• Futbol
DISSABTE 04 DE NOVEMBRE
08:30 ALEVÍ “I” – BUFALA CF “B” 11-1 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “F” – LLOREDA CF “D” 0-8 MPAL GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “K” – LA SALLE BONANOVA CE “D” 1-3 MPAL GUINARDÓ
10:00 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – SANTA SUSANNA ASSOC ESP “A” 6-3 MPAL GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “A” – BADALONA CF “B” 3-5 MPAL GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “F” – MERCAT NOU MAGORIA SE “B” 11-3 MPAL GUINARDÓ
13:00 BENJAMÍ “F” – Pª BARC BARCINO CE “D” 8-0 MPAL GUINARDÓ
13:00 BENJAMÍ “H” – CARMELO CD “A” 0-14 MPAL GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “A” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “B” 1-3 MPAL GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “C” – RACING SARRIA CF “A” 3-2 MPAL GUINARDÓ
18:00 CADET “D” – NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL “A” 0-4 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” – Pª BARC BARCINO CE “A” 1-1 MPAL GUINARDÓ
10:15 PREBENJAMÍ “B” – SINGUERLIN CF “A” 12-1 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “C” – SANT GABRIELCD “B” 1-12 PETIT MARTINENC
DISSABTE 04 DE NOVEMBRE (A FORA)
09:00 Pª BARC ANGUERA “D” – INFANTIL “E” 0-5 INEF
09:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “C” – ALEVÍ “E” 2-2 MPAL CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ
09:00 SARRIA CP “A” – PREBENJAMÍ “A” 2-5 MPAL CAN CARALLEU
10:00 CARMELO CD “A” – ALEVÍ “H” 3-2 MPAL CARMELO
11:00 MONTAÑESA CF “B” – CADET “B” 5-1 MPAL NOU BARRIS
12:00 FUNDACIO P CE JUPITER “A” – BENJAMÍ “A” 3-4 MPAL JUPITER
13:00 CONGRÉS CLUB ESPORTIU “B” – BENJAMÍ “E” 2-3 COMPLEX ESP CAN DRAGO
15:00 PALLEJA CF “A” – FEMENÍ JUV / CADET “B” 18-2 MPAL PALLEJÀ
15:00 SANTS UE “A” – CADET “A” 3-1 COMPLEX ESP LA BASCULA
15:15 Pª BARC ANGUERA “H” – ALEVÍ “J” 3-3 ESCOLA INDUSTRIAL
16:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D” – JUVENIL “C” 0-1 NOU MPAL STA COLOMA GRAMENET
16:00 ALPICAT AT C “A” – AMATEUR “A” 1-1 MPAL ALPICAT
16:00 SANTS UE “B” – ALEVÍ “D” 3-6 CAMP DE FUTBOL DE L’ENERGIA
16:30 LOURDES UD “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 1-3 MPAL JOAN BOCANEGRA
DIUMENGE 05 DE NOVEMBRE
10:00 BENJAMÍ “B” – VILADECANS UD “B” 2-2 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “C” 2-2 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – CELTIC UE “A” 0-0 MPAL GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “F” – SANT IGNASI CLUB ESPORTIU “D” 2-0 MPAL GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “B” – FUNDACIO P CE JUPITER “A” 2-1 MPAL GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “A” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” 3-1 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 05 DE NOVEMBRE (A FORA)
08:30 CATALONIA UB “D” – ALEVÍ “G” 3-4 ESCOLA INDUSTRIAL
10:00 MONTAÑESA CF “C” – PREBENJAMÍ “D” 1-3 MPAL NOU BARRIS
10:00 MONTAÑESA CF “D” – PREBENJAMÍ “E” 6-4 MPAL NOU BARRIS
10:30 SARRIA CP “A” – INFANTIL “D” 1-2 MPAL CAN CARALLEU
12:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD AE “A” – CADET “C” 4-4 MPAL BADALONA SUD
13:00 ESPANYOL RCD “B” – FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” 10-1 CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE
14:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” – ALEVÍ “B” 0-9 NOU MPAL STA COLOMA GRAMENET
14:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D” – BENJAMÍ “C” 1-1 NOU MPAL STA COLOMA GRAMENET