• Futbol
DISSABTE 09 DE MARÇ
8:30 FEMENÍ INFANTIL “A” – SANTS UE “A”  5-4 CEM GUINARDÓ
8:45 BENJAMÍ “F” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “F”  0-2 CEM GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “B” – UNIFICACION LLEFIACF “A”  7-0 CEM GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “E” – SANTS UE “E”  4-5 CEM GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “J” – MONTAÑESA CF “G”  18-0 CEM GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “F” – LA SALUT PERE GOL AE “D”  7-0 CEM GUINARDÓ
13:15 INFANTIL “G” – FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “D”  1-2 CEM GUINARDÓ
14:45 CADET “E” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “E”  8-2 CEM GUINARDÓ
16:30 INFANTIL “B” – EUROPA CE “B”  1-1 CEM GUINARDÓ
18:15 JUVENIL “B” – NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL “B”  6-6 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – L’ESTARTIT UE “A” Ajornat CEM GUINARDÓ
10:15 PREBENJAMÍ “F” – HORTA UAT “B”  8-5 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “D” – PARC UD “A”  1-15 PETIT MARTINENC
DISSABTE 09 DE MARÇ (A FORA)
9:00 CATALONIA UB “C” – BENJAMÍ “C”  0-6 CEM MUNDET (1)
9:00 LA SALLE BONANOVA CE “D” – ALEVÍ “G”  3-0 COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
9:30 ESCOLA FUTBOL PONT MARINA “A” – PREBENJAMÍ “C”  3-3 CEM FORT-PIENC
9:15 LLERONA CE “B” – FEMENÍ ALEVÍ “A”  0-4 PARROQUIA DE SANTA MARIA DE LLERONA
10:00 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB “D” – ALEVÍ “A”  6-2 ZEM DE VIC ANNEX
10:30 CAN BUXERES FC “D” – ALEVÍ “H”  1-7 MPAL CAN BUXERES
10:45 BUFALA CF “B” – INFANTIL “D”  3-1 ZEM BUFALÀ
11:00 TRINIDAD CD “B” – BENJAMÍ “G”  5-6 MPAL TRINITAT VELLA
12:30 CARMELO CD “B” – ALEVÍ “I”  2-11 MPAL CARMEL
12:30 FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “C” – BENJAMÍ “H”  6-1 MPAL PROVENÇANA
12:30 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “A” – BENJAMÍ “B”  1-2 CEM CLOT DE LA MEL
12:30 STOITCHKOV BARCELONA CF “A” – ALEVÍ “D”  0-7 MPAL TEIXONERA
13:30 PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “B” – ALEVÍ “E”  5-1 CEM ARISTIDES MAILLOL
13:30 Pª BARC ANGUERA “A” – PREBENJAMÍ “B”  8-1 ESCOLA INDUSTRIAL
14:00 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANACE “B” – INFANTIL “C”  0-13 CEM CIUTAT MERIDIANA-TORRENT BOSC
15:45 RACING SARRIA CF “A” – CADET “C”  1-2 UB ESPORTS
19:30 EUROPA CE “A” – CADET “A”  1-1 MPAL NOU SARDENYA
DIUMENGE 10 DE MARÇ
8:30 ALEVÍ “C” – EUROPA CE “B”  5-2 CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “K” – ALZAMORA CF “B”  2-7 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” – FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “B”  4-6 CEM GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “A” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “A”  7-0 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – LLAGOSTERA UE “A”  1-3 CEM GUINARDÓ
14:30 FEMENÍ JUVENIL “A” – EUROPA CE “B”  1-3 CEM GUINARDÓ
16:30 INFANTIL “A” – EUROPA CE “A”  0-2 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “B” – ESCOLA F GAVA C “E”  4-1 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR “B” – TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL “A”  0-6 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – SANT ANDREU UE “D”   4-3 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 10 DE MARÇ (A FORA)
8:45 SANT JORDI CLUB ESPORTIU “B” – FEMENÍ INFANTIL “B”  11-1 MPAL MENORCA
14:15 SANT ANDREU UE “D” – JUVENIL “C”  3-1 MPAL NARCÍS SALA
16:00 LLOREDA CF “B” – CADET “D”  0-1 MPAL LLOREDA
16:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” – JUVENIL “A”  2-1 MPAL NOU DE STA COLOMA DE GRAMENET