• Futbol
DISSABTE 03 DE FEBRER
08:30 ALEVÍ “J” – LA SALLE BONANOVA CE “C” 4-3 CEM GUINARDÓ
08:30 ALEVÍ “H” – UNIFICACION LLEFIACF “H” 3-0 CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “D” – ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA CE “A” 6-1 CEM GUINARDÓ
10:00 FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” – SANT GABRIELCD “C” 0-5 CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “B” – ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “A” 1-5 CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “G” – Pª BARC CINC COPES “D” 11-0 CEM GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “D” – SANT GABRIELCD “D” 2-3 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “B” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” 1-5 CEM GUINARDÓ
16:00 VETERANS – CF OLESSA 2-3 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “D” – LA SALUT PERE GOL AE “A” 1-3 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” – SANTA EULALIA CF “A” 3-2 CEM GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “A” – Pª BARC BARCINO CE “A” 6-0 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “C” – SARRIA CP “B” 5-0 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “F” – ALZAMORA CF “C” 1-3 PETIT MARTINENC
10:00 SANT QUINTÍ  –  GENOVA  ( ESCOLETA ) 5-3 CAMP CENTENARI
11:00 CARTAGENA  –  TELEGRAF  (ESCOLETA) 4-2 CAMP CENTENARI
DISSABTE 03 DE FEBRER (A FORA)
09:00 UNIFICACION LLEFIACF “F” – ALEVÍ “F” 0-12 MPAL LLEFIÀ
10:30 ALZAMORA CF “A” – BENJAMÍ “C” 5-2 CEM CAN DRAGO
11:30 PUJADAS CD “B” – PREBENJAMÍ “D” 0-5 CEM MARESME
12:00 SANTS UE “A” – INFANTIL “A” 1-1 MPAL IBERIA
12:30 SISTRELLS CF “C” – PREBENJAMÍ “E” 2-2 ZEM CAN CABANYES
13:15 SANTS UE “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” 2-2 CEM LA BASCULA
14:00 FUNDACION PRIVADA HERMES “B” – CADET “B” 0-6 MPAL DE MONTGAT
15:00 PARETS CF “C” – CADET “C” 0-1 MPAL JOSEP SEGUER
15:30 CATALONIA UB “C” – JUVENIL “C” 0-4 CEM MUNDET (1)
15:30 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA “A” – ALEVÍ “I” 1-7 MPAL TRINITAT VELLA
16:15 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “A” – AMATEUR FEMENÍ “B” 2-2 MPAL CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ
17:00 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA C F “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 4-3 CEM DE LA ROCA DEL VALLÈS
17:15 RACING SARRIA CF “C” – INFANTIL “E” 3-1 UB ESPORTS
19:00 SANT IGNASI ESPORTIU “A” – AMATEUR “B” 2-1 COL·LEGI SANT IGNASI
DIUMENGE 04 DE FEBRER
08:30 BENJAMÍ “G” – FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “C” 5-1 CEM GUINARDÓ
08:30 BENJAMÍ “E” – SANT GABRIELCD “E” 0-3 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” 4-1 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – TRAJANA PENYA BARC SANT JUST “A” 3-5 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – BALAGUER CF “A” 2-1 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “F” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “C” 3-2 CEM GUINARDÓ
16:00 FEMENÍ JUV / CADET “B” – FONTSANTA-FATJO CD “B” 1-9 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “A” – ESPANYOL RCD “B” 0-3 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” – RACING VALLBONA CF “A” 13-0 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 04 DE FEBRER (A FORA)
09:00 SANT GABRIELCD “B” – BENJAMÍ “A” 5-2 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
10:00 FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “B” – BENJAMÍ “H” 11-0 MPAL PROVENÇANA
10:00 UNIFICACION LLEFIACF “E” – ALEVÍ “K” 8-1 MPAL LLEFIÀ
10:15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “D” – BENJAMÍ “F” 4-0 MPAL CANYELLES
10:15 ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “A” – ALEVÍ “E” 2-2 CEM CAN ZAM (1)
10:15 SANT GABRIELCD “B” – ALEVÍ “A” 1-0 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
11:00 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A” – PREBENJAMÍ “B” 8-3 CEM LA BASCULA
11:10 Pª BARC ANGUERA “C” – ALEVÍ “C” 5-6 ESCOLA INDUSTRIAL
12:15 LA SALUT PERE GOL AE “A” – INFANTIL “C” 1-2 MPAL PERE GOL