• Futbol
DISSABTE 1 DE DESEMBRE
8:45 FEMENÍ INFANTIL “A” – LEVANTE LAS PLANAS FC “B” 7-3 CEM GUINARDÓ
9:00 ALEVÍ “H” – BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “C” 10-0 CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “C” – ESCOLA FUTBOL MATARO CE “C” 5-1 CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “A” – AQUA HOTEL FUTBOL CLUB “B” 0-4 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “E” – SANTS UE “A” 2-5 CEM GUINARDÓ
12:00 PREBENJAMÍ “A” – SANT GABRIELCD “A” 6-5 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “B” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “C” 4-1 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “D” – TECNOFUTBOL CF “B” 7-2 CEM GUINARDÓ
16:30 INFANTIL “F” – HOSPITALENSE ATC “B” 1-1 CEM GUINARDÓ
18:00 FEMENÍ JUVENIL “A” – FUND UNIO ESPORTIVA CORNELLA “B” 2-4 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” – SANT ANDREU UE “C” 4-1 CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “D” – SANT ANDREU UE “B” 1-5 PETIT MARTINENC
10:30 BENJAMÍ “E” – PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA “A” 0-8 PETIT MARTINENC
12:00 BENJAMÍ “A” – FUNDACIO P CE JUPITER “A” 7-3 PETIT MARTINENC
SANT QUINTÍ  –  CARTAGENA  (Escoleta) 7-5 CAMP CENTENARI
GENOVA  –  TELEGRAF  (Escoleta) 5-3 CAMP CENTENARI
DISSABTE 1 DE DESEMBRE (A FORA)
9:00 SANTA EULALIA CF “D” – INFANTIL “C” 0-21 MPAL SANTA EULÀLIA
10:30 SANTS UE “B” – PREBENJAMÍ “F” 2-3 CEM LA BASCULA F7
11:00 FUNDACIO P CE JUPITER “C” – BENJAMÍ “F” 3-2 CEM JÚPITER
11:15 LA SALUT PERE GOL AE “A” – PREBENJAMÍ “C” 2-1 MPAL PERE GOL
11:15 POMAR CD “A” – ALEVÍ “D” 0-9 MPAL POMAR
11:30 TURO PEIRA CCD “C” – ALEVÍ “G” 3-10 MPAL TURÓ DE LA PEIRA
12:20 MERCAT NOU MAGORIA SE “B” – INFANTIL “G” 1-6 DE L’ENERGIA
13:45 FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “C” – ALEVÍ “J” 1-1 MPAL PROVENÇANA
13:45 LES CORTS DE BARCELONA C E “A” – BENJAMÍ “C” 3-2 CEM ARISTIDES MAILLOL
14:30 CAN BUXERES FC “D” – INFANTIL “E” 0-6 MPAL CAN BUXERES
14:30 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “A” – PREBENJAMÍ “B” 8-6 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
17:15 Pª BARC BARCINO CE “A” – CADET “C” 3-2 MPAL MENORCA
17:30 VILAFRANCA FC “A” – AMATEUR “A” 2-0 ESTADI ZEM DE VILAFRANCA DEL PENEDÈS
DIUMENGE 2 DE DESEMBRE
8:30 BENJAMÍ “D” – FUNDACIO P CE JUPITER “B” 1-5 CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “G” – DIAGONAL CLUB ESPORTIU “A” 0-6 CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “K” – LA SALUT PERE GOL AE “C” 0-14 CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “F” – LA SALLE BONANOVA CE “C” 4-3 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – LA FLORIDA CF “A” 3-0 CEM GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “A” – SANT GABRIELCD “B” 2-0 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “B” – CATALONIA UB “A” 3-0 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “E” – ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “A” 1-0 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – FEMENI MANU LANZAROTE C F “C” 5-2 CEM GUINARDÓ
11:30 PREBENJAMÍ “E” – Pª BARC BARCINO CE “B” 1-5 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 2 DE DESEMBRE (A FORA)
9:00 SANT JORDI CLUB ESPORTIU “B” – FEMENÍ ALEVÍ “A” 6-3 MPAL MENORCA
9:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D” – BENJAMÍ “H” 10-1 MPAL NOU DE STA COLOMA DE GRAMENET
9:45 HORTA UAT “A” – ALEVÍ “B” 5-3 MPAL HORTA
10:00 FUNDACIO P CE JUPITER “E” – BENJAMÍ “I” 0-3 CEM JÚPITER
10:00 ESCOLA F GAVA C “B” – BENJAMÍ “B” 1-0 ZEM CAN TORELLÓ
10:30 HOSPITALENSE ATC “B” – ALEVÍ “I” 2-13 ESTADI MPAL L’HOSPITALET CENTRE
12:00 CAN VIDALET CF “A” – JUVENIL “A” 3-2 CAMP D’ESPORTS MPAL EL MOLI
12:00 ATLETIC PRAT DELTA CF “A” – AMATEUR FEMENÍ “B” 2-1 CEM JULIO MÉNDEZ
12:30 FUNDACIO P CE JUPITER “A” – JUVENIL “C” 2-1 CEM JÚPITER
14:00 MONTAÑESA CF “C” – CADET “D” 0-6 MPAL NOU BARRIS
16:30 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “B” – CADET “A” 0-4 MPAL DE L’HOSPITALET