Partits 04-05 d’abril

DISSABTE 04 D’ABRIL
9:00 BENJAMÍ H – SANTS UE C 1-6    CEM GUINARDÓ
9:00 BENJAMÍ F – Pª BARC CINC COPES E 6-1    CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ B – SANT ANDREU UE C 6-0    CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ D – Pª BARC CINC COPES B 1-9    CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ J – LA SALUT PERE GOL AE B 0-8    CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ G – BUFALA CF A 1-7    CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL C – VALLDOREIX FC A 9-1    CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL G – ESCOLA PIA SARRIÀ SE B 4-0    CEM GUINARDÓ
16:30 CADET D – BUFALA CF C 1-0    CEM GUINARDÓ
18:30 JUVENIL C – LLOREDA CF A 2-1    CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ C – POMAR CD A 2-4 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ F – BUFALA CF B 1-2 PETIT MARTINENC
SANT QUINTÍ  –  CARTAGENA  (  Escoleta) 10-8 CAMP CENTENARI
GENOVA  –  TELEGRAF  (Escoleta) 7-4 CAMP CENTENARI
DISSABTE 04 D’ABRIL (A FORA)
8:45 SANT MARTI-CONDAL FC B – BENJAMÍ E 9-0 MPAL SANT MARTÍ DE PROVENÇALS
9:00 PREMIER BARCELONA F – ALEVÍ F 1-3    MPAL TEIXONERA
9:00 Pª BARC ANGUERA E – INFANTIL D 0-7    INEF BARCELONA
10:00 VILA OLIMPICA C E C – ALEVÍ E 3-3 MPAL CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ
10:30 Pª BARC ANGUERA B – INFANTIL B 2-1    INEF BARCELONA
10:30 ESCOLA F GAVA C B – ALEVÍ C 4-0    ZEM CAN TORELLÓ
11:30 PUJADAS CD C – ALEVÍ K 1-6    CEM MARESME
12:00 SEAGULL BDN CE B – FEMENÍ INFANTIL A 3-1    MPAL DE MONTIGALÀ
12:30 LA FLORIDA CF A – INFANTIL F 2-4    MPAL LA FLORIDA
12:30 SANTS UE C – CADET B 0-2    MPAL DE L’ENERGIA
13:00 SANTS UE A – FEMENÍ JUVENIL A 7-1    CEM LA BASCULA F11
13:15 Pª BARC CINC COPES B – BENJAMÍ D 1-3    CEM FORT-PIENC
16:30 ESCOLA F GAVA C B – INFANTIL A 3-2    ZEM CAN TORELLÓ
18:00 HORTA UAT B – JUVENIL B 3-2    MPAL HORTA
19:30 PALAUTORDERA CF A – AMATEUR FEMENÍ A 3-1    MPAL FONT MARTINA
DIUMENGE 05 D’ABRIL
8:45 FEMENÍ INFANTIL B – SEAGULL BDN CE C 0-1    CEM GUINARDÓ
9:00 ALEVÍ I – SANTA EULALIA CF D 7-2    CEM GUINARDÓ
10:30 BENJAMÍ B – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS B 3-4    CEM GUINARDÓ
10:30 BENJAMÍ C – Pª BARC CINC COPES A 7-3    CEM GUINARDÓ
12:00 JUVENIL A – MONTAÑESA CF A 5-1    CEM GUINARDÓ
14:00 INFANTIL E – Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS A 1-0    CEM GUINARDÓ
15:30 CADET C – POBLE NOU AT A 2-0    CEM GUINARDÓ
17:30 CADET A – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU A 2-1    CEM GUINARDÓ
19:30 AMATEUR FEMENÍ B – UNIFICACION BELLVITGE UD A 3-0    CEM GUINARDÓ
10:30 BENJAMÍ I – UNIFICACION LLEFIACF E 3-6 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 05 D’ABRIL (A FORA)
9:00 FUND ESPORTIVA GRAMA B – PREBENJAMÍ D                         ( arbitre absent ) suspes    MPAL LES OLIVERES
9:00 SANT ANDREU UE K – ALEVÍ H 3-8    MPAL DEL CENTENARI-AISS
11:30 BUFALA CF A – PREBENJAMÍ B 1-3    ZEM BUFALÀ
11:30 DIAGONAL CLUB ESPORTIU A – BENJAMÍ G 10-0    SCHOOL HIGHLANDS BCN
12:00 CERDANYOLA VALLES FC A – AMATEUR A 0-2    ZEM LES FONTETES
12:10 LA FLORIDA CF A – AMATEUR B 1-4    MPAL LA FLORIDA
14:15 CIRERA UD A – ALEVÍ A 3-5    MPAL DE ROCAFONDA
16:00 LLOREDA CF C – CADET E 2-3    MPAL LLOREDA

 

Llegir-ne més

Partits 27-28 d’abril

DISSABTE 27 D’ABRIL
8:00 ALEVÍ “E” – YOUNG TALENT BADALONA SUD AE “A” 2-0 CEM GUINARDÓ
8:00 ALEVÍ “K” – Pª BARC ANGUERA “G” 3-4 CEM GUINARDÓ
9:30 ALEVÍ “A” – MERCANTIL CE “B” 0-3 CEM GUINARDÓ
9:30 BENJAMÍ “A” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “A” 0-3 CEM GUINARDÓ
11:00 INFANTIL “B” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” 0-5 CEM GUINARDÓ
12:30 INFANTIL “D” – Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “B” 7-0 CEM GUINARDÓ
14:00 INFANTIL “F” – MERCAT NOU MAGORIA SE “A” 2-5 CEM GUINARDÓ
15:30 INFANTIL “A” – LLAGOSTERA UE “B” 2-1 CEM GUINARDÓ
18:00 AMATEUR “A” – VILAFRANCA FC “A” 2-1 CEM GUINARDÓ
20:00 FEMENÍ JUVENIL “A” – LLERONA CE “C” 1-10 CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “A” – MONTAÑESA CF “A” 6-0 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “D” – Pª BARC CINC COPES “B” 0-7 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “E” – FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “B” 0-6 PETIT MARTINENC
13:00 BENJAMÍ “D” – Pª BARC BARCINO CE “A” 2-4 PETIT MARTINENC
TELEGRAF  –  GENOVA  (Semifinal Copa Lliga Escoleta) 5-2 CAMP CENTENARI
CARTAGENA  –  SANT QUINTÍ  ( Semifinal Copa Lliga Escol) 5-10 CAMP CENTENARI
DISSABTE 27 D’ABRIL (A FORA)
9:00 SANT ANDREU UE “F” – ALEVÍ “I” 8-1 MPAL DEL CENTENARI-AISS
9:00 PREMIER BARCELONA “B” – ALEVÍ “B” 5-4 MPAL TEIXONERA
10:00 WOMEN’S SOCCER SCHOOL “A” – FEMENÍ INFANTIL “B” 13-0 MPAL SANT GENÍS
10:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD AE “A” – BENJAMÍ “C” 2-4 MPAL DE BADALONA SUD
10:30 ESCOLA EBRAFA “A” – PREBENJAMÍ “C” 3-0 ESCOLA ESPORTIVA BRAFA
11:45 ZONA FRANCA FC “A” – INFANTIL “E” 0-10 CEM LA BASCULA F11
13:00 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA “A” – CADET “A” 0-0 MPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT
14:15 LA SALUT PERE GOL AE “A” – FEMENÍ ALEVÍ “A” 3-2 MPAL PERE GOL
15:45 UNIFICACION BELLVITGE UD “A” – CADET “D” 0-0 MPAL LA FEIXA LLARGA
19:00 SANT ANDREU UE “B” – JUVENIL “A” 0-1 MPAL NARCÍS SALA
DIUMENGE 28 D’ABRIL
8:15 ALEVÍ “F” – SANTS UE “C” 6-1 CEM GUINARDÓ
8:15 FEMENÍ INFANTIL “A” – SANTBOIA FC “A” 3-1 CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “H” – TRAJANA PENYA BARC SANT JUST “B” 4-7 CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “C” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “A” 5-2 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – SITGES UE “B” 1-4 CEM GUINARDÓ
14:15 CADET “E” – SANT IGNASI CLUB ESPORTIU “B” 2-3 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “B” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “C” 1-1 CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “B” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “A” 1-2 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – SEAGULL BDN CE   “B” 8-2 CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “E” – LLOREDA CF “B” 0-11 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 28 D’ABRIL (A FORA)
9:00 Pª BARC CINC COPES “E” – ALEVÍ “G” 3-4 MPAL PARC CATALANA
10:00 CAN BUXERES FC “C” – ALEVÍ “J” 4-3 MPAL CAN BUXERES
10:15 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “A” – ALEVÍ “D” 5-0 MPAL PUIG I GAIRALT
10:15 FUNDACIO PE EUROPA “A” – BENJAMÍ “B” 1-4 MPAL L’ÀLIGA
10:30 DIAGONAL CLUB ESPORTIU “A” – INFANTIL “G” 5-1 MPAL DE VALLVIDRERA
10:45 SANTA EULALIA CF “D” – BENJAMÍ “H” 10-0 MPAL SANTA EULÀLIA
11:15 PREMIER BARCELONA “F” – BENJAMÍ “I” 2-0 MPAL TEIXONERA
12:00 ESCUELA FBASE RIPOLLETAD “A” – AMATEUR FEMENÍ “B” 0-1 MPAL INDUSTRIAL RIPOLLET
14:00 HORTA UAT “A” – CADET “C” 3-2 MPAL HORTA
14:15 MONTAÑESA CF “D” – INFANTIL “C” 0-8 MPAL NOU BARRIS
14:15 SANTA EULALIA CF “C” – JUVENIL “C” 3-1 MPAL SANTA EULÀLIA

 

Llegir-ne més

Partits 13-14 d’abril

DISSABTE 13 D’ABRIL
8:45 FEMENÍ ALEVÍ “A” – SANT GABRIELCD “C” 0-12 CEM GUINARDÓ
9:00 BENJAMÍ “C” – LES CORTS DE BARCELONA C E “A” 7-1 CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “B” – HORTA UAT “A” 8-2 CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “D” – POMAR CD “A” 12-0 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “I” – HOSPITALENSE ATC “B” 6-2 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “J” – FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “C” 1-3 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “G” – MERCAT NOU MAGORIA SE “B” 5-0 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “C” – SANTA EULALIA CF “D” 14-0 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “A” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “B” 1-1 CEM GUINARDÓ
18:15 JUVENIL “A” – CAN VIDALET CF “A” 1-5 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – ATLETIC PRAT DELTA CF “A” 3-4 CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “C” – LA SALUT PERE GOL AE “A” 1-2 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “B” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “A” 7-1 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “F” – SANTS UE “B” 2-0 PETIT MARTINENC
SANT QUINTI  –  CARTAGENA  (Escoleta) 6-4 CAMP CENTENARI
GENOVA – TELEGRAF  (Escoleta) 0-2 CAMP CENTENARI
DISSABTE 13 D’ABRIL (A FORA)
9:00 BON PASTOR A E “C” – ALEVÍ “H” 1-11 CEM BON PASTOR
9:00 LA SALLE BONANOVA CE “C” – ALEVÍ “F” 3-3 COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
9:00 SANTS UE “A” – ALEVÍ “E” 11-1 CEM LA BASCULA F11
10:15 FUNDACIO P CE JUPITER “A” – BENJAMÍ “A” 7-2 CEM JÚPITER
10:15 ESCOLA FUTBOL MATARO CE “C” – ALEVÍ “C” 2-1 MPAL DEL CENTENARI
11:00 LEVANTE LAS PLANAS FC “B” – FEMENÍ INFANTIL “A” 0-10 MPAL DEL BARRI DE LES PLANES
11:30 SANT GABRIELCD “A” – PREBENJAMÍ “A” 3-2 PAVELLÓ ZEM LA MINA
11:30 Pª BARC BARCINO CE “B” – PREBENJAMÍ “E” 11-0 MPAL MENORCA
12:00 SANT ANDREU UE “B” – PREBENJAMÍ “D” 10-1 MPAL DEL CENTENARI-AISS
12:30 HOSPITALENSE ATC “B” – INFANTIL “F” 2-2 ESTADI MPAL L’HOSPITALET CENTRE
13:30 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “C” – INFANTIL “B” 4-4 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
14:00 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “A” – CADET “E” 1-1 MPAL EL GORNAL
14:15 LA SALUT PERE GOL AE “C” – ALEVÍ “K” 8-2 MPAL PERE GOL
14:15 SANT GABRIELCD “B” – INFANTIL “A” 1-0 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
DIUMENGE 14 D’ABRIL
8:30 ALEVÍ “G” – TURO PEIRA CCD “C” susp CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “H” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D” 2-11 CEM GUINARDÓ
9:45 BENJAMÍ “B” – ESCOLA F GAVA C “B” 1-5 CEM GUINARDÓ
9:45 BENJAMÍ “F” – FUNDACIO P CE JUPITER “C” 4-4 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “A” 2-2 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “E” – CAN BUXERES FC “D” 6-0 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “D” – MONTAÑESA CF “C” 5-0 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “C” – Pª BARC BARCINO CE “A” 1-2 CEM GUINARDÓ
9:00 BENJAMÍ “I” – FUNDACIO P CE JUPITER “E” 2-1 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 14 D’ABRIL (A FORA)
10:00 CATALONIA UB “A” – CADET “B” 0-2 CEM MUNDET (1)
10:30 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB “B” – ALEVÍ “A” 4-6 CEM CAN XAUBET
10:30 SANT ANDREU UE “C” – JUVENIL “B” 1-4 MPAL NARCÍS SALA
10:30 TECNOFUTBOL CF “B” – INFANTIL “D” 2-1 CLUB MEILAND-FUNDACIÓN MARCET
11:15 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA “A” – BENJAMÍ “E” 8-0 MPAL TRINITAT VELLA
13:00 FUND UNIO ESPORTIVA CORNELLA “B” – FEMENÍ JUVENIL “A” 3-1 MPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT
14:00 FUNDACIO P CE JUPITER “B” – BENJAMÍ “D” 10-0 CEM JÚPITER
14:15 FEMENI MANU LANZAROTE C F “C” – AMATEUR FEMENÍ “A” 0-20 MPAL CA N’ANGLADA
18:00 POBLE SEC UNIO ESPORTIVA “A” – AMATEUR “B” 0-0 MPAL LA SATÀLIA

 

Llegir-ne més

Partits 6-7 d’abril

DISSABTE 6 D’ABRIL
8:45 FEMENÍ INFANTIL “A” – SANT CUGAT FUTBOL CLUB “B” 9-0 CEM GUINARDÓ
9:00 BENJAMÍ “A” – DAMM CF “B” 2-6 CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “A” – SANTVICENTI CLUB FUTBOL “A” 3-4 CEM GUINARDÓ
10:30 ALEVÍ “E” – HORTA UAT “B” 2-3 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “K” – PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA “A” 2-4 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “F” – ALZAMORA CF “C” 4-0 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “B” – ALZAMORA CF “A” 2-0 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “G” – ESCOLA EBRAFA “A” 2-1 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “E” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “C” 8-0 CEM GUINARDÓ
18:15 INFANTIL “E” – STOITCHKOV BARCELONA CF “B” 0-1 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” 1-2 CEM GUINARDÓ
9:00 BENJAMÍ “E” – UNIFICACION BELLVITGE UD “A” 0-10 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “D” – POBLE NOU AT “A” 0-4 PETIT MARTINENC
11:30 BENJAMÍ “D” – SISTRELLS CF “C” 11-0 PETIT MARTINENC
13:00 BENJAMÍ “I” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “C” 3-12 PETIT MARTINENC
CARTAGENA  –  GENOVA  ( Escoleta) 3-5 CAMP CENTENARI
SANT QUINTÍ  –  TELEGRAF  ( Escoleta) 6-4 CAMP CENTENARI
DISSABTE 6 D’ABRIL (A FORA)
9:00 UNIFICACION LLEFIACF “D” – BENJAMÍ “H” 5-1 MPAL LLEFIÀ
9:00 SANT ANDREU UE “J” – ALEVÍ “G” 0-3 MPAL NARCÍS SALA
10:30 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “D” – ALEVÍ “D” 3-2 MPAL DE MONTIGALÀ
11:30 FUNDACIO P CE JUPITER “A” – PREBENJAMÍ “B” 6-2 CEM JÚPITER
12:30 FUNDACIO P CE JUPITER “B” – PREBENJAMÍ “E” 5-1 CEM JÚPITER
12:30 LA FLORIDA CF “B” – BENJAMÍ “G” 1-5 MPAL LA FLORIDA
13:00 CONGRÉS CLUB ESPORTIU “A” – PREBENJAMÍ “F” 13-1 MPAL PORTA
14:30 POBLE NOU AT “A” – INFANTIL “F” 5-0 CEM MARESME
16:00 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE “A” – CADET “A” 0-8 MPAL DEL 25 DE SETEMBRE
17:00 BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL “A” – INFANTIL “D” 0-2 MPAL CANYELLES
17:30 SANTS UE “B” – CADET “C” 2-0 CEM LA BASCULA F11
18:00 Pª RECSAN FELIU LLOBREGAT “A” – AMATEUR FEMENÍ “B” 0-8 MPAL FALGUERA
DIUMENGTE 7 D’ABRIL
8:30 BENJAMÍ “F” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “F” 8-4 CEM GUINARDÓ
8:30 PREBENJAMÍ “A” – EUROPA CE “A” 2-1 CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “C” – CAN BUXERES FC “A” 1-3 CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “H” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “J” 4-3 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – IBERIA C AT “A” 2-4 CEM GUINARDÓ
14:15 FEMENÍ JUVENIL “A” – SANTBOIA FC “A” 2-3 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “B” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “A” 2-1 CEM GUINARDÓ
18:00 INFANTIL “A” – CORNELLA UD “B” 1-1 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL “A” 3-1 CEM GUINARDÓ
DIUMENGTE 7 D’ABRIL (A FORA)
9:15 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” – ALEVÍ “B” 0-7 MPAL NOU DE STA COLOMA DE GRAMENET CAN PEIXAUET
10:00 TRAJANA PENYA BARC SANT JUST “A” – ALEVÍ “I” 3-3 CEM BESÒS-TRAJANA
10:15 SALESIANS BOSCO-HORTA CE “A” – INFANTIL “C” 1-13   COL·LEGI SALESIANS D’HORTA
11:00 GORNAL UD “A” – PREBENJAMÍ “C” 9-1 MPAL EL GORNAL
11:15 PREMIER BARCELONA “C” – BENJAMÍ “C” 4-1 MPAL TEIXONERA
12:00 CIRERA UD “B” – FEMENÍ INFANTIL “B” 3-4 MPAL A7 DE CIRERA
12:00 BARCELONA FC “D” – BENJAMÍ “B” 6-1   CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
12:15 SANTS UE “A” – AMATEUR “A” 3-2 DE L’ENERGIA
13:15 FUNDACIO P CE JUPITER “E” – ALEVÍ “J” 4-1 CEM JÚPITER
14:30 LA SALUT PERE GOL AE “B” – CADET “D” 1-2 MPAL PERE GOL
16:00 Pª BARC ANGUERA “A” – JUVENIL “C” 3-0   ESCOLA INDUSTRIAL
16:00 JOSEP MARIA GENE ASSOC ESP “A” – JUVENIL “A” 1-1 MPAL L’ÀLIGA

 

Llegir-ne més

Partits 30-31 de març

DISSABTE 30 DE MARÇ
8:00 ALEVÍ “I” – Pª BARC ANGUERA “E” 7-2 CEM GUINARDÓ
8:00 ALEVÍ “G” – IMPERIO CF “C” 8-0 CEM GUINARDÓ
9:15 BENJAMÍ “H” – HOSPITALENSE ATC “B” 2-4 CEM GUINARDÓ
9:15 BENJAMÍ “G” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “G” 3-3 CEM GUINARDÓ
10:30 FEMENÍ INFANTIL “B” – SANTA SUSANNA ASSOC ESP “B” 1-1 CEM GUINARDÓ
10:30 FEMENÍ ALEVÍ “A” – SANT JORDI CLUB ESPORTIU “B” 3-6 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “B” – CAN RULL ROMULO TRONCHONI CFU “C” 9-3 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “E” – ALZAMORA CF “A” 6-6 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “C” – GORNAL UD “A” 18-1 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “D” – PUBILLA CASAS CE “A” 0-3 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “C” – EUROPA CE “B” 0-1 CEM GUINARDÓ
18:15 JUVENIL “A” – HORTA UAT “A” 3-1 CEM GUINARDÓ
20:00 CADET “A” – SANT ANDREU UE “B” 3-2 CEM GUINARDÓ
10:15 PREBENJAMÍ “C” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A” 1-6 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “F” – FUNDACIO P CE JUPITER “C” 8-3 PETIT MARTINENC
13:00 PREBENJAMÍ “E” – SANT GABRIELCD “B” 0-14 PETIT MARTINENC
SANT QUINTI  –  GÈNOVA  ( Escoleta) 8-8 CAMP CENTENARI
TELEGRAF  –  CARTAGENA  (Escoleta) 3-4 CAMP CENTENARI
DISSABTE 30 DE MARÇ (A FORA)
9:00 SANT GABRIELCD “H” – BENJAMÍ “F” 4-2 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
9:15 SANTS UE “D” – ALEVÍ “H”- 4-4 CEM LA BASCULA F11
9:45 MONTAÑESA CF “F” – BENJAMÍ “E” 3-1 MPAL NOU BARRIS
10:15 FUNDACIO P CE JUPITER “G” – ALEVÍ “F” 0-9 CEM JÚPITER
11:15 Pª BARC BARCINO CE “C” – BENJAMÍ “I” 1-3 MPAL SANT MARTÍ DE PROVENÇALS
12:30 SISTRELLS CF “A” – PREBENJAMÍ “A” 2-9 ZEM CAN CABANYES
12:30 SANTA EULALIA CF “A” – INFANTIL “B” 3-2 MPAL SANTA EULÀLIA
13:45 PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA “A” – PREBENJAMÍ “D” 0-6 MPAL TRINITAT VELLA
14:00 SISTRELLS CF “B” – INFANTIL “E” 0-3 ZEM CAN CABANYES
14:30 TRAJANA PENYA BARC SANT JUST “A” – BENJAMÍ “D” 3-3 CEM BESÒS-TRAJANA
DIUMENGE 31 DE MARÇ
8:30 ALEVÍ “J” – Pª BARC CINC COPES “F” 1-2 CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “C” – Pª BARC ANGUERA “A” 11-4 CEM GUINARDÓ
9:45 ALEVÍ “D” – FUNDACIO P CE JUPITER “C” 3-4 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” – SANT GABRIELCD “A” 3-3 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – POBLA MAFUMET CF “A” 2-2 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “F” – STOITCHKOV BARCELONA CF “A” 7-3 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “D” – SARRIA CP “C” 2-1 CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “C” – SANT GABRIELCD “B” 2-2 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – MOLINOS UD “A” 1-4 CEM GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “B” – E E GUINEUETA CF “A” 3-7 PETIT MARTINENC
DIUMENGE 31 DE MARÇ (A FORA)
9:00 MERCANTIL CE “D” – BENJAMÍ “A” 3-0 CLUB MERCANTIL
9:30 ESPLUGUENC FA “A” – ALEVÍ “C” 2-6 CAMP D’ESPORTS MPAL SALT DE PI
10:00 CARMELO CD “A” – CADET “E” 3-2 MPAL CARMEL
10:15 VILADECANS UD “B” – FEMENI INFANTIL “A” 1-8 MPAL DE VILADECANS
11:00 FUND ESPORTIVA GRAMA “E” – INFANTIL “G” 4-3 MPAL LES OLIVERES
11:00 MOLLET UECF “B” – ALEVÍ “A” 0-3 MPAL GERMANS GONZALVO (1)
11:45 VILA OLIMPICA C E “H” – ALEVÍ “K” 4-1 MPAL CAN ARANYÓ
12:30 GORNAL UD “A” – AMATEUR “B” 3-5 MPAL EL GORNAL
12:30 GIMNASTIC TARRAGONA C “C” – INFANTIL “A” 0-0 CLUB GIMNÀSTIC TARRAGONA
14:00 FUNDACIO P CE JUPITER “B” – JUVENIL “B” 1-5 CEM JÚPITER
16:45 EUROPA CE “C” – CADET “B” 0-0 MPAL NOU SARDENYA
18:00 FEMENI MANU LANZAROTE C F “C” – FEMENÍ JUVENIL “A” 2-1 MPAL CA N’ANGLADA
20:00 FUNDACIO P CE JUPITER “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 5-3 CEM JÚPITER

 

Llegir-ne més