• Futbol
DISSABTE 02 DE DESEMBRE
08:30 ALEVÍ “F” – DON BOSCO CF “B” 3-2 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “E” – SARRIA CP “C” 2-6 MPAL GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “A” – ESCOLA F GAVA C “C” 2-3 MPAL GUINARDÓ
10:00 FEMENÍ INF/ ALEVÍ “A” – SANT GABRIELCD “C” 1-1 MPAL GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “F” – SANT MARTI-CONDAL FC “B” 4-0 MPAL GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “H” – Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “A” 3-6 MPAL GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “I” – BARCELONETA CF “A” 4-10 MPAL GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “K” – DON BOSCO CF “A” 1-2 MPAL GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “A” – SANT CUGAT FUTBOL CLUB “A” 1-1 MPAL GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “C” – UNIFICACION LLEFIACF “A” 0-1 MPAL GUINARDÓ
18:00 CADET “C” – CATALONIA UB “B” 2-0 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “A” 3-3 MPAL GUINARDÓ
10:15 PREBENJAMÍ “D” – LLOREDA CF “C” 3-1 PETIT MARTINENC
 11:00 TELEGRAF  –  SANT QUINTI (Escoleta) 10-8 CAMP CENTENARI
 12:00 GENOVA  –  CARTAGENA (Escoleta) 3-5 CAMP CENTENARI
DISSABTE 02 DE DESEMBRE (A FORA)
10:00 ALZAMORA CF “C” – ALEVÍ “H” 2-1 COMPLEX ESP CAN DRAGO
09:00 IMPERIO CF “B” – INFANTIL “F” 1-0 MPAL CAN ZAM 2
09:00 HORTA UAT “B” – PREBENJAMÍ “C” 5-0 MPAL HORTA
09:30 POMAR CD “A” – ALEVÍ “E” 3-5 POMAR CD
10:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “F” – BENJAMÍ “G” 4-1 MPAL CLOT DE LA MEL
11:00 FUND UNIO ESPORTIVA CORNELLA “H” – PREBENJAMÍ “F” 6-1 MPAL DE CORNELLA
11:00 ESCOLA F GAVA C “B” – BENJAMÍ “B” 3-3 MPAL CAN TORELLO
12:00 Pª BARC CINC COPES “B” – BENJAMÍ “C” 1-5 COMPLEX ESP FORT-PIENC
12:00 SEAGULL CE “A” – FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” 0-7 CAMP MPAL DE BADALONA
12:45 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” – CADET “B” 3-2 MPAL CLOT DE LA MEL
13:30 BADALONA CF “A” – PREBENJAMÍ “A” 3-4 CAMP MPAL DE BADALONA
14:45 CORNELLA UD “H” – ALEVÍ “D” 5-1 MPAL DE CORNELLA
15:15 FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “A” – ALEVÍ “J” 12-1 MPAL PROVENÇANA
16:00 Pª BARC ANGUERA “C” – BENJAMÍ “E” 2-2 ESCOLA INDUSTRIAL
17:15 SANT ILDEFONS UE “A” – AMATEUR “A” 0-1 MPAL SANT ILDEFONS
18:00 MARTORELL CF “B” – FEMENÍ JUV / CADET “B” 8-0 COMPLEX ESP TORRENT LLOPS
18:15 ESPLUGUENC FA “A” – AMATEUR FEMENÍ “B” 1-3 MPAL SALT DE PI
DIUMENGE 03 DE DESEMBRE
10:00 BENJAMÍ “A” – BADALONA CF “B”  1-2 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – CONGRÉS CLUB ESPORTIU “A” 1-2 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – MBD LIONS CE “A” 2-2 MPAL GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “E” – ESCOLA PIA SARRIÀ SE “A” 3-1 MPAL GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “B” – TECNOFUTBOL CF “A” 2-1 MPAL GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “B” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “D” 4-1 MPAL GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “B” – BADALONA CF “B” 1-1 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 03 DE DESEMBRE (A FORA)
09:00 EUROPA CE “A” – ALEVÍ “B” 4-7 MPAL L’ALIGA
10:00 DIAGONAL CLUB ESPORTIU “B” – CADET “D” 1-2 CAMP DE FUTBOL UB ESPORTS (F11)
10:00 PUBILLA CASAS CE “C” – ALEVÍ “G” 10-3 MPAL PUBILLA CASAS
14:30 EUROPA CE “B” – CADET “A” 1-2 MPAL NOU SARDENYA
16:00 SINGUERLIN CF “B” – JUVENIL “C” 0-5 MPAL CAN ZAM 2
16:00 UNIFICACION LLEFIACF “B” – INFANTIL “D” 2-0 MPAL LLEFIA
17:00 PALAUTORDERA CF “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 0-1 MPAL SANTA MARIA PALAUTORDERA