• Futbol
DISSABTE 03 DE MARÇ
08:30 ALEVÍ “G” – ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “E” 1-3 CEM GUINARDÓ
08:30 ALEVÍ “H” – HORTA UAT “C” 0-2 CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “B” – ESCOLA FUTBOL MATARO CE “C” 7-1 CEM GUINARDÓ
10:00 FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” – ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “A” 7-0 CEM GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “G” – ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “F” 1-4 CEM GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “E” – ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “C” 3-4 CEM GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “C” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “E” 7-1 CEM GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “J” – BARCELONETA CF “B” 4-7 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “F” – SALESIANS BOSCO-HORTA CE “A” 2-0 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “D” – DON BOSCO CF “B” 2-0 CEM GUINARDÓ
18:00 INFANTIL “A” – MONTAÑESA CF “A” 3-0 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – ESCOLA F SANT FELIU GUIXOLS “A” 10-1 CEM GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “C” – SANT ANDREU UE “C” 0-7 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “F” – Pª BARC CINC COPES “D” 0-13 PETIT MARTINENC
DISSABTE 03 DE MARÇ (A FORA)
09:00 ESCOLA FUTBOL MATARO CE “C” – BENJAMÍ “A” 3-0 MPAL DEL CENTENARI
09:00 SANT ANDREU UE “H” – ALEVÍ “F” 2-3 MPAL DEL CENTENARI-AISS
10:15 CANYELLESCE “B” – BENJAMÍ “F” 3-4 MPAL CANYELLES
10:15 EUROPA CE “B” – ALEVÍ “A” 5-3 MPAL L’ÀLIGA
11:00 Pª BARC ANGUERA “G” – ALEVÍ “I” 2-9 ESCOLA INDUSTRIAL
11:00 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA CF “B” – PREBENJAMÍ “D” 3-2 CEM LA GUINEUETA
11:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D” – ALEVÍ “E” 3-7 MPAL NOU DE ST COL. DE GRAMENET CAN PEIXAUET
11:30 EUROPA CE “B” – PREBENJAMÍ “B” 7-1 MPAL L’ÀLIGA
12:00 DAMM CF “C” – JUVENIL “A” 6-2 MPAL HORTA
12:30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” – INFANTIL “D” 1-5 MPAL NOU DE ST COL. DE GRAMENET CAN PEIXAUET
12:30 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA CF “B” – INFANTIL “E” 2-1 CEM LA GUINEUETA
14:45 Pª BARC ANGUERA “F” – ALEVÍ “K” 2-2 ESCOLA INDUSTRIAL
15:50 Pª BARC ANGUERA “D” – BENJAMÍ “H” 4-3 ESCOLA INDUSTRIAL
18:00 FUND U E CORNELLA “A” – FEMENÍ JUV / CADET “B” 9-1 MPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT
18:30 UNIFICACION LLEFIACF “A” – CADET “B” 1-4 MPAL LLEFIÀ
DIUMENGE 04 DE MARÇ
10:00 BENJAMÍ “B” – BADALONA CF “A” 1-1 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – SANTA EULALIA CF “C” 8-0 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – UNIFICACION BELLVITGE UD “A” 5-0 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “C” – CONGRÉS CLUB ESPORTIU “A” 1-3 CEM GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “B” – SANTS UE “B” 1-6 CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “B” – CATALONIA UB “D” 6-0 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 04 DE MARÇ (A FORA)
09:00 EUROPA CE “C” – ALEVÍ “D” 4-2 MPAL L’ÀLIGA
10:15 SANTA EULALIA CF “B” – BENJAMÍ “C” 3-1 MPAL SANTA EULÀLIA
11:45 MANLLEU AEC “B” – CADET “A” 3-2 CAMP D’ESPORTS MPAL DE MANLLEU
12:00 INCRESA ATLETICO C F “A” – AMATEUR FEMENÍ “B” 0-5 ZEM RICARD GINEBREDA
13:30 SANT GABRIELCD “D” – CADET “C” 1-1 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
18:15 MONTAÑESA CF “B” – AMATEUR “B” 2-1 MPAL NOU BARRIS
20:00 CELTIC UE “A” – JUVENIL “C” 0-2 MPAL SANT MARTÍ DE PROVENÇALS