• Futbol
DISSABTE 04 D’ABRIL
9:00 BENJAMÍ H – SANTS UE C 1-6    CEM GUINARDÓ
9:00 BENJAMÍ F – Pª BARC CINC COPES E 6-1    CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ B – SANT ANDREU UE C 6-0    CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ D – Pª BARC CINC COPES B 1-9    CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ J – LA SALUT PERE GOL AE B 0-8    CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ G – BUFALA CF A 1-7    CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL C – VALLDOREIX FC A 9-1    CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL G – ESCOLA PIA SARRIÀ SE B 4-0    CEM GUINARDÓ
16:30 CADET D – BUFALA CF C 1-0    CEM GUINARDÓ
18:30 JUVENIL C – LLOREDA CF A 2-1    CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ C – POMAR CD A 2-4 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ F – BUFALA CF B 1-2 PETIT MARTINENC
SANT QUINTÍ  –  CARTAGENA  (  Escoleta) 10-8 CAMP CENTENARI
GENOVA  –  TELEGRAF  (Escoleta) 7-4 CAMP CENTENARI
DISSABTE 04 D’ABRIL (A FORA)
8:45 SANT MARTI-CONDAL FC B – BENJAMÍ E 9-0 MPAL SANT MARTÍ DE PROVENÇALS
9:00 PREMIER BARCELONA F – ALEVÍ F 1-3    MPAL TEIXONERA
9:00 Pª BARC ANGUERA E – INFANTIL D 0-7    INEF BARCELONA
10:00 VILA OLIMPICA C E C – ALEVÍ E 3-3 MPAL CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ
10:30 Pª BARC ANGUERA B – INFANTIL B 2-1    INEF BARCELONA
10:30 ESCOLA F GAVA C B – ALEVÍ C 4-0    ZEM CAN TORELLÓ
11:30 PUJADAS CD C – ALEVÍ K 1-6    CEM MARESME
12:00 SEAGULL BDN CE B – FEMENÍ INFANTIL A 3-1    MPAL DE MONTIGALÀ
12:30 LA FLORIDA CF A – INFANTIL F 2-4    MPAL LA FLORIDA
12:30 SANTS UE C – CADET B 0-2    MPAL DE L’ENERGIA
13:00 SANTS UE A – FEMENÍ JUVENIL A 7-1    CEM LA BASCULA F11
13:15 Pª BARC CINC COPES B – BENJAMÍ D 1-3    CEM FORT-PIENC
16:30 ESCOLA F GAVA C B – INFANTIL A 3-2    ZEM CAN TORELLÓ
18:00 HORTA UAT B – JUVENIL B 3-2    MPAL HORTA
19:30 PALAUTORDERA CF A – AMATEUR FEMENÍ A 3-1    MPAL FONT MARTINA
DIUMENGE 05 D’ABRIL
8:45 FEMENÍ INFANTIL B – SEAGULL BDN CE C 0-1    CEM GUINARDÓ
9:00 ALEVÍ I – SANTA EULALIA CF D 7-2    CEM GUINARDÓ
10:30 BENJAMÍ B – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS B 3-4    CEM GUINARDÓ
10:30 BENJAMÍ C – Pª BARC CINC COPES A 7-3    CEM GUINARDÓ
12:00 JUVENIL A – MONTAÑESA CF A 5-1    CEM GUINARDÓ
14:00 INFANTIL E – Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS A 1-0    CEM GUINARDÓ
15:30 CADET C – POBLE NOU AT A 2-0    CEM GUINARDÓ
17:30 CADET A – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU A 2-1    CEM GUINARDÓ
19:30 AMATEUR FEMENÍ B – UNIFICACION BELLVITGE UD A 3-0    CEM GUINARDÓ
10:30 BENJAMÍ I – UNIFICACION LLEFIACF E 3-6 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 05 D’ABRIL (A FORA)
9:00 FUND ESPORTIVA GRAMA B – PREBENJAMÍ D                         ( arbitre absent ) suspes    MPAL LES OLIVERES
9:00 SANT ANDREU UE K – ALEVÍ H 3-8    MPAL DEL CENTENARI-AISS
11:30 BUFALA CF A – PREBENJAMÍ B 1-3    ZEM BUFALÀ
11:30 DIAGONAL CLUB ESPORTIU A – BENJAMÍ G 10-0    SCHOOL HIGHLANDS BCN
12:00 CERDANYOLA VALLES FC A – AMATEUR A 0-2    ZEM LES FONTETES
12:10 LA FLORIDA CF A – AMATEUR B 1-4    MPAL LA FLORIDA
14:15 CIRERA UD A – ALEVÍ A 3-5    MPAL DE ROCAFONDA
16:00 LLOREDA CF C – CADET E 2-3    MPAL LLOREDA