• Futbol
DISSABTE 07 DE MARÇ
8:30 ALEVÍ “G” PENYA BLAUG TRINITAT VELLA “A” 4-2 CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “I” E FUTBOL PONT MARINA “A” 2-3 CEM GUINARDÓ
9:45 FEMENÍ INFANTIL “B” FUNDACIO P CE JUPITER “A” 1-1 CEM GUINARDÓ
9:45 FEMENÍ ALEVÍ “A” CERDANYOLA VALLES FC “A” 4-6 CEM GUINARDÓ
11:00 ALEVÍ “A” MOLLET UECF “B” 4-0 CEM GUINARDÓ
11:00 ALEVÍ “E” SANTA EULALIA CF “A” 4-3 CEM GUINARDÓ
12:15 ALEVÍ “C” Pª BARC ANGUERA “A” 3-5 CEM GUINARDÓ
12:15 ALEVÍ “J” PREMIER BARCELONA “G” 2-6 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “F” ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “B” 2-2 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “B” FUND FUTBOL BADALONA “C” 0-3 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “D” MERCAT NOU MAGORIA SE “B” 9-0 CEM GUINARDÓ
18:15 FEMENÍ JUVENIL “A” FUNDACIO P CE JUPITER “A” 0-3 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” FUNDACIO P CE JUPITER “A” 0-2 CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “A” SANT GABRIEL CD “A” 3-0 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “E” BUFALA CF “B” 0-16 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “C” PENYA BLAUG TRINITAT VELLA “A” 1-4 PETIT MARTINENC
13:00 BENJAMÍ “I” SANTA EULALIA CF “C” 1-6 PETIT MARTINENC
Escoleta TELEGRAF GENOVA 2-4 CAMP CENTENARI
Escoleta CARTAGENA SANT QUINTÍ 7-5 CAMP CENTENARI
DISSABTE 07 DE MARÇ (A FORA)
9:00 TECNOFUTBOL CF “A” PREBENJAMÍ “B” 4-2 CLUB MEILAND-FUNDACIÓN MARCET
9:00 EUROPA CE “E” ALEVÍ “K” 13-0 MPAL L’ÀLIGA
9:00 LES CORTS DE BARCELONA C E “C” ALEVÍ “H” 0-12 CEM ARISTIDES MAILLOL
9:00 IMPERIO CF “A” INFANTIL “D” 3-0 CEM CAN ZAM (2)
10:00 Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “A” ALEVÍ “D” 3-9 MPAL SANT GENÍS
10:00 FONTSANTA-FATJO CD “B” FEMENÍ ALEVÍ “B” 8-0 MPAL FONTSANTA-FATJÓ
10:10 MERCAT NOU MAGORIA SE “C” ALEVÍ “F” 0-13 DE L’ENERGIA
10:15 TURO PEIRA CCD “A” BENJAMÍ “C” 3-2 MPAL TURÓ DE LA PEIRA
12:00 ESCOLA F GAVA C “D” BENJAMÍ “A” 1-4 ZEM CAN TORELLÓ (Gavà)
12:00 CANYELLESCE “B” BENJAMÍ “E” 1-7 MPAL CANYELLES
12:30 LEVANTE LAS PLANAS FC “B” FEMENÍ INFANTIL “C” 3-4 MPAL DE LES PLANES (SANT JOAN DESPÍ)
13:00 SANT ANDREU UE “C” INFANTIL “C” 1-3 MPAL NARCÍS SALA
15:00 ESPANYOL RCD “B” INFANTIL “A” 2-1 CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE
15:00 DAUMAR CLUB “A” CADET “E” 7-2 ESCOLA ESPORTIVA BRAFA
16:00 TURO PEIRA CCD “A” JUVENIL “C” 2-2 MPAL TURÓ DE LA PEIRA
DIUMENGE 08 DE MARÇ
8:30 BENJAMÍ “D” ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A” 6-5 CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “F” ALZAMORA CF “D” 7-1 CEM GUINARDÓ
9:45 BENJAMÍ “B” MARIANAO POBLET UD “A” 11-2 CEM GUINARDÓ
9:45 BENJAMÍ “H” FUND P CE JUPITER “C” 2-9 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” VISTA ALEGRE UD “A” 0-0 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “E” SALESIANS BOSCO-HORTA CE “B” 5-1 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “A” CAN BUXERES FC “A” 0-2 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “B” Pª BARC ANGUERA “B” 3-2 CEM GUINARDÓ
20:00 FEMENÍ JUVENIL “B” FUND U E CORNELLA “C” 0-1 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 08 DE MARÇ (A FORA)
10:00 UNIFICACION LLEFIACF “B” PREBENJAMÍ “D” 5-2 MPAL LLEFIÀ
12:00 SANT GENIS-PENITENTES CD “A” AMATEUR “B” 1-3 MPAL SANT GENÍS
12:00 FUND FUTBOL BADALONA “H” BENJAMÍ “G” 2-4 MPAL DE MONTIGALÀ
14:00 LLOREDA CF “C” INFANTIL “G” 5-2 MPAL LLOREDA
15:00 SANT GABRIEL CD “A” JUVENIL “A” 3-3 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
16:30 FUND ESP GRAMA “A” ALEVÍ “B” 4-3 MPAL NOU DE SANTA COLOMA DE GRAMENET
16:30 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF “A” FEMENÍ INFANTIL “A” 7-1 MPAL CA N’ANGLADA
18:00 CONGRÉS CLUB ESP “A” CADET “C” 1-0 CEM CAN DRAGO
18:00 BASE MONTCADA C F “A” AMATEUR FEMENÍ “A” 3-4 MPAL CAN SANT JOAN