• Futbol

 

 

DISSABTE 03 DE NOVEMBRE
9:00 ALEVÍ “C” – BARCELONA FC “D” 0-13 CEM GUINARDÓ
9:00 ALEVÍ “H” – ALZAMORA CF “D” 5-4 CEM GUINARDÓ
10:30 BENJAMÍ “D” – FUND UNIO ESPORTIVA CORNELLA “F” 1-3 CEM GUINARDÓ
10:30 BENJAMÍ “E” – DON BOSCO CF “A” 0-10 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “K” – UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANACE “B” 4-3 CEM GUINARDÓ
12:00 BENJAMÍ “F” – TRINIDAD CD “A” 3-5 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “B” – MONTAÑESA CF “A” 5-1 CEM GUINARDÓ
15:00 FEMENÍ JUVENIL “A” – UNIFICACION BELLVITGE UD “A” 12-3 CEM GUINARDÓ
16:45 CADET “E” – HAILUKONG BARCELONA C F “C” 5-0 CEM GUINARDÓ
18:30 INFANTIL “A” – FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “A” 5-1 CEM GUINARDÓ
20:00 INFANTIL “G” – PREMIER BARCELONA “D” 0-4 CEM GUINARDÓ
DISSABTE 03 DE NOVEMBRE
9:00 PREBENJAMÍ “D” – MONTAÑESA CF “C” 0-6  PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “A” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” 3-2  PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “F” – TECNOFUTBOL CF “B” 6-0  PETIT MARTINENC
DISSABTE 03 DE NOVEMBRE  ( A FORA  )
8:45 SANT MARTI-CONDAL FC “A” – ALEVÍ “D” 5-7 MPAL SANT MARTÍ DE PROVENÇALS
10:00 ALZAMORA CF “E” – ALEVÍ “I” 3-3 CEM CAN DRAGO
10:15 FUNDACIO P CE JUPITER “H” – ALEVÍ “G” 1-6 CEM JÚPITER
10:15 ESCOLA DE LLAVANERESCF “A” – FEMENÍ INFANTIL “B” 2-10 MPAL DE SANT ANDREU LLAVANERES
10:30 JUVENTUSAC “A” – ALEVÍ “A” 3-3 MPAL DE CAN XALANT
11:00 VILASSAR MARUE “A” – FEMENÍ ALEVÍ “A” 0-7 MPAL DE VILASSAR DE MAR
11:00 CAN BUXERES FC “A” – PREBENJAMÍ “B” 3-0 MPAL CAN BUXERES
11:30 CARMELO CD “A” – PREBENJAMÍ “C” 1-1 MPAL CARMEL
12:00 SANTS UE “E” – CADET “D” 1-4 MPAL IBERIA
12:00 APA POBLE SEC CE “A” – CADET “C” 2-0 MPAL LA SATÀLIA
12:00 TRINIDAD CD “A” – INFANTIL “D” 1-10 MPAL TRINITAT VELLA
12:30 Pª BARC ANGUERA “F” – ALEVÍ “J” 3-2 ESCOLA INDUSTRIAL
12:30 SISTRELLS CF “B” – PREBENJAMÍ “E” 9-0 ZEM CAN CABANYES
13:30 FUND FUTBOL BADALONA “G” – BENJAMÍ “H” 3-0 MPAL DE MONTIGALÀ
13:30 SANTFELIUENC FC “A” – BENJAMÍ “B” 0-2 MPAL LES GRASES
15:15 DAMM CF “C” – BENJAMÍ “C” 4-1 MPAL TEIXONERA
18:30 VILASSAR MARUE “A” – AMATEUR FEMENÍ “B” 4-0 MPAL DE VILASSAR DE MAR
DIUMENGE 04 DE NOVEMBRE
8:30 ALEVÍ “F” – MONTAÑESA CF “B” 10-1 CEM GUINARDÓ
8:30 FEMENÍ INFANTIL “A” – SANT JORDI CLUB ESPORTIU “A” 12-1 CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “B” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “A” 3-3 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” – LLOREDA CF “A” 2-2 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “I” – APA POBLE SEC CE “A” 0-13 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – GORNAL UD “A” 2-2 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “E” – BUFALA CF “C” 1-2 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “B” – SANTA EULALIA CF “A” 1-2 CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “B” – SANTA EULALIA CF “B” 4-2 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – LA ROCA PENYA BLANC BLAVA C F “A” 2-4 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 04 DE NOVEMBRE (A FORA)
9:00 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “B” – INFANTIL “C” 0-5 CEM LA BASCULA F11
11:30 SANT GABRIELCD “B” – CADET “A” 2-1 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
12:00 POBLA MAFUMET CF “A” – AMATEUR “A” 5-0 CAMP D’ESPORTS MPAL DE LA POBLA MAFUMET
13:30 LES CORTS DE BARCELONA C E “B” – INFANTIL “F” 4-6 CEM ARISTIDES MAILLOL
14:45 SANT GABRIELCD “D” – ALEVÍ “E” 10-1 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
16:15 CORNELLA UD “C” – JUVENIL “A” 2-1 MPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT
20:00 BUFALA CF “A” – JUVENIL “C” 3-2 ZEM BUFALÀ