Partits 23-24 de gener

DISSABTE 23 DE GENER
08:45 INFANTIL “F” – Pª BARC ANGUERA “A”  0-6 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “B” – SANT ANDREU “F” 3-0 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “D” – ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA “A” 2-8 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “A” – BADALONA “C”  7-2 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “C” – LA SALUT PERE GOL AE “A” 5-6 MPAL GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “C” – SANT GABRIEL “C” 4-1 MPAL GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “E” – POMAR “C” 2-2 MPAL GUINARDÓ
14:30 ALEVÍ “H” – POMAR “E” 2-2 MPAL GUINARDÓ
14:30 FEMENÍ BENJ / ALEVÍ “A” – AMICS I VET ELS PALLARESOS AE “A” 3-2 MPAL GUINARDÓ
16:00 VETERANS “A” – ARRABAL CALAF GRAMANET “A” 3-1 MPAL GUINARDÓ
18:00 CADET “B” – SISTRELLS “B” 9-3 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” – ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS “A” 3-0 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “A” – SISTRELLS “A” 1-5 PETIT MARTINENC-F7
10:15 PREBENJAMÍ “D” – SANTA EULALIA “B” 4-5 PETIT MARTINENC-F7
11:30 PREBENJAMÍ “C” – FUNDACIO P JUPITER “C” PETIT MARTINENC-F7
DISSABTE 23 DE GENER (A FORA)
09:00 STOITCHKOV BARCELONA “C” – INFANTIL “C”  2-2 MPAL NOU TAXONERA
09:15 CAN BUXERES “A” – PREBENJAMÍ “B” 1-0 MPAL CAN BUXERAS
09:30 ALZAMORA “C” – ALEVÍ “E” 0-9 COMPLEX ESP CAN DRAGO
10:00 SARRIA CP “B” – PREBENJAMÍ “E” 16-1 MPAL CAN CARALLEU
10:00 SANTA SUSANNA ASSOC ESP “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “B” 2-2 MPAL SANTA SUSANNA
10:30 SANT GABRIEL “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” 4-2 MPALJOSE LUIS RUIZ CASADO
10:45 BADALONA “C” – BENJAMÍ “D” 7-1 CAMP MUNICIPAL DE BADALONA
11:00 RACING VALLBONA ” A” – BENJAMÍ “F” 7-1 MPAL RACING VALLBONA
12:15 SANTFELIUENC “B” – BENJAMÍ “B” MPAL LES GRASSES
13:00 CONGRÉS CLUB ESPORTIU “B” – BENJAMÍ “G” 1-1 COMPLEX ESP CAN DRAGO
14:30 ESCUELA F BONAIRE “A” – FEMENÍ JUV / CADET “B” 6-1 BONAIRE
16:00 ANDORRA “A” – AMATEUR “A” 2-1 CAMPS DE LA BORDA MATEU
16:00 LA SALUT PERE GOL AE “A” – INFANTIL “D” 5-0 MPAL PERE GOL
DIUEMNGE 24 DE GENER
08:30 ALEVÍ “F” – PUJADAS “B” 5-3 MPAL GUINARDÓ
08:45 ALEVÍ “I” – POMAR “C” 2-3 MPAL GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “G” – Pª BARC CINC COPES “E” 2-1 MPAL GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “A” – BARCELONA “D” 1-2 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – PREMIA CLUB ESPORTIU “A” 0-5 MPAL GUINARDÓ
14:15 CADET “C” – LA SALUT PERE GOL AE “A” 3-0 MPAL GUINARDÓ
16:15 INFANTIL “E” – BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “A” 5-1 MPAL GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “B” – HOSPITALENSE ATC “A” 3-0 MPAL GUINARDÓ
DIUEMNGE 24 DE GENER (A FORA)
10:15 CATALONIA UB “C” – CADET “D”  1-5 LLARS MUNDET CAMP NUM 1
10:15 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “I” – ALEVÍ “J” 7-4 MPAL CLOT DE LA MEL
11:30 SANTS “A” – INFANTIL “A” 3-0 CAMP DE FUTBOL DE L’ENERGIA
12:00 CATALONIA UB “D” – ALEVÍ “K” 1-2 LLARS MUNDET CAMP NUM 1
12:00 CELTIC “A” – JUVENIL “C” 6-4 MPAL ANDRADE SANT MARTI
16:00 APA POBLE SEC “A” – CADET “A” 2-5 MPAL LA SATALIA
16:00 FEMENI MANU LANZAROTE – AMATEUR FEMENÍ “A” 7-0 MPAL SANT LLORENÇ DE TERRASSA
16:30 SANT ANDREU “B” – INFANTIL “B” 2-1 MPAL NARCIS SALA

 

Llegir-ne més

Partits 16-17 de gener

DISSABTE 16 DE GENER
09:00 INFANTIL “C” – SANT GABRIELCD “E” MPAL GUINARDÓ
10:30 INFANTIL “D” – SANT MARTI-CONDAL FC “C” MPAL GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “K” – FUNDACIO P CE JUPITER “E” MPAL GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “F” – Pª BARC BARCINO CE “D” MPAL GUINARDÓ
13:30 BENJAMÍ “B” – RACING SARRIA CF “A” MPAL GUINARDÓ
13:30 BENJAMÍ “D” – CORNELLA UD “I” MPAL GUINARDÓ
14:45 ALEVÍ “E” – CATALONIA UB “E” MPAL GUINARDÓ
14:45 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – CENTELLES UE “A” MPAL GUINARDÓ
16:15 INFANTIL “B” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” MPAL GUINARDÓ
17:45 FEMENÍ JUV / CADET “A” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” MPAL GUINARDÓ
19:30 JUVENIL “C” – SINGUERLIN CF “A” MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “A” – SANT GABRIELCD “A” PETIT MARTINENC-F7
10:15 PREBENJAMÍ “B” – ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA CF “B” PETIT MARTINENC-F7
11:30 PREBENJAMÍ “C” – UNIFICACION BELLVITGE UD “B” PETIT MARTINENC-F7
DISSABTE 16 DE GENER (A FORA)
09:00 SANT ANDREU UE “E” – ALEVÍ “D” MPAL NARCIS SALA
10:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” – ALEVÍ “A” MPAL CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ
10:15 IMPERIO CF “A” – BENJAMÍ “E” MPAL CAN ZAM-1
10:30 SANT GABRIELCD “A” – FEMENÍ BENJ / ALEVÍ “A” MPALJOSE LUIS RUIZ CASADO
11:20 ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “B” – ALEVÍ “C” MPAL CAN ZAM-1
11:30 TURO PEIRA CCD “A” – ALEVÍ “I” MPAL TURO PEIRA
11:45 ALZAMORA CF “B” – PREBENJAMÍ “D” COMPLEX ESP CAN DRAGO
12:15 HOSPITALENSE ATC “A” – ALEVÍ “H” MPAL L’HOSPITALET CENTRE
13:30 LA SALLE BONANOVA CE “C” – CADET “C” COLLEGI LA SALLE BONANOVA
14:00 STOITCHKOV BARCELONA CF “A” – VETERANS “A” MPAL RACING VALLBONA
16:00 AVIA UE “A” – AMATEUR “A” MPAL ALFONS GONFAUS
20:00 LA PLANADA UD “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” MPAL LA PLANADA CAN DEU
DIUMENGE 17 DE GENER
09:00 ALEVÍ “J” – SANT ANDREU UE “I” MPAL GUINARDÓ
09:00 BENJAMÍ “G” – BADALONA CF “F” MPAL GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “F” – CANYELLESCE “B” MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – CARMELO CD “A” MPAL GUINARDÓ
14:15 CADET “D” – LA FLORIDA CF “A” MPAL GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “A” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “A” MPAL GUINARDÓ
17:30 CADET “A” – LLOREDA CF “A” MPAL GUINARDÓ
19:30 JUVENIL “A” – SANTS UE “B” MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 17 DE GENER (A FORA)
09:00 Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “A” – INFANTIL “F” MPAL VALLE HEBRON
10:00 PUJADAS CD “C” – ALEVÍ “G” COMPLEX ESP MARESME-LLULL
10:00 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “B” – BENJAMÍ “C” ESTADI MPAL L’HOSPITALET LLOBREGAT
10:00 Pª BARC BARCINO CE “B” – CADET “B” MPAL ANDRADE SANT MARTI
10:30 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “E” – ALEVÍ “B” MPAL CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ
12:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” – BENJAMÍ “A” MPAL CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ
14:00 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “C” – INFANTIL “E” MPAL POLIGONO GORNAL
15:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “C” – PREBENJAMÍ “E” MPAL LES OLIVERES
18:00 PUJADAS CD “A” – JUVENIL “B” COMPLEX ESP MARESME-LLULL
18:30 SANT CUGAT ESPORT FC “A” – FEMENÍ JUV / CADET “B” ZONA ESPORTIVA MPAL JAUME TUBAU

Llegir-ne més

PARTITS 09-10 DE GENER

DISSABTE 09 DE GENER
08:30 INFANTIL “F” – POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL “A” MPAL GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “B” – UNIFICACION LLEFIA “B” MPAL GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “C” – BADALONA “D” MPAL GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “A” – SABADELL “B” MPAL GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “D” – YOUNG TALENT CLUB FUTBOL “C” MPAL GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “H” – MONTAÑESA “G” MPAL GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “I” – LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU “A” MPAL GUINARDÓ
14:30 CADET “C” – MERCAT NOU MAGORIA SE “B” MPAL GUINARDÓ
16:15 VETERANS “A” – BADALONA “A” MPAL GUINARDÓ
18:15 FEMENÍ JUV / CADET “B” – UNIO F BASE JABAC I TERRASSA “A” MPAL GUINARDÓ
20:00 CADET “B” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “D” MPAL GUINARDÓ
09:00 FEMENÍ BENJ / ALEVÍ “A” – FONTSANTA-FATJO CD “A” PETIT MARTINENC-F7
10:30 PREBENJAMÍ “E” – Pª BARC CINC COPES “D” PETIT MARTINENC-F7
11:45 BENJAMÍ “E” – SANT MARTI-CONDAL “C” PETIT MARTINENC-F7
13:00 PREBENJAMÍ “D” – UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA “B” PETIT MARTINENC-F7
DISSABTE 09 DE GENER (A FORA)
09:30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D” – BENJAMÍ “F” NOU MPAL STA COLOMA GRAMENET
10:00 SANT MARTI-CONDAL “F” – ALEVÍ “F” MPAL ANDRADE SANT MARTI
10:15 CANYELLESCE “B” – ALEVÍ “K” MPAL CANYELLES
10:30 FUNDACIO P JUPITER “F” – ALEVÍ “E” MPAL JUPITER
10:30 STOITCHKOV BARCELONA “A” – CADET “A” MPAL NOU TAXONERA
11:00 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA “A” – BENJAMÍ “A” COMPLEX ESP LA GUINEUETA
11:15 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “B” – BENJAMÍ “G” BON PASTOR NOU
12:00 SEAGULL “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “B” CAMP MUNICIPAL DE BADALONA
12:00 LA SALLE BONANOVA “B” – INFANTIL “D” COLLEGI LA SALLE BONANOVA
12:00 FUNDACIO P JUPITER “B” – PREBENJAMÍ “B” MPAL JUPITER
12:00 UNIFICACION LLEFIACF “A” – PREBENJAMÍ “A” MPAL LLEFIA
14:00 CIRERA UD “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” MPAL CIRERA
16:00 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “A” – CADET “D” BON PASTOR NOU
18:00 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA “A” – AMATEUR “B” COMPLEX ESP LA GUINEUETA
20:00 BARCELONETA “A” – JUVENIL “A” MPAL BARCELONETA
DIUMENGE 10 DE GENER
08:30 ALEVÍ “G” – BUFALA “E” MPAL GUINARDÓ
08:45 BENJAMÍ “C” – PUJADAS CD “A” MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” – SANTS “B” MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – CATALONIA UB “B” MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – LLORET “A” MPAL GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “E” – POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL “B” MPAL GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “A” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “B” MPAL GUINARDÓ
17:30 JUVENIL “B” – FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “A” MPAL GUINARDÓ
19:30 AMATEUR FEMENÍ “A” – SOSES FEMENI “A” MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 10 DE GENER (A FORA)
10:30 PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “D” – ALEVÍ “J” IME ARISTIDES MAILLOL
12:00 PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “A” – INFANTIL “C” IME ARISTIDES MAILLOL
16:00 SANT GABRIELCD “C” – INFANTIL “B” MPALJOSE LUIS RUIZ CASADO
17:30 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS “B” – JUVENIL “C” COMPLEX ESP FORT-PIENC
17:30 FUNDACIO P JUPITER – FEMENÍ JUV / CADET “A” MPAL JUPITER

Llegir-ne més

Partits 19-20 de desembre

DISSABTE 19 DE DESEMBRE
08:45 INFANTIL “C” – ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA”B” MPAL GUINARDÓ
10:15 INFANTIL “D” – CATALONIA “D” MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “K” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “G” MPAL GUINARDÓ
11:45 FEMENÍ BENJ / ALEVÍ “A” – VILADECANS “A” MPAL GUINARDÓ
13:15 ALEVÍ “F” – FUNDACIO PJUPITER “G” MPAL GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “G” – STOITCHKOV BARCELONA “B” MPAL GUINARDÓ
14:30 FEMENÍ INF / ALEVÍ “B” – VILASSAR MARUE “A” MPAL GUINARDÓ
14:45 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – GIMNASTIC MANRESA C “A” MPAL GUINARDÓ
16:15 FEMENÍ JUV / CADET “B” – FEMENI MANU LANZAROTE CF MPAL GUINARDÓ
18:00 FEMENÍ JUV / CADET “A” – ARRABAL CALAF GRAMANET Fem “B” MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C” – PIFERRER AT “B” MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “A” – ALZAMORA “A” PETIT MARTINENC-F7
10:15 PREBENJAMÍ “B” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” PETIT MARTINENC-F7
11:30 PREBENJAMÍ “C” – UNIFICACION LLEFIA”B” PETIT MARTINENC-F7
DISSABTE 19 DE DESEMBRE (A FORA)
09:00 ALZAMORA “B” – ALEVÍ “H” COMPLEX ESP CAN DRAGO
09:00 CATALONIA “G” – INFANTIL “E” LLARS MUNDET CAMP NUM 1
10:00 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA “A” – BENJAMÍ “B” MPAL VALLE HEBRON
10:30 CAN BUXERES FC “A” – ALEVÍ “D” MPAL CAN BUXERES
10:30 APA POBLE SEC”B” – ALEVÍ “G” MPAL LA SATALIA
10:45 SANTS “B” – ALEVÍ “B” COMPLEX ESP LA BASCULA F11
11:15 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “C” – ALEVÍ “C” NOU MPAL SANTA COLOMA GRAMENET
13:00 Pª BARC ANGUERA “C” – PREBENJAMÍ “E” ESCOLA INDUSTRIAL
13:30 SANTS “C” – BENJAMÍ “E” MPAL LA BASCULA
14:15 MERCAT NOU MAGORIA “B” – INFANTIL “F” CAMP DE FUTBOL DE L’ENERGIA
14:45 PARC “A” – CADET “B” COMPLEX ESP FORT-PIENC
14:45 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “C” – PREBENJAMÍ “D” MPAL CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ
15:45 SANTS “A” – VETERANS “A” CAMP DE FUTBOL DE L’ENERGIA
16:00 AEM “B” – AMATEUR FEMENÍ “A” RECASENS – LLEIDA
DIUMENGE 20 DE DESEMBRE
08:30 INFANTIL “B” – FUNDACIO PE EUROPA “A” MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” – DAMM “B” MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “F” – Pª BARC ANGUERA “C” MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – FUNDACION PRIVADA HERMES “A” MPAL GUINARDÓ
14:15 ALEVÍ “J” – ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA”C” MPAL GUINARDÓ
14:15 ALEVÍ “E” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “K” MPAL GUINARDÓ
16:00 CADET “A” – SANTFELIUENC FC “A” MPAL GUINARDÓ
17:45 CADET “D” – Pª BARC BARCINO”D” MPAL GUINARDÓ
19:45 JUVENIL “A” – SANT MARTI-CONDAL FC “A” MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 20 DE DESEMBRE (A FORA)
10:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” – BENJAMÍ “C” NOU MPAL SANTA COLOMA GRAMENET
10:15 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “B” – ALEVÍ “I” COMPLEX ESP LA BASCULA F11
10:30 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA”A” – BENJAMÍ “D” CM PUIG GAIRALT
12:00 HOSPITALENSE ATC “A” – CADET “C” MPAL L’HOSPITALET CENTRE
13:00 DIAGONAL CLUB ESPORTIU “A” – JUVENIL “B” PISTES UNIVERSITARIES UB
16:30 ESCOLA FUTBOL MATARO “A” – AMATEUR “A” MPAL D’ESPORTS DE MATARO

 

Llegir-ne més

Partits 12-13 de desembre

DISSABTE 12 DE DESEMBRE
08:45 ALEVÍ “H” – SANTS UE “E”   4-3 MPAL GUINARDÓ
08:45 ALEVÍ “I” – POBLE NOU AT “A”   1-6 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “C” – MONTAÑESA “B”   2-4 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “D” – COLLBLANC-TORRASSA “A”   1-3 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “K” – SANT GABRIELCD “E”   2-4 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “G” – PARC “A”   3-2 MPAL GUINARDÓ
13:15 INFANTIL “A” – EUROPA “A”   0-2 MPAL GUINARDÓ
14:45 BENJAMÍ “B” – ALZAMORA “A”   2-4 MPAL GUINARDÓ
14:45 BENJAMÍ “C” – LA FLORIDA “A”   6-1 MPAL GUINARDÓ
16:00 VETERANS “A” – VETERANS EL PRAT AE “A”   4-1 MPAL GUINARDÓ
18:00 CADET “B” – ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS “A”   7-0 MPAL GUINARDÓ
19:45 JUVENIL “C” – RACING SARRIA “B”   4-0 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “D” – L’HOSPITALET CE “B”   2-9 PETIT MARTINENC-F7
10:15 PREBENJAMÍ “E” – EF ANGEL PEDRAZA “B”   0-1 PETIT MARTINENC-F7
10:00 CARTAGENA   –   VARSÒVIA       ( ESCOLA)   6-6 CAMP CENTENARI
11:00 SANT QUINTÍ   –   TELÈGRAF        (ESCOLA)   7-5 CAMP CENTENARI
DISSABTE 12 DE DESEMBRE (A FORA)
09:00 ALZAMORA “D” – ALEVÍ “F”   0-6 CAN DRAGO
09:00 VILA OLIMPICA “A” – PREBENJAMÍ “A”   8-1 CAN ARANYO-AGAPITO
10:00 CARMELO “A” – BENJAMÍ “G”   5-5 MPAL CARMEL
10:15 ESCOLA FUTBOL MATARO “D” – ALEVÍ “A”   1-8 MPAL D’ESP DE MATARO
10:45 LLERONA “A” – FEMENÍ BENJ / ALEVÍ “A”  13-0 INST PARROQUIALS
12:00 BADALONA “F” – ALEVÍ “J”   4-2 MPAL DE BADALONA
12:30 Pª BARC BARCINO “A” – ALEVÍ “B”   1-8 MENORCA-STMARTI PROV
13:00 VILA OLIMPICA “C” – INFANTIL “D”   3-2 CAN ARANYO-AGAPITO
13:00 PREMIER BARCELONA “E” – ALEVÍ “E”   5-1 MPAL NOU TAXONERA
13:00 POMAR CD “B” – PREBENJAMÍ “C”   5-0 POMAR CD
13:15 MERCANTIL “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A”   3-3 ARRAHONA-MERINALS
13:45 COLLBLANC-TORRASSA “B” – CADET “D”   2-6 MPAL POLIGONO GORNAL
15:30 CATALONIA “C” – JUVENIL “B”   1-1 LLARS MUNDET N1
16:45 ESPANYOL RCD “B” – FEMENÍ JUV / CADET “A”   6-0 CIUTAT ESP DANI JARQUE
20:00 CATALONIA “B” – JUVENIL “A”   4-4 ESCOLA INDUSTRIAL
DIUMENGE 13 DE DESEMBRE
10:00 PREBENJAMÍ “B” – ESCOLA ESPANYOL RCD   3-2 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – SANTA EULALIA “B”   4-0 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – L’ESCALA “A”   1-0 MPAL GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “F” – COLLBLANC-TORRASSA “A”   0-6 MPAL GUINARDÓ
15:45 INFANTIL “E” – PB COLLBLANC SANTS “B”   3-0 MPAL GUINARDÓ
17:15 CADET “C” – SANT ANDREU UE “E”   2-1 MPAL GUINARDÓ
19:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – MOLINOS “A”   6-0 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 13 DE DESEMBRE (A FORA)
09:00 PB COLLBLANC SANTSAE “A” – BENJAMÍ “A”   1-2 IME ARISTIDES MAILLOL
10:00 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “B” – BENJAMÍ “F”   3-2 LA BASCULA
12:15 LA LLANTIA AD “A” – AMATEUR “B”   1-1 MPAL LA LLANTIA
15:15 SANTS UE “B” – INFANTIL “B”   2-3 CAMP DE L’ENERGIA
16:40 BARBERA ANDALUCIA “A” – FEMENÍ JUV / CADET “B”   3-0 MPAL ANTONI SERRA
18:00 CONGRÉS CL ESPORTIU “A” – INFANTIL “C”   0-1 COMPLEX ESP CAN DRAGO
19:00 CAN BUXERES “A”  –  CADET “A”   1-1 MPAL CAN BUXERES

Llegir-ne més