PARTITS 02-03 DE DESEMBRE

DISSABTE 02 DE DESEMBRE
08:30 ALEVÍ “F” – DON BOSCO CF “B” 3-2 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “E” – SARRIA CP “C” 2-6 MPAL GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “A” – ESCOLA F GAVA C “C” 2-3 MPAL GUINARDÓ
10:00 FEMENÍ INF/ ALEVÍ “A” – SANT GABRIELCD “C” 1-1 MPAL GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “F” – SANT MARTI-CONDAL FC “B” 4-0 MPAL GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “H” – Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “A” 3-6 MPAL GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “I” – BARCELONETA CF “A” 4-10 MPAL GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “K” – DON BOSCO CF “A” 1-2 MPAL GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “A” – SANT CUGAT FUTBOL CLUB “A” 1-1 MPAL GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “C” – UNIFICACION LLEFIACF “A” 0-1 MPAL GUINARDÓ
18:00 CADET “C” – CATALONIA UB “B” 2-0 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “A” 3-3 MPAL GUINARDÓ
10:15 PREBENJAMÍ “D” – LLOREDA CF “C” 3-1 PETIT MARTINENC
 11:00 TELEGRAF  –  SANT QUINTI (Escoleta) 10-8 CAMP CENTENARI
 12:00 GENOVA  –  CARTAGENA (Escoleta) 3-5 CAMP CENTENARI
DISSABTE 02 DE DESEMBRE (A FORA)
10:00 ALZAMORA CF “C” – ALEVÍ “H” 2-1 COMPLEX ESP CAN DRAGO
09:00 IMPERIO CF “B” – INFANTIL “F” 1-0 MPAL CAN ZAM 2
09:00 HORTA UAT “B” – PREBENJAMÍ “C” 5-0 MPAL HORTA
09:30 POMAR CD “A” – ALEVÍ “E” 3-5 POMAR CD
10:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “F” – BENJAMÍ “G” 4-1 MPAL CLOT DE LA MEL
11:00 FUND UNIO ESPORTIVA CORNELLA “H” – PREBENJAMÍ “F” 6-1 MPAL DE CORNELLA
11:00 ESCOLA F GAVA C “B” – BENJAMÍ “B” 3-3 MPAL CAN TORELLO
12:00 Pª BARC CINC COPES “B” – BENJAMÍ “C” 1-5 COMPLEX ESP FORT-PIENC
12:00 SEAGULL CE “A” – FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” 0-7 CAMP MPAL DE BADALONA
12:45 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” – CADET “B” 3-2 MPAL CLOT DE LA MEL
13:30 BADALONA CF “A” – PREBENJAMÍ “A” 3-4 CAMP MPAL DE BADALONA
14:45 CORNELLA UD “H” – ALEVÍ “D” 5-1 MPAL DE CORNELLA
15:15 FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “A” – ALEVÍ “J” 12-1 MPAL PROVENÇANA
16:00 Pª BARC ANGUERA “C” – BENJAMÍ “E” 2-2 ESCOLA INDUSTRIAL
17:15 SANT ILDEFONS UE “A” – AMATEUR “A” 0-1 MPAL SANT ILDEFONS
18:00 MARTORELL CF “B” – FEMENÍ JUV / CADET “B” 8-0 COMPLEX ESP TORRENT LLOPS
18:15 ESPLUGUENC FA “A” – AMATEUR FEMENÍ “B” 1-3 MPAL SALT DE PI
DIUMENGE 03 DE DESEMBRE
10:00 BENJAMÍ “A” – BADALONA CF “B”  1-2 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – CONGRÉS CLUB ESPORTIU “A” 1-2 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – MBD LIONS CE “A” 2-2 MPAL GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “E” – ESCOLA PIA SARRIÀ SE “A” 3-1 MPAL GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “B” – TECNOFUTBOL CF “A” 2-1 MPAL GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “B” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “D” 4-1 MPAL GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “B” – BADALONA CF “B” 1-1 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 03 DE DESEMBRE (A FORA)
09:00 EUROPA CE “A” – ALEVÍ “B” 4-7 MPAL L’ALIGA
10:00 DIAGONAL CLUB ESPORTIU “B” – CADET “D” 1-2 CAMP DE FUTBOL UB ESPORTS (F11)
10:00 PUBILLA CASAS CE “C” – ALEVÍ “G” 10-3 MPAL PUBILLA CASAS
14:30 EUROPA CE “B” – CADET “A” 1-2 MPAL NOU SARDENYA
16:00 SINGUERLIN CF “B” – JUVENIL “C” 0-5 MPAL CAN ZAM 2
16:00 UNIFICACION LLEFIACF “B” – INFANTIL “D” 2-0 MPAL LLEFIA
17:00 PALAUTORDERA CF “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 0-1 MPAL SANTA MARIA PALAUTORDERA

 

Llegir-ne més

Partits 25-26 de novembre

DISSABTE 25 DE NOVEMBRE
08:30 ALEVÍ “G” –   ESC FUTBOL PONT MARINA “A” 7-1 MPAL. GUINARDÓ
08:30 ALEVÍ “H” –   ESC FUTBOL PREMIER BARCELONA “F” 4-0 MPAL. GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “J” – UNIFICACION LLEFIA,CF. “D” 3-6 MPAL. GUINARDÓ
10:00 FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” –   SANT JORDI C E “A” 4-0 MPAL. GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “D” –   FUNDACIO P. CE. JUPITER “B” 6-5 MPAL. GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “C” –   FUNDACIO P.E. EUROPA “D” 4-2 MPAL. GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “B” –   CATALONIA, U.B. “A” 1-1 MPAL. GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “D” –   SISTRELLS C.F. “A” 1-2 MPAL. GUINARDÓ
16:00 FEMENÍ JUV / CADET “B” –   UNIFICACION BELLVITGE, U.D. “A” 1-7 MPAL. GUINARDÓ
18:00 CADET “B” –   STOITCHKOV BARCELONA C.F. “A” 5-0 MPAL. GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C” – LA FLORIDA C.F. “A” 3-0 MPAL. GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “A” –   FUNDACIO P. CE. JUPITER “A” 6-0 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “C” –   VILA OLIMPICA C E “B” 0-7 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “F”  –  P BARC BARCINO “B” 0-16 PETIT MARTINENC
DISSABTE 25 DE NOVEMBRE (A FORA)
09:00 UNIFICACION LLEFIA,CF. “A” –   BENJAMÍ “A” 2-3 MPAL. LLEFIA
09:00 Pª BARC. BARCINO, CE. “F” –   ALEVÍ “F” 1-11 MPAL. MENORCA – ST.MARTI PROVENÇALS
09:00 ALZAMORA, C.F. “A” –   ALEVÍ “C” 3-2 COMPLEX ESP. CAN DRAGO
10:30 BADALONA, C.F. “F” –   ALEVÍ “I” 8-1 CAMP MPAL. DE BADALONA
10:30 CONGRÉS CLUB ESPORTIU “B” –   PREBENJAMÍ “D” 0-4 COL·LEGI ESCALA DEI
11:00 SISTRELLS C.F. “E” –   BENJAMÍ “F” 4-4 ZONA ESP. CAN CABANYES
11:00 CERDANYOLA VALLES, F.C. “C” –   CADET “C” 2-2 MPAL. LES FONTETES
12:30 LA FLORIDA C.F. “A” –   PREBENJAMÍ “B” 9-2 MPAL. LA FLORIDA
12:30 FUND U.E. CORNELLA “G” –   PREBENJAMÍ “E” 5-0 MPAL. DE CORNELLA
13:45 FUND ESPORT.HOSPITALET AT “B” –   ALEVÍ “K” 6-0 MPAL. PROVENÇANA
16:00 Pª BARC. ANGUERA “B” –   BENJAMÍ “D” 4-2 ESCOLA INDUSTRIAL
16:00 LA SALUT PERE GOL AE. “A” –   JUVENIL “B” 0-3 MPAL. PERE GOL
16:15 SANT GABRIEL,C.D. “B” –   INFANTIL “A” 0-1 MPAL. JOSE LUIS RUIZ CASADO
18:00 L’HOSPITALET, CENTRE ESPORTS “C” – CADET “D” 2-0 ESTADI MPAL. L’HOSPITALET LLOBREGAT
DIUMENGE 26 DE NOVEMBRE
08:30 BENJAMÍ “G” –   SANTS, U.E. “B” 0-8 MPAL. GUINARDÓ
08:30 ALEVÍ “E”  –  SANT ANDREU UE “D” 3-3 MPAL. GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” –   FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT “A” 5-4 MPAL. GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “E” – FUNDACIO P. CE. JUPITER “D” 6-2 MPAL. GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” –   RAPITENCA, U.E. “A” 2-0 MPAL. GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “F” –   ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. “B” 1-4 MPAL. GUINARDÓ
16:00 CADET “A” –   FUNDACIO P. CE. JUPITER “A” 0-2 MPAL. GUINARDÓ
18:00 AMATEUR FEMENÍ “B” –   ESCOLA FUTBOL MATARO C.E. “A” 0-2 MPAL. GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” –   SANT JORDI CLUB ESPORTIU   “A” 1-0 MPAL. GUINARDÓ
DIUMENGE 26 DE NOVEMBRE (A FORA)
09:00 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE “A” – ALEVÍ “A” 4-4 IME ARISTIDES MAILLOL
10:00 SINGUERLIN, C.F. “A” –   BENJAMÍ “H” 2-1 MPAL. CAN ZAM 2
10:45 SISTRELLS C.F. “B” –   INFANTIL “C” 2-2 ZONA ESP. CAN CABANYES
12:30 CARMELO, C.D. “A” –   AMATEUR “B” 1-1 MPAL. CARMELO
14:00 HORTA, U.AT. “B” –   INFANTIL “E” 1-4 MPAL. HORTA
14:30 SANTA EULALIA, C.F. “A” –   INFANTIL “B” 6-2 MPAL. SANTA EULÀLIA
16:00 HORTA, U.AT. “A” –   JUVENIL “A” 4-2 MPAL. HORTA

 

Llegir-ne més

Partits 18-19 de novembre

DISSABTE 18 DE NOVEMBRE
09:00 PREBENJAMÍ “B” – FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “A” 2-2 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “E” – PREMIER BARCELONA “C” 0-11 MPAL GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “F” – ZONA FRANCA FC “A” 6-1 MPAL GUINARDÓ
10:30 BENJAMÍ “D” – LLOREDA CF “A” 2-8 MPAL GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “A” – RACING SARRIA CF “A” 2-3 MPAL GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “I” – UNIFICACION LLEFIACF “C” 3-4 MPAL GUINARDÓ
13:30 ALEVÍ “K” – SANT ANDREU UE “J” 0-3 MPAL GUINARDÓ
13:30 BENJAMÍ “F” – VILA OLIMPICA CE “J” 8-1 MPAL GUINARDÓ
15:00 ALEVÍ “C” – TURO PEIRA CCD “A” 7-0 MPAL GUINARDÓ
15:00 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – SEAGULL CE “A” 1-5 MPAL GUINARDÓ
16:30 INFANTIL “C” – APA POBLE SEC CE “A” 1-2 MPAL GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “A” – ESCOLA F GIRONES-SABAT “B” 1-0 MPAL GUINARDÓ
20:00 CADET “D” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A” 3-2 MPAL GUINARDÓ
10:15 PREBENJAMÍ “D” – PREMIER BARCELONA “B” 2-5 PETIT MARTINENC
DISSABTE 18 DE NOVEMBRE (A FORA)
09:00 POBLE NOU AT “A” – BENJAMÍ “E” 2-1 CEM VILA OLÍMPICA
09:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “A” – PREBENJAMÍ “A” 4-3 MPAL CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ
10:00 LA FLORIDA CF “A” – ALEVÍ “J” 6-4 MPAL LA FLORIDA
10:00 PUJADAS CD “C” – ALEVÍ “G” 1-5 COMPLEX ESP MARESME-LLULL
10:30 ALZAMORA CF “C” – BENJAMÍ “G” 3-0 COMPLEX ESP CAN DRAGO
10:30 UNIFICACION LLEFIACF “B” – ALEVÍ “E” 3-3 MPAL LLEFIA
10:45 SANTS UE “C” – ALEVÍ “H” 6-1 COMPLEX ESP LA BASCULA
11:00 SINGUERLIN CF “A” – FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” 3-3 MPAL CAN ZAM 2
12:15 BADALONA CF “A” – CADET “A” 1-0 ESTADIO MUNICIPAL DE BADALONA
12:45 POMAR CD “B” – PREBENJAMÍ “C” 0-2 POMAR CD
14:10 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “B” – JUVENIL “C” 2-3 MPAL POLIGON GORNAL
DIUMENGE 19 DE NOVEMBRE
10:15 BENJAMÍ “A” – SARRIA CP “A” 2-1 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – SANTA EULALIA CF “A” 3-3 MPAL GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “A” – CAN RULL ROMULO TRONCHONI CFU “A” 2-2 MPAL GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “E” – ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “B” 4-0 MPAL GUINARDÓ
18:00 INFANTIL “B” – TRAJANA PENYA BARC SANT JUST “A” 0-4 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” – LA SALLE BONANOVA CE “C” 2-1 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 19 DE NOVEMBRE (A FORA)
10:00 BASE MARC BARTRA CF “B” – FEMENÍ JUV / CADET “B” 3-2 MPAL PALAU RABASSO
10:00 TECNOFUTBOL CF “B” – INFANTIL “D” 0-8 MEILAND-COLLEGI ST JOAN B
11:10 Pª BARC ANGUERA “D” – ALEVÍ “D” 2-5 ESCOLA INDUSTRIAL
11:30 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “A” – BENJAMÍ “B” 4-1 ESTADI MPAL L’HOSPITALET LLOBREGAT
11:30 PREMIER BARCELONA “C” – BENJAMÍ “C” 6-1 MPAL NOU TAXONERA
12:00 UNIFICACION LLEFIACF “B” – CADET “C” 6-1 MPAL LLEFIA
12:30 VILASSAR MARUE “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 2-6 MPAL VILASSAR DE MAR
14:00 HORTA UAT “A” – ALEVÍ “B” 1-3 MPAL HORTA
16:00 MASNOU AT “A” – AMATEUR FEMENÍ “B” 0-2 MPAL OCATA
16:00 CATALONIA UB “A” – CADET “B” 0-2 LLARS MUNDET CAMP NUM 1
17:00 IGUALADA CF “A” – AMATEUR “A” 3-1 ESTADI LES COMES
18:00 CONGRÉS CLUB ESPORTIU “B” – INFANTIL “F” 1-1 COMPLEX ESP CAN DRAGO

 

Llegir-ne més

Partits 11-12 de novembre

DISSABTE 11 DE NOVEMBRE
08:00 FEMENÍ JUV / CADET “B” – MOLINS DE REICF “A” 1-11 MPAL GUINARDÓ
09:45 BENJAMÍ “B” – Pª BARC CINC COPES “A” 6-0 MPAL GUINARDÓ
09:45 BENJAMÍ “C” – HORTAUAT “B” 6-1 MPAL GUINARDÓ
10:45 ALEVÍ “B” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” 11-1 MPAL GUINARDÓ
10:45 ALEVÍ “D” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A” 3-4 MPAL GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “E” – SISTRELLS CF “B” 2-2 MPAL GUINARDÓ
12:00 FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” – SANTBOIAFC “B” 1-0 MPAL GUINARDÓ
13:15 INFANTIL “D” – Pª BARC ANGUERA “A” 2-2 MPAL GUINARDÓ
14:45 CADET “C” – FUNDACION PRIVADA HERMES “A” 2-4 MPAL GUINARDÓ
16:15 VETERANS – CE JÙPITER 1-1 MPAL GUINARDÓ
18:15 CADET “A” – CAN VIDALETCF “A” 0-3 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C” – LA SALLE BONANOVACE “B” 6-1 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “D” – Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “B” 3-4 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “A” – PREMIER BARCELONA “A” 10-0 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “E” – Pª BARC CINC COPES “C” 3-5 PETIT MARTINENC
DISSABTE 11 DE NOVEMBRE (A FORA)
09:15 ESCUELA CF PERFORMANCE “A” – PREBENJAMÍ “B” 9-0 COMPLEX ESPORTIU LA BASCULA
09:45 MONTAÑESACF “B” – PREBENJAMÍ “C” 4-3 MPAL NOU BARRIS
10:00 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA CE “A” – BENJAMÍ “F” 6-2 COMPLEX ESP CIUTAT MERIDIANA
10:00 FUNDACION PRIVADA HERMES “B” – ALEVÍ “I” 3-20 MPAL MONTGAT
10:00 PUJADASCD “B” – ALEVÍ “F” 4-8 COMPLEX ESP MARESME-LLULL
10:15 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “A” – INFANTIL “A” 2-1 MPAL CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ
10:30 ALZAMORACF “D” – ALEVÍ “G” 3-8 COMPLEX ESP CAN DRAGÒ
10:45 STOITCHKOV BARCELONA CF “A” – JUVENIL “B” 0-1 MPAL NOU TAXONERA
11:30 FUNDACIO P CE JUPITER “B” – BENJAMÍ “D” 0-2 MPAL JUPITER
12:30 Pª BARC ANGUERA “C” – INFANTIL “F” 5-0 INEF
12:30 LA FLORIDA CF “B” – ALEVÍ “K” 1-9 MPAL LA FLORIDA
13:15 SARRIACP “A” – ALEVÍ “A” 6-3 MPAL CAN CARALLEU
14:30 ESCUELA CF PERFORMANCE “B” – ALEVÍ “C” 2-4 COMPLEX ESP LA BASCULA
15:00 EUROPACE “A” – INFANTIL “C” 8-0 MPAL NOU SARDENYA
18:00 APA POBLE SECCE “A” – AMATEUR “B” 0-3 MPAL LA SATALIA
18:30 SARRIACP “A” – JUVENIL “A” 2-1 MPAL CAN CARALLEU
DIUMENGE 12 DE NOVEMBRE
08:30 ALEVÍ “J” – PENYA BARC COLLBLANC SANTS AE “D” 3-5 MPAL GUINARDÓ
08:30 ALEVÍ “H” – ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA “B” 15-0 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “G” – CARMELOCD “B” 5-0 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “E” – SANTA EULALIACF “D” 4-3 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – ANDORRAFC “A” 3-0 MPAL GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “E” – SANT ANDREUUE “E” 2-4 MPAL GUINARDÓ
16:00 CADET “B” – FUNDACIO P CE JUPITER “B” 1-1 MPAL GUINARDÓ
18:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – YOUNG TALENT BADALONA SUD AE “A” SUSP MPAL GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – PRADENC FC “A” 3-2 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 12 DE NOVEMBRE (A FORA)
10:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” – BENJAMÍ “A” 2-4 NOU MPAL STA COLOMA GRAMENET
12:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD AE “B” – CADET “D” 2-1 MPAL BADALONA SUD
13:45 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “B” – INFANTIL “B” 3-0 MPAL NOU TAXONERA

 

Llegir-ne més

Partits 04-05 de novembre

DISSABTE 04 DE NOVEMBRE
08:30 ALEVÍ “I” – BUFALA CF “B” 11-1 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “F” – LLOREDA CF “D” 0-8 MPAL GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “K” – LA SALLE BONANOVA CE “D” 1-3 MPAL GUINARDÓ
10:00 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – SANTA SUSANNA ASSOC ESP “A” 6-3 MPAL GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “A” – BADALONA CF “B” 3-5 MPAL GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “F” – MERCAT NOU MAGORIA SE “B” 11-3 MPAL GUINARDÓ
13:00 BENJAMÍ “F” – Pª BARC BARCINO CE “D” 8-0 MPAL GUINARDÓ
13:00 BENJAMÍ “H” – CARMELO CD “A” 0-14 MPAL GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “A” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “B” 1-3 MPAL GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “C” – RACING SARRIA CF “A” 3-2 MPAL GUINARDÓ
18:00 CADET “D” – NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL “A” 0-4 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” – Pª BARC BARCINO CE “A” 1-1 MPAL GUINARDÓ
10:15 PREBENJAMÍ “B” – SINGUERLIN CF “A” 12-1 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “C” – SANT GABRIELCD “B” 1-12 PETIT MARTINENC
DISSABTE 04 DE NOVEMBRE (A FORA)
09:00 Pª BARC ANGUERA “D” – INFANTIL “E” 0-5 INEF
09:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “C” – ALEVÍ “E” 2-2 MPAL CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ
09:00 SARRIA CP “A” – PREBENJAMÍ “A” 2-5 MPAL CAN CARALLEU
10:00 CARMELO CD “A” – ALEVÍ “H” 3-2 MPAL CARMELO
11:00 MONTAÑESA CF “B” – CADET “B” 5-1 MPAL NOU BARRIS
12:00 FUNDACIO P CE JUPITER “A” – BENJAMÍ “A” 3-4 MPAL JUPITER
13:00 CONGRÉS CLUB ESPORTIU “B” – BENJAMÍ “E” 2-3 COMPLEX ESP CAN DRAGO
15:00 PALLEJA CF “A” – FEMENÍ JUV / CADET “B” 18-2 MPAL PALLEJÀ
15:00 SANTS UE “A” – CADET “A” 3-1 COMPLEX ESP LA BASCULA
15:15 Pª BARC ANGUERA “H” – ALEVÍ “J” 3-3 ESCOLA INDUSTRIAL
16:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D” – JUVENIL “C” 0-1 NOU MPAL STA COLOMA GRAMENET
16:00 ALPICAT AT C “A” – AMATEUR “A” 1-1 MPAL ALPICAT
16:00 SANTS UE “B” – ALEVÍ “D” 3-6 CAMP DE FUTBOL DE L’ENERGIA
16:30 LOURDES UD “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 1-3 MPAL JOAN BOCANEGRA
DIUMENGE 05 DE NOVEMBRE
10:00 BENJAMÍ “B” – VILADECANS UD “B” 2-2 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “C” 2-2 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – CELTIC UE “A” 0-0 MPAL GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “F” – SANT IGNASI CLUB ESPORTIU “D” 2-0 MPAL GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “B” – FUNDACIO P CE JUPITER “A” 2-1 MPAL GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “A” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” 3-1 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 05 DE NOVEMBRE (A FORA)
08:30 CATALONIA UB “D” – ALEVÍ “G” 3-4 ESCOLA INDUSTRIAL
10:00 MONTAÑESA CF “C” – PREBENJAMÍ “D” 1-3 MPAL NOU BARRIS
10:00 MONTAÑESA CF “D” – PREBENJAMÍ “E” 6-4 MPAL NOU BARRIS
10:30 SARRIA CP “A” – INFANTIL “D” 1-2 MPAL CAN CARALLEU
12:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD AE “A” – CADET “C” 4-4 MPAL BADALONA SUD
13:00 ESPANYOL RCD “B” – FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” 10-1 CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE
14:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” – ALEVÍ “B” 0-9 NOU MPAL STA COLOMA GRAMENET
14:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D” – BENJAMÍ “C” 1-1 NOU MPAL STA COLOMA GRAMENET

 

Llegir-ne més