• Futbol
DISSABTE 10 DE DESEMBRE
09:00 ALEVÍ “C” – TURO PEIRA CCD “A” 1-6 MPAL GUINARDÓ
09:00 ALEVÍ “K” – BARCELONETA CF “A” 3-3 MPAL GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “B” – LLOREDA CF “B” 6-1 MPAL GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “H” – FUNDACIO P CE JUPITER “B” 1-3 MPAL GUINARDÓ
12:00 CADET “D” – CONGRÉS CLUB ESPORTIU “A” 2-0 MPAL GUINARDÓ
13:45 INFANTIL “F” – POMAR CD “A” 0-4 MPAL GUINARDÓ
15:30 VETERANS “A” – VETERANS CLUB ESPORTIU JÚPITER “A” 5-2 MPAL GUINARDÓ
10:15 PREBENJAMÍ “A” – SANT ANDREU UE “A” 2-11 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “F” – LLOREDA CF “C” 5-3 PETIT MARTINENC
DISSABTE 10 DE DESEMBRE (A FORA)
08:30 TECNOFUTBOL CF “A” – ALEVÍ “A” 3-11 CIUDAD DEP FUNDACION MARCET
09:30 Pª BARC ANGUERA “B” – INFANTIL “E” 1-3 INEF
10:30 SANTFELIUENC FC “C” – ALEVÍ “E” 2-3 MPAL LES GRASSES
11:00 MARTORELL AE “E” – ALEVÍ “D”   (Amistós) 1-10 COMPLEX ESP TORRENT LLOPS
11:20 Pª BARC ANGUERA “B” – BENJAMÍ “D” 8-3 ESCOLA INDUSTRIAL
12:00 BADALONA CF “B” – PREBENJAMÍ “E” 8-1 CAMP MUNICIPAL DE BADALONA
12:30 Pª BARC ANGUERA “D” – BENJAMÍ “F” 2-5 ESCOLA INDUSTRIAL
16:30 Pª BARC ANGUERA “A” – INFANTIL “B” 2-0 ESCOLA INDUSTRIAL
16:30 SARRIA CP “B” – JUVENIL “A” 1-2 MPAL CAN CARALLEU
17:00 EUROPA CE “A” – CADET “A” 2-0 MPAL NOU SARDENYA
19:15 SANT GABRIELCD “B” – FEMENÍ JUV / CADET “A” 0-2 MPALJOSE LUIS RUIZ CASADO
DIUMENGE 11 DE DESEMBRE
10:00 BENJAMÍ “A” – SANT CUGAT ESPORT FC “A” 0-6 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “C” – DON BOSCO CF “A” 7-3 MPAL GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “G” – ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “D” 5-0 MPAL GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “G” – UNIFICACION LLEFIACF “F” 1-11 MPAL GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “D” – CONGRÉS CLUB ESPORTIU “B” 3-0 MPAL GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “A” – CORNELLA UD “C” 2-1 MPAL GUINARDÓ
16:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – RIUDOMS CD “A” 2-1 MPAL GUINARDÓ
18:00 CADET “B” – SANT ANDREU UE “B” 4-1 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 11 DE DESEMBRE (A FORA)
09:30 ESC FUT PREMIER BARCELONA “B” – PREBENJAMÍ “D” 2-0 MPAL NOU TAXONERA
10:30 VILASSAR DALT CE “B” – INFANTIL “C” 2-1 MPAL VILASSAR DE DALT
12:00 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA CE “C” – ALEVÍ “J” 10-8 CM PUIG GAIRALT
12:00 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA CF “A” – AMATEUR “B” 4-1 COMPLEX ESP LA GUINEUETA