Partits 25-26 de maig

DISSABTE 25 DE MAIG
8:45 FEMENÍ INFANTIL “A” – UNIFICACION BELLVITGE UD “A” 7-1 CEM GUINARDÓ
9:00 BENJAMÍ “A” – UNIFICACION LLEFIACF “A” 0-0 CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “C” – CATALONIA UB “A” 4-3 CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “G” – CANYELLESCE “A” 9-3 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “E” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D” 0-4 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “K” – STOITCHKOV BARCELONA CF “B” 3-3 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “B” – SARRIA CP “B” 7-1 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “F” – ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “B” 1-5 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “D” – FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “A” 1-2 CEM GUINARDÓ
18:15 CADET “C” – CATALONIA UB “B” 4-1 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” 3-0 CEM GUINARDÓ
11:00 PREBENJAMÍ “E” – EUROPA CE “B” 0-13 PETIT MARTINENC
13:00 BENJAMÍ “D” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “E” 3-10 PETIT MARTINENC
DISSABTE 25 DE MAIG (A FORA)
9:00 ESCOLA FUTBOL PONT MARINA “C” – ALEVÍ “J” 6-4 CEM FORT-PIENC
9:00 LLOREDA CF “B” – PREBENJAMÍ “F” 4-7 MPAL LLOREDA
10:30 SARRIA CP “B” – BENJAMÍ “C” 1-3 CEM CAN CARALLEU
10:45 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “B” – CADET “E” 2-6 CEM BON PASTOR
11:30 VILASSAR DALT CE “B” – ALEVÍ “B” 0-6 CAMP D’ESPORTS MPAL VALLMORENA
13:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “F” – ALEVÍ “I” 2-5 MPAL CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ
14:00 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “A” – INFANTIL “E” 1-4 MPAL EL GORNAL
16:30 Pª BARC CINC COPES “A” – JUVENIL “C” 3-1 CEM FORT-PIENC
17:10 FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “C” – INFANTIL “C” 0-8 MPAL PROVENÇANA
DIUMENGE 26 DE MAIG
10:00 ALEVÍ “H” – PARC UD “B” 15-0 CEM GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “D” – ALZAMORA CF “B” 3-4 CEM GUINARDÓ
12:00 BENJAMÍ “G” – ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “C” 4-3 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “D” – ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “C” 3-3 CEM GUINARDÓ
17:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – LEVANTE LAS PLANAS FC “B” 5-0 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 26 DE MAIG (A FORA)
9:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” – BENJAMÍ “B” 3-7 MPAL NOU DE SANTA COLOMA DE GRAMENET
9:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” – CADET “B” 2-2 CEM CLOT DE LA MEL
9:45 MONTAÑESA CF “E” – BENJAMÍ “I” 7-2 MPAL NOU BARRIS
10:00 DON BOSCO CF “A” – PREBENJAMÍ “C” 2-4 ESCOLA INDUSTRIAL
10:00 ALZAMORA CF “D” – BENJAMÍ “E” 7-0 CEM CAN DRAGO
10:00 Pª BARC CINC COPES “D” – ALEVÍ “F” 7-2 CEM FORT-PIENC
12:15 CARMELO CD “A” – AMATEUR “B” 4-4 MPAL CARMEL
12:30 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “B” – BENJAMÍ “F” 5-3 CEM LA BASCULA F11
14:00 UNIFICACION LLEFIACF “A” – PREBENJAMÍ “A” 3-2 MPAL LLEFIÀ
14:30 SANT ANDREU UE “D” – ALEVÍ “D” 3-2 MPAL NARCÍS SALA
15:00 MOLINS DE REI CF “A” – FEMENÍ JUVENIL “A” 6-0 MPAL JOSEP RAICH

 

Llegir-ne més

Partits 18-19 de maig

DISSABTE 18 DE MAIG
8:45 FEMENÍ INFANTIL “B” – FEMENÍ MANU LANZAROTE C F “C” 0-11 CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “D” – CATALONIA UB “C” 4-7 CEM GUINARDÓ
10:30 BENJAMÍ “C” – SINGUERLIN CF “A” 6-2 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “I” – SANTS UE “E” 12-1 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “G” – VALLDOREIX FC “B”  (no presentat) susp CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “C” – CONGRÉS CLUB ESPORTIU “B” 9-1 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “G” – SINGUERLIN CF “B” 5-1 CEM GUINARDÓ
18:15 CADET “E” – DON BOSCO CF “B” 2-2 CEM GUINARDÓ
20:00 CADET “A” – ESPANYOL RCD “B” 1-0 CEM GUINARDÓ
10:15 PREBENJAMÍ “C” – FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “A” 0-5 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “F” – TURO PEIRA CCD “B” 11-0 PETIT MARTINENC
13:00 BENJAMÍ “I” – UNIFICACION BELLVITGE UD “B” 0-11 PETIT MARTINENC
CARTAGENA  –  TELEGRAF  ( Escoleta) 9-11 CAMP CENTENARI
SANT QUINTI  –  GENOVA  (Escoleta) 7-6 CAMP CENTENARI
DISSABTE 18 DE MAIG (A FORA)
9:00 APA POBLE SEC CE “D” – BENJAMÍ “H” 10-1 MPAL LA SATÀLIA
10:00 PUJADAS CD “A” – ALEVÍ “E” 3-12 CEM MARESME
10:15 SANT GABRIELCD “B” – ALEVÍ “A” 4-3 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
10:45 BON PASTOR A E “A” – CADET “D” 0-5 CEM BON PASTOR
11:30 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “A” – INFANTIL “A” 1-2 MPAL CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ
12:00 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “B” – INFANTIL “B” 1-2 ESTADI MPAL DE BADALONA
13:30 TRAJANA PENYA BARC SANT JUST “A” – PREBENJAMÍ “B” 4-4 CEM BESÒS-TRAJANA
13:30 ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “F” – ALEVÍ “F” 0-10 CEM CAN ZAM (1)
16:00 CABRERA UE “A” – AMATEUR FEMENÍ “B” 0-3 MPAL DE CABRERA DE MAR
DIUMENGE 19 DE MAIG
8:30 BENJAMÍ “B” – SANTS UE “A” 3-1 CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “F” – Pª BARC BARCINO CE “E” 3-3 CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “J” – SANT MARTI-CONDAL FC “F” 7-4 CEM GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “A” – Pª BARC BARCINO CE “A” 8-2 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – ALMEDA CD “A” 1-4 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “E” – VETERANS CATALUNYAAF “A” 5-0 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “B” – Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “A” 3-0 CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “C” – SANTS UE “C” 2-4 CEM GUINARDÓ
20:00 FEMENÍ JUVENIL “A” – LEVANTE LAS PLANAS FC “C” 0-7 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 19 DE MAIG (A FORA)
10:00 PUJADAS CD “A” – BENJAMÍ “D” 5-2 CEM MARESME
10:00 BUFALA CF “C” – ALEVÍ “K” 7-1 ZEM BUFALÀ
10:15 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” – ALEVÍ “C” 3-5 MPAL CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ
10:30 SANTA EULALIA CF “C” – ALEVÍ “H” 4-2 MPAL SANTA EULÀLIA
12:00 HORTA UAT “A” – AMATEUR “A” 3-1 MPAL HORTA
12:45 PREMIER BARCELONA “A” – BENJAMÍ “A” 5-0 MPAL TEIXONERA
13:00 UNIFICACION LLEFIACF “B” – PREBENJAMÍ “E” 3-1 MPAL LLEFIÀ
14:00 MONTAÑESA CF “B” – BENJAMÍ “G” 6-1 MPAL NOU BARRIS
14:15 Pª BARC ANGUERA “B” – CADET “C” 4-2 ESCOLA INDUSTRIAL
14:15 SINGUERLIN CF “A” – INFANTIL “F” 7-1 CEM CAN ZAM (2)
15:15 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A” – INFANTIL “D” 3-1 CEM LA BASCULA F11
16:30 FEMENI MANU LANZAROTE CF “B” – FEMENÍ INFANTIL “A” 3-2 MPAL CA N’ANGLADA
17:15 SANTS UE “B” – JUVENIL “B” 4-3 DE L’ENERGIA

 

Llegir-ne més

Partits 11-12 de maig

DISSABTE 11 DE MAIG
8:45 FEMENÍ INFANTIL “A” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A”  8-1 CEM GUINARDÓ
9:00 ALEVÍ “H” – Pª BARC ANGUERA “H”  1-1 CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “A” – ARGENTONA CF “A”  2-4 CEM GUINARDÓ
10:30 BENJAMÍ “E” – SANT GABRIELCD “G”  0-13 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “E” – TECNOFUTBOL CF “A”  3-8 CEM GUINARDÓ
12:00 BENJAMÍ “A” – VILA OLIMPICA C E “B”  1-0 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “B” – SANTS UE “B”  3-0 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “D” – SALESIANS BOSCO-HORTA CE “B”  1-1 CEM GUINARDÓ
16:30 INFANTIL “F” – BUFALA CF “D”  0-2 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “E” – BUFALA CF “D”  0-5 CEM GUINARDÓ
20:00 INFANTIL “A” – PREMIER BARCELONA “A”  1-1 CEM GUINARDÓ
10:15 PREBENJAMÍ “D” – SANTA EULALIA CF “A”  1-10 PETIT MARTINENC
11:30 BENJAMÍ “D” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A”  0-8 PETIT MARTINENC
GENOVA  –  SANT QUINTÍ  (Escoleta)  3-5 CAMP CENTENARI
TELEGRAF  –  CARTAGENA  (Escoleta)  5-5 CAMP CENTENARI
DISSABTE 11 DE MAIG (A FORA)
8:30 FUNDACIO P CE JUPITER “B” – CADET “C”  0-2 CEM JÚPITER
9:00 ESCOLA FUTBOL PONT MARINA “B” – ALEVÍ “I”  3-4 CEM FORT-PIENC
9:30 E E GUINEUETA CF “A” – ALEVÍ “G”  1-3 CEM LA GUINEUETA
10:30 HAILUKONG BARCELONA C F “A” – PREBENJAMÍ “F”  0-14 MPAL VALL D’HEBRON
10:30 FUND FUTBOL BADALONA “A” – PREBENJAMÍ “A”  1-6 MPAL DE MONTIGALÀ
12:00 APA POBLE SEC CE “A” – JUVENIL “A”  2-1 MPAL LA SATÀLIA
12:30 Pª BARC ANGUERA “D” – INFANTIL “C”  2-4 INEF BARCELONA
14:30 BARCELONETA CF “A” – INFANTIL “E” Ajornat 15/05 MPAL PARC CATALANA
17:00 GRANOLLERS EC “A” – CADET “A” Ajornat 14/05 MPAL DE GRANOLLERS
20:00 VILA OLIMPICA C E “A” – AMATEUR FEMENÍ “B”  3-0 MPAL CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ
DIUMENGE 12 DE MAIG
8:30 ALEVÍ “C” – CAN RULL ROMULO TRONCHONI CFU “A”  3-2 CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “K” – FUNDACIO P CE JUPITER “F”  3-6 CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “F” – VALLDOREIX FC “A”  7-2 CEM GUINARDÓ
9:45 BENJAMÍ “G” – Pª BARC CINC COPES “C”  6-1 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – SANT ANDREU UE “A”  0-3 CEM GUINARDÓ
14:15 FEMENÍ JUVENIL “A” – FUNDACIO P CE JUPITER “A”  3-5 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “B” – Pª BARC ANGUERA “A”  4-2 CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “B” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “B”  4-1 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – SANT JORDI CLUB ESPORTIU “A”  5-2 CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “E” – PREMIER BARCELONA “B”  2-1 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 12 DE MAIG (A FORA)
9:00 BUFALA CF “E” – INFANTIL “G”  0-4 ZEM BUFALÀ
9:00 MONTAÑESA CF “B” – PREBENJAMÍ “C”  6-0 MPAL NOU BARRIS
9:15 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “B” – BENJAMÍ “C”  3-12 MPAL PUIG I GAIRALT
10:00 PUJADAS CD “B” – ALEVÍ “J”  5-1 CEM MARESME
10:00 ALZAMORA CF “C” – BENJAMÍ “I”  6-0 CEM CAN DRAGO
10:15 FUNDACIO PE EUROPA “A” – ALEVÍ “D”  0-1 MPAL L’ÀLIGA
10:30 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “C” – ALEVÍ “B”  3-2 MPAL DE MONTIGALÀ
11:15 SINGUERLIN CF “A” – FEMENÍ INFANTIL “B”  9-0 CEM CAN ZAM (2)
15:00 LA SALLE BONANOVA CE “B” – CADET “D”  5-0 COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
18:00 L’ESQUERRA DE L’EIXAMPLE FC “A” – AMATEUR “B”  4-3 ESCOLA INDUSTRIAL
19:30 OLYMPIA II CLUB ESPORTIU “A” – JUVENIL “C”  0-10 ESCOLA ESPORTIVA BRAFA

 

Llegir-ne més

Partits 04-05 d’abril

DISSABTE 04 D’ABRIL
9:00 BENJAMÍ H – SANTS UE C 1-6    CEM GUINARDÓ
9:00 BENJAMÍ F – Pª BARC CINC COPES E 6-1    CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ B – SANT ANDREU UE C 6-0    CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ D – Pª BARC CINC COPES B 1-9    CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ J – LA SALUT PERE GOL AE B 0-8    CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ G – BUFALA CF A 1-7    CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL C – VALLDOREIX FC A 9-1    CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL G – ESCOLA PIA SARRIÀ SE B 4-0    CEM GUINARDÓ
16:30 CADET D – BUFALA CF C 1-0    CEM GUINARDÓ
18:30 JUVENIL C – LLOREDA CF A 2-1    CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ C – POMAR CD A 2-4 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ F – BUFALA CF B 1-2 PETIT MARTINENC
SANT QUINTÍ  –  CARTAGENA  (  Escoleta) 10-8 CAMP CENTENARI
GENOVA  –  TELEGRAF  (Escoleta) 7-4 CAMP CENTENARI
DISSABTE 04 D’ABRIL (A FORA)
8:45 SANT MARTI-CONDAL FC B – BENJAMÍ E 9-0 MPAL SANT MARTÍ DE PROVENÇALS
9:00 PREMIER BARCELONA F – ALEVÍ F 1-3    MPAL TEIXONERA
9:00 Pª BARC ANGUERA E – INFANTIL D 0-7    INEF BARCELONA
10:00 VILA OLIMPICA C E C – ALEVÍ E 3-3 MPAL CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ
10:30 Pª BARC ANGUERA B – INFANTIL B 2-1    INEF BARCELONA
10:30 ESCOLA F GAVA C B – ALEVÍ C 4-0    ZEM CAN TORELLÓ
11:30 PUJADAS CD C – ALEVÍ K 1-6    CEM MARESME
12:00 SEAGULL BDN CE B – FEMENÍ INFANTIL A 3-1    MPAL DE MONTIGALÀ
12:30 LA FLORIDA CF A – INFANTIL F 2-4    MPAL LA FLORIDA
12:30 SANTS UE C – CADET B 0-2    MPAL DE L’ENERGIA
13:00 SANTS UE A – FEMENÍ JUVENIL A 7-1    CEM LA BASCULA F11
13:15 Pª BARC CINC COPES B – BENJAMÍ D 1-3    CEM FORT-PIENC
16:30 ESCOLA F GAVA C B – INFANTIL A 3-2    ZEM CAN TORELLÓ
18:00 HORTA UAT B – JUVENIL B 3-2    MPAL HORTA
19:30 PALAUTORDERA CF A – AMATEUR FEMENÍ A 3-1    MPAL FONT MARTINA
DIUMENGE 05 D’ABRIL
8:45 FEMENÍ INFANTIL B – SEAGULL BDN CE C 0-1    CEM GUINARDÓ
9:00 ALEVÍ I – SANTA EULALIA CF D 7-2    CEM GUINARDÓ
10:30 BENJAMÍ B – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS B 3-4    CEM GUINARDÓ
10:30 BENJAMÍ C – Pª BARC CINC COPES A 7-3    CEM GUINARDÓ
12:00 JUVENIL A – MONTAÑESA CF A 5-1    CEM GUINARDÓ
14:00 INFANTIL E – Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS A 1-0    CEM GUINARDÓ
15:30 CADET C – POBLE NOU AT A 2-0    CEM GUINARDÓ
17:30 CADET A – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU A 2-1    CEM GUINARDÓ
19:30 AMATEUR FEMENÍ B – UNIFICACION BELLVITGE UD A 3-0    CEM GUINARDÓ
10:30 BENJAMÍ I – UNIFICACION LLEFIACF E 3-6 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 05 D’ABRIL (A FORA)
9:00 FUND ESPORTIVA GRAMA B – PREBENJAMÍ D                         ( arbitre absent ) suspes    MPAL LES OLIVERES
9:00 SANT ANDREU UE K – ALEVÍ H 3-8    MPAL DEL CENTENARI-AISS
11:30 BUFALA CF A – PREBENJAMÍ B 1-3    ZEM BUFALÀ
11:30 DIAGONAL CLUB ESPORTIU A – BENJAMÍ G 10-0    SCHOOL HIGHLANDS BCN
12:00 CERDANYOLA VALLES FC A – AMATEUR A 0-2    ZEM LES FONTETES
12:10 LA FLORIDA CF A – AMATEUR B 1-4    MPAL LA FLORIDA
14:15 CIRERA UD A – ALEVÍ A 3-5    MPAL DE ROCAFONDA
16:00 LLOREDA CF C – CADET E 2-3    MPAL LLOREDA

 

Llegir-ne més

Partits 27-28 d’abril

DISSABTE 27 D’ABRIL
8:00 ALEVÍ “E” – YOUNG TALENT BADALONA SUD AE “A” 2-0 CEM GUINARDÓ
8:00 ALEVÍ “K” – Pª BARC ANGUERA “G” 3-4 CEM GUINARDÓ
9:30 ALEVÍ “A” – MERCANTIL CE “B” 0-3 CEM GUINARDÓ
9:30 BENJAMÍ “A” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “A” 0-3 CEM GUINARDÓ
11:00 INFANTIL “B” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” 0-5 CEM GUINARDÓ
12:30 INFANTIL “D” – Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “B” 7-0 CEM GUINARDÓ
14:00 INFANTIL “F” – MERCAT NOU MAGORIA SE “A” 2-5 CEM GUINARDÓ
15:30 INFANTIL “A” – LLAGOSTERA UE “B” 2-1 CEM GUINARDÓ
18:00 AMATEUR “A” – VILAFRANCA FC “A” 2-1 CEM GUINARDÓ
20:00 FEMENÍ JUVENIL “A” – LLERONA CE “C” 1-10 CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “A” – MONTAÑESA CF “A” 6-0 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “D” – Pª BARC CINC COPES “B” 0-7 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “E” – FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “B” 0-6 PETIT MARTINENC
13:00 BENJAMÍ “D” – Pª BARC BARCINO CE “A” 2-4 PETIT MARTINENC
TELEGRAF  –  GENOVA  (Semifinal Copa Lliga Escoleta) 5-2 CAMP CENTENARI
CARTAGENA  –  SANT QUINTÍ  ( Semifinal Copa Lliga Escol) 5-10 CAMP CENTENARI
DISSABTE 27 D’ABRIL (A FORA)
9:00 SANT ANDREU UE “F” – ALEVÍ “I” 8-1 MPAL DEL CENTENARI-AISS
9:00 PREMIER BARCELONA “B” – ALEVÍ “B” 5-4 MPAL TEIXONERA
10:00 WOMEN’S SOCCER SCHOOL “A” – FEMENÍ INFANTIL “B” 13-0 MPAL SANT GENÍS
10:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD AE “A” – BENJAMÍ “C” 2-4 MPAL DE BADALONA SUD
10:30 ESCOLA EBRAFA “A” – PREBENJAMÍ “C” 3-0 ESCOLA ESPORTIVA BRAFA
11:45 ZONA FRANCA FC “A” – INFANTIL “E” 0-10 CEM LA BASCULA F11
13:00 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA “A” – CADET “A” 0-0 MPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT
14:15 LA SALUT PERE GOL AE “A” – FEMENÍ ALEVÍ “A” 3-2 MPAL PERE GOL
15:45 UNIFICACION BELLVITGE UD “A” – CADET “D” 0-0 MPAL LA FEIXA LLARGA
19:00 SANT ANDREU UE “B” – JUVENIL “A” 0-1 MPAL NARCÍS SALA
DIUMENGE 28 D’ABRIL
8:15 ALEVÍ “F” – SANTS UE “C” 6-1 CEM GUINARDÓ
8:15 FEMENÍ INFANTIL “A” – SANTBOIA FC “A” 3-1 CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “H” – TRAJANA PENYA BARC SANT JUST “B” 4-7 CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “C” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “A” 5-2 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – SITGES UE “B” 1-4 CEM GUINARDÓ
14:15 CADET “E” – SANT IGNASI CLUB ESPORTIU “B” 2-3 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “B” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “C” 1-1 CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “B” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “A” 1-2 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – SEAGULL BDN CE   “B” 8-2 CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “E” – LLOREDA CF “B” 0-11 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 28 D’ABRIL (A FORA)
9:00 Pª BARC CINC COPES “E” – ALEVÍ “G” 3-4 MPAL PARC CATALANA
10:00 CAN BUXERES FC “C” – ALEVÍ “J” 4-3 MPAL CAN BUXERES
10:15 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “A” – ALEVÍ “D” 5-0 MPAL PUIG I GAIRALT
10:15 FUNDACIO PE EUROPA “A” – BENJAMÍ “B” 1-4 MPAL L’ÀLIGA
10:30 DIAGONAL CLUB ESPORTIU “A” – INFANTIL “G” 5-1 MPAL DE VALLVIDRERA
10:45 SANTA EULALIA CF “D” – BENJAMÍ “H” 10-0 MPAL SANTA EULÀLIA
11:15 PREMIER BARCELONA “F” – BENJAMÍ “I” 2-0 MPAL TEIXONERA
12:00 ESCUELA FBASE RIPOLLETAD “A” – AMATEUR FEMENÍ “B” 0-1 MPAL INDUSTRIAL RIPOLLET
14:00 HORTA UAT “A” – CADET “C” 3-2 MPAL HORTA
14:15 MONTAÑESA CF “D” – INFANTIL “C” 0-8 MPAL NOU BARRIS
14:15 SANTA EULALIA CF “C” – JUVENIL “C” 3-1 MPAL SANTA EULÀLIA

 

Llegir-ne més