MPAL DE VILA-SECA