• Futbol
DISSABTE 07 D’ABRIL
10:00 ALEVÍ “C” – ESCUELA CF PERFORMANCE “B” 3-0 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – FUNDACIO P CE JUPITER “B” 8-5 CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “I” – FUNDACION PRIVADA HERMES “B” 11-2 CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “F” – PUJADAS CD “B” 19-0 CEM GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “K” – LA FLORIDA CF “B” 10-0 CEM GUINARDÓ
13:00 BENJAMÍ “F” – UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA CE “A” 0-5 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “F” – Pª BARC ANGUERA “C” 2-2 CEM GUINARDÓ
16:00 VETERANS – JUPITER 3-1 CEM GUINARDÓ
18:00 INFANTIL “B” – ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “B” 0-1 CEM GUINARDÓ
20:00 CADET “D” – YOUNG TALENT BADALONA SUD “B” 4-4 CEM GUINARDÓ
09:30 PREBENJAMÍ “C” – MONTAÑESA CF “B” 5-4 PETIT MARTINENC
11:00 PREBENJAMÍ “B” – ESCUELA CF PERFORMANCE “A” 0-8 PETIT MARTINENC
11:00 SANT QUINTÍ  –  CARTAGENA   (ESCOLETA) 4-5 CAMP CENTENARI
12:00 TELEGRAF  –  GENOVA  ( ESCOLETA) 1-3 CAMP CENTENARI
DISSABTE 07 D’ABRIL (A FORA)
09:00 FUNDACIO P CE JUPITER “B” – CADET “B” 1-3 CEM JÚPITER
09:15 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA “B” – ALEVÍ “H” 1-3 CEM FORT-PIENC
10:15 HORTA UAT “B” – BENJAMÍ “C” 2-2 MPAL HORTA
11:30 FUNDACION PRIVADA HERMES “A” – CADET “C” 0-1 MPAL DE MONTGAT
11:45 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” – ALEVÍ “B” 0-2 MPAL CAN ARANYÓ
11:45 CARMELO CD “B” – BENJAMÍ “G” 1-2 MPAL CARMEL
12:15 Pª BARC ANGUERA “A” – INFANTIL “D” 0-8 INEF BARCELONA
12:30 Pª BARC CINC COPES “C” – PREBENJAMÍ “E” 6-0 MPAL PARC CATALANA
13:15 CAN VIDALET CF “A” – CADET “A” 0-3 CAMP D’ESPORTS MPAL EL MOLI
14:30 ESCOLA F GIRONES-SABAT “B” – JUVENIL “A” 4-1 MPAL GERMANS SÀBAT
15:15 LA SALLE BONANOVA CE “B” – JUVENIL “C” 0-3 COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
DIUMENGE 08 D’ABRIL
9:30 ALEVÍ  “A”  –  SARRIA CP  “A” 2-0 CEM GUINARDÓ
9:30 BENJAMÍ  “A”  –  FUND ESP GRAMA  “A” 1-3 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR  “A”  –  ALPICAT AT  “A” 1-1 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL  “C”  –  EUROPA  CE  “A” 0-4 CEM GUINARDÓ
16:00 INFANTIL  “A”  –  VILA OLIMPICA  CE  “A” 2-1 CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL  “B”  –  STOITCHKOV BCN  “A” 1-0 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ  “A”  –  VILASSAR MAR UE  “A” 1-1 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 08 D’ABRIL (A FORA)
08:45 Pª BARC CINC COPES “A” – BENJAMÍ “B” 3-3 CEM FORT-PIENC
09:30 PREMIER BARCELONA “A” – PREBENJAMÍ “A” 1-4 MPAL TEIXONERA
10:00 SISTRELLS CF “B” – ALEVÍ “E” 4-5 ZEM CAN CABANYES
10:15 SANTBOIA FC “B” – FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” 2-1 MPAL JOAN BAPTISTA MILÀ
10:30 SANTA EULALIA CF “D” – BENJAMÍ “E” 4-3 MPAL SANTA EULÀLIA
10:30 Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “B” – PREBENJAMÍ “D” 1-3 MPAL SANT GENÍS
10:30 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A” – ALEVÍ “D” 3-4 CEM LA BASCULA F11
14:00 SANT ANDREU UE “E” – INFANTIL “E” 4-0 MPAL DEL CENTENARI-AISS
12:15 PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “D” – ALEVÍ “J” 3-2 CEM ARISTIDES MAILLOL
14:00 CELTIC UE “A” – AMATEUR “B” 0-1 MPAL SANT MARTÍ DE PROVENÇALS
17:00 UNIFICACION BELLVITGE UD “A” – FEMENÍ JUV / CADET “B” 7-1 MPAL LA FEIXA LLARGA
18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD “A” – AMATEUR FEMENÍ “B” 5-1 MPAL DE BADALONA SUD