• Futbol
 DISSABTE 05 DE MARÇ
08:45 INFANTIL “C” – COLLEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA “A” 3-1 MPAL GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “A” – SANTA EULALIA “A” 2-1 MPAL GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “E” – SARRIA CP “D” 3-6 MPAL GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “A” – EUROPA “A” 9-5 MPAL GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “E” – Pª BARC CINC COPES “F” 10-0 MPAL GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “C” – UNIFICACION LLEFIACF “A” 3-6 MPAL GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “F” – Pª BARC CINC COPES “D” 0-4 MPAL GUINARDÓ
14:30 ALEVÍ “J” – FUNDACIO P JUPITER “D” 1-1 MPAL GUINARDÓ
14:30 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – SABADELL “A” 3-0 MPAL GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “E” – SANTS “D” 7-0 MPAL GUINARDÓ
17:30 FEMENÍ JUV / CADET “B” – SABADELL “B” 2-5 MPAL GUINARDÓ
19:30 CADET “D” – DON BOSCO “B”  6-1 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “B” – FUNDACIO P JUPITER “C” 12-0 PETIT MARTINENC-F7
10:15 PREBENJAMÍ “D” – Pª BARC CINC COPES “C” 0-13 PETIT MARTINENC-F7
11:30 PREBENJAMÍ “C” – Pª BARC CINC COPES “B” 2-5 PETIT MARTINENC-F7
 DISSABTE 05 DE MARÇ (A FORA)
10:15 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “D” – PREBENJAMÍ “E” 7-1 MPAL CLOT DE LA MEL
11:15 SANTA EULALIA “A” – INFANTIL “B” 9-1 MPAL STAEULALIA L’HOSPITALET
11:30 CANYELLESCE “A” – BENJAMÍ “G” 1-3 MPAL CANYELLES
12:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “D” – BENJAMÍ “D” 12-0 MPAL CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ
12:15 BARCELONETA “A” – ALEVÍ “I” 4-1 MPAL BARCELONETA
12:45 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” – PREBENJAMÍ “A” 2-2 MPAL LES OLIVERES
13:10 SARRIA CP “C” – BENJAMÍ “F” 8-0 MPAL CAN CARALLEU
14:30 SANTBOIA “A” – INFANTIL “A” 2-4 MPAL JOAN BAPTISTA MILA
16:00 ESCUELA PERFORMANCE “B” – ALEVÍ “D” 4-4 F11 COMPLEX ESPORTIU LA BASCULA
16:00 Pª BARC CINC COPES “B” – INFANTIL “F” 1-1 MPAL BARCELONETA
18:00 ESCOLA FTARREGA “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 2-2 CAMP D’ESPORTS MPAL JOAN CAPDEVILA
 DIUMENGE 06 DE MARÇ
09:45 ALEVÍ “B” – SARRIA CP “B” 3-0 MPAL GUINARDÓ
09:45 BENJAMÍ “C” – Pª BARC ANGUERA “B” 2-2 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – GRAMANET UDAT “A” 1-1 MPAL GUINARDÓ
14:05 CADET “B” – CANYELLESCE “A” 7-0 MPAL GUINARDÓ
16:00 JUVENIL “B” – ZONA FRANCA “A” 18-1 MPAL GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “A” – SANT ANDREU “C” 0-1 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 06 DE MARÇ (A FORA)
10:00 ESPANYOL RCD “A” – FEMENÍ BENJ / ALEVÍ “A” 8-0 CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE
10:00 SANT ILDEFONS “C” – CADET “C” 2-2 MPAL SANT ILDEFONS
10:00 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL “A” – JUVENIL “C” 0-3 MPAL TRINITAT VELLA
10:15 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “H” – ALEVÍ “H” 4-4 MPAL CLOT DE LA MEL
10:15 HOSPITALENSE ATC “B” – ALEVÍ “G” 2-8 MPAL L’HOSPITALET CENTRE
12:00 Pª BARC BARCINO “A” – CADET “A” 0-1 MPAL ANDRADE SANT MARTI
14:00 CARMELO “B” – ALEVÍ “K” 4-6 MPAL CARMELO
16:00 GIRONA “B” – AMATEUR “A” 3-1 MPAL SANT PONÇ-FONTAJAU
17:30 SANT ANDREU “D” – BENJAMÍ “B” 5-4 AISS MPAL
18:00 CONGRÉS CLUB ESPORTIU “B” – INFANTIL “D” 0-3 COMPLEX ESP CAN DRAGO