• Futbol
DISSABTE 1 DE FEBRER
8:15 ALEVÍ “G” HOSPITALENSE ATC “B” 11-2 CEM GUINARDÓ
8:15 ALEVÍ “J” VALLDOREIX FC “A” 3-6 CEM GUINARDÓ
9:30 FEMENÍ INFANTIL “A” FONTSANTA-FATJO CD “A” 0-5 CEM GUINARDÓ
9:30 FEMENÍ INFANTIL “B” SANT GABRIEL CD “C” 1-4 CEM GUINARDÓ
10:45 BENJAMÍ “C” TECNOFUTBOL CF “A” 1-9 CEM GUINARDÓ
10:45 FEMENÍ ALEVÍ “A” WOMEN’S SOCCER SCHOOL “A” 1-6 CEM GUINARDÓ
12:00 INFANTIL “F” FUNDACIO P CE JUPITER “D” 2-3 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “C” FUND ESP HOSPITALET AT “A” 3-1 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “G” SANT ANDREU UE “F” 0-9 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “D” RACING SARRIA CF “C” 6-0 CEM GUINARDÓ
18:15 FEMENÍ JUVENIL “A” SABADELL FC CE “B” 1-4 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C” LA SALLE BONANOVA CE “A” 1-1 CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “B” Pª BARC ANGUERA “A” 0-14 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “D” FUNDACIO P CE JUPITER “B” 1-8 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “A” MONTAÑESA CF “A” 2-1 PETIT MARTINENC
13:00 BENJAMÍ “H” UNIF BELLVITGE UD “B” 5-9 PETIT MARTINENC
DISSABTE 1 DE FEBRER (A FORA)
9:00 COLLEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA “A” CADET “E” 0-1 CAMP COL·LEGI SAGRAT COR SARRIÀ
9:00 FUNDACIO PE EUROPA “C” BENJAMÍ “B” 3-0 MPAL L’ÀLIGA
9:00 Pª BARC ANGUERA “D” INFANTIL “E” 3-5 INEF BARCELONA
9:30 SANTS UE “D” ALEVÍ “F” 1-1 CEM LA BASCULA F11
9:30 SISTRELLS CF “D” ALEVÍ “H” 1-8 ZEM CAN CABANYES
10:00 UNIFICACION BELLVITGE UD “A” BENJAMÍ “G” 12-0 MPAL LA FEIXA LLARGA
10:00 DIAGONAL CLUB ESP “B” ALEVÍ “K” 3-1 CAMP SCHOOL HIGHLANDS BARCELONA
10:15 HORTA UAT “B” ALEVÍ “E” 1-3 MPAL HORTA
11:00 FUND E ATLETIC VILAFRANCA “B” FEMENÍ ALEVÍ “B” 5-2 ESTADI ZEM DE VILAFRANCA DEL PENEDÈS
11:15 SANT MARTI-CONDAL FC “A” PREBENJAMÍ “C” 2-1 MPAL SANT MARTÍ DE PROVENÇALS
13:30 CANYELLESCE “A” INFANTIL “D” 1-5 MPAL CANYELLES
14:00 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “A” JUVENIL “B” 2-4 MPAL EL GORNAL
14:30 ALZAMORA CF “C” PREBENJAMÍ “E” 2-3 CEM CAN DRAGO
17:00 UNIFICACION LLEFIACF “A” INFANTIL “B” 3-0 MPAL LLEFIÀ
20:00 PLANADEU FEMENI CF “B” AMATEUR FEMENÍ “B” 6-0 MPAL CAN DEU
DIUMENGE 2 DE FEBRER
8:30 ALEVÍ “B” HORTA UAT “A” 2-1 CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “I” UNIF BELLVITGE UD “C” 11-2 CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “D” HORTA UAT “C” 5-6 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” FUNDACIO PE EUROPA “B” 3-3 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR   “A” ALCARRAS FC “A” 1-0 CEM GUINARDÓ
14:30 CADET “B” UNIF LLEFIACF “B” 3-0 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “A” CAN RULL ROMULO TRONCHONI CFU “A” 3-0 CEM GUINARDÓ
18:15 JUVENIL “A” DAMM CF “C” 1-1 CEM GUINARDÓ
20:00 FEMENÍ JUVENIL “B” FONTSANTA-FATJO CD “D” 0-2 CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “I” RACING SARRIA CF “B” 6-2 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 2 DE FEBRER (A FORA)
9:00 SANTBOIA FC “B” FEMENÍ INFANTIL “C” 3-0 MPAL JOAN BAPTISTA MILÀ
10:00 FUND FUTBOL BADALONA “B” ALEVÍ “A” 2-1 MPAL DE MONTIGALÀ
10:30 PREMIER BARCELONA “A” ALEVÍ “C” 5-1 MPAL TEIXONERA
11:30 DIAGONAL CLUB ESP “B” BENJAMÍ “F” 1-4 CAMP SCHOOL HIGHLANDS BARCELONA
12:15 GORNAL UD “A” AMATEUR   “B” 2-1 MPAL EL GORNAL
13:00 TECNOFUTBOL CF “B” BENJAMÍ “D” 2-7 CLUB MEILAND-FUNDACIÓN MARCET
16:00 TECNOFUTBOL CF “A” INFANTIL “A” 2-3 CLUB MEILAND-FUNDACIÓN MARCET
17:00 NAMA SPORTS CLUB “A” CADET “C” 1-1 MPAL VALL D’HEBRON
17:00 ESCOLA FUTBOL MATARO CE “A” AMATEUR FEMENÍ “A” 1-3 MPAL DEL CENTENARI