• Futbol
DISSABTE 02 DE JUNY
08:30 ALEVÍ “A” – SANT GABRIELCD “B” 4-13 CEM GUINARDÓ
08:30 ALEVÍ “I” – PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA “A” 8-2 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “F” – PREMIER BARCELONA “D” 2-7 CEM GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “B” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A” 6-3 CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “E” – ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “A” 1-8 CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “F” – UNIFICACION LLEFIACF “F” 10-2 CEM GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “C” – Pª BARC ANGUERA “C” 4-3 CEM GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “K” – UNIFICACION LLEFIACF “E” 3-6 CEM GUINARDÓ
14:30 CADET “C” – PARETS CF “C” 7-2 CEM GUINARDÓ
18:00 AMATEUR “A” – MANRESA CE “A” 1-1 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C” – CATALONIA UB “C” 6-1 CEM GUINARDÓ
10:15 PREBENJAMÍ “D” – PUJADAS CD “B” 9-1 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “E” – SISTRELLS CF “C” 1-4 PETIT MARTINENC
TELEGRAF  –  GENOVA  (ESCOLETA) 6-5 CAMP CENTENARI
CARTAGENA  –  SANT QUINTÍ  (ESCOLETA) 6-3 CAMP CENTENARI
DISSABTE 02 DE JUNY (A FORA)
09:00 LA SALLE BONANOVA CE “C” – ALEVÍ “J” 8-3 COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
09:00 SARRIA CP “B” – PREBENJAMÍ “C” 2-4 CEM CAN CARALLEU
10:00 TRAJANA PENYA BARC SANT JUST “A” – BENJAMÍ “D” 3-0 CEM BESÒS-TRAJANA
11:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” – BENJAMÍ “B” 3-3 MPAL. LES OLIVERES
11:00 Pª BARC CINC COPES “D” – ALEVÍ “G” 3-8 MPAL PARC CATALANA
11:30 Pª BARC BARCINO CE “A” – PREBENJAMÍ “A” 1-10 MPAL MENORCA
11:45 ALZAMORA CF “C” – PREBENJAMÍ “F” 7-0 CEM CAN DRAGO
12:30 FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “C” – BENJAMÍ “G” 2-3 MPAL PROVENÇANA
14:00 RACING VALLBONA CF “A” – JUVENIL “B”  (no presentat Racing Vallbona) SUSP MPAL VALLBONA
15:00 SANT GABRIELCD “D” – INFANTIL “D” 0-2 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
16:30 SANT GABRIELCD “C” – FEMENÍ ALEVÍ “A” 6-0 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
DIUMENGE 03 DE JUNY
08:30 BENJAMÍ “H” – FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “B”  1-7 CEM GUINARDÓ
08:30 FEMENÍ INFANTIL “A” – SANTS UE “A”  3-6 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” – SANT GABRIELCD “B”  4-1 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “C” – ALZAMORA CF “A”  0-2 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – VILA OLIMPICA C E “A”  1-1 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “E” – RACING SARRIA CF “C”  2-2 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “B” – FUNDACION PRIVADA HERMES “B”  4-0 CEM GUINARDÓ
18:00 AMATEUR FEMENÍ A” – MERCANTIL CE “A”  5-1 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 03 DE JUNY (A FORA)
10:30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” – INFANTIL “B”  1-0 MPAL NOU DE SANTA COLOMA DE GRA
10:45 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA CE “A” – ALEVÍ “D”  3-7 MPAL PUIG I GAIRALT
11:15 SANT GABRIELCD “E” – BENJAMÍ “E”  5-2 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
12:00 LA SALUT PERE GOL AE “A” – CADET “D”  3-2 MPAL PERE GOL
13:15 PREMIER BARCELONA “A” – ALEVÍ “B”  6-2 MPAL TEIXONERA
14:00 PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “C” – INFANTIL “F”  1-5 CEM ARISTIDES MAILLOL
14:00 UNIFICACION LLEFIACF “H” – ALEVÍ “H” 2-3 MPAL LLEFIÀ