PARTITS 20-21 DE FEBRER

 DISSABTE 20 DE FEBRER
08:45 INFANTIL “F” – SANTS UE “C” 2-5 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “B” – FUNDACIO PE EUROPA “A” 4-3 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “C” – FUNDACION PRIVADA HERMES “B” 2-0 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “A” – ESCOLA F GAVA C “D” 9-1 MPAL GUINARDÓ
11:45 BENJAMÍ “E” – SANTA EULALIA CF “D” 4-0 MPAL GUINARDÓ
13:15 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – VIC RIUPRIMER REFO FC “A” 5-1 MPAL GUINARDÓ
13:15 FEMENÍ INF / ALEVÍ “B” – ARRABAL CALAF GRAMANET Fem “A” 1-5 MPAL GUINARDÓ
14:45 ALEVÍ “F” – ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “B” 1-7 MPAL GUINARDÓ
14:45 BENJAMÍ “C” – FUNDACIO P CE JUPITER “A” 1-6 MPAL GUINARDÓ
16:15 FEMENÍ JUV / CADET “B” – MERCANTIL CE “A” 0-4 MPAL GUINARDÓ
18:05 CADET “C” – GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA “B” 6-2 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” – SANTA EULALIA CF “C” 7-0 MPAL GUINARDÓ
10:15 PREBENJAMÍ “D” – LA SALUT PERE GOL AE “B” 0-12 PETIT MARTINENC-F7
11:30 PREBENJAMÍ “C” – SANT ANDREU UE “B” 2-16 PETIT MARTINENC-F7
  DISSABTE 20 DE FEBRER (A FORA)
09:00 FUNDACIO PE EUROPA “E” – BENJAMÍ “G” 4-2 MPAL L’ALIGA
09:00 APA POBLE SEC CE “A” – BENJAMÍ “D” 1-12 MPAL LA SATALIA
09:15 SANT MARTI-CONDAL FC “E” – ALEVÍ “E” 2-7 MPAL ANDRADE SANT MARTI
10:00 BADALONA CF “A” – PREBENJAMÍ “A” 3-0 CAMP MUNICIPAL DE BADALONA
10:00 TURO PEIRA CCD “B” – INFANTIL “D” 9-0 MPAL TURO PEIRA
10:00 Pª BARC BARCINO CE “E” – ALEVÍ “G” 2-7 MPALMENORCA-STMARTI PROVENÇ
10:30 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANACE “A” – CADET “D” 1-1 COMP E CIUTAT MERIDIANA
10:30 ESCOLA EBRAFA “A” – PREBENJAMÍ “B”  1-13 ESCOLA ESPORTIVA BRAFA
11:30 PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “B” – BENJAMÍ “B” 3-4 IME ARISTIDES MAILLOL
13:00 CONGRÉS CLUB ESPORTIU “A” – BENJAMÍ “F” 11-0 COMPLEX ESP CAN DRAGO
15:00 MOLLET UECF “B” – INFANTIL “A” 1-4 MPAL GERMANS GONZALVO
16:00 BUFALA CF “B” – JUVENIL “C” 0-2 MPAL BUFALA
18:30 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB “A” – CADET “B” 7-6 INST CAMP DE FUTBOL DE MAR
DIUMENGE 21 DE FEBRER
08:30 ALEVÍ “D” – NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL “A” 16-5 MPAL GUINARDÓ
08:30 ALEVÍ “I” – SANT MARTI-CONDAL FC “B” 2-4 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” – ALMEDA CD “A” 12-0 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – ESPANYOL RCD “C” 3-4 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – TONA UE “A” 1-3 MPAL GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “E” – Pª BARC ANGUERA “C” 17-1 MPAL GUINARDÓ
16:15 JUVENIL “A” – UNIFICACION LLEFIACF “A” 3-1 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 21 DE FEBRER (A FORA)
08:15 CORNELLA UD “A” – VETERANS “A” 2-3 MPAL DE CORNELLA
10:00 PUBILLA CASAS CE “A” – ALEVÍ “J” 10-7 MPAL PUBILLA CASAS
10:15 Pª BARC BARCINO CE “B” – ALEVÍ “K” 4-1 MPALMENORCA-STMARTI PROVENÇ
12:00 SANT ANDREU UE “C” – PREBENJAMÍ “E” 4-0 MPAL NARCIS SALA
12:00 SANT POL AT “A” – AMATEUR “B” 2-0 MPAL SOT DE BAGUENY
13:00 FONTSANTA-FATJO CD “A” – CADET “A” 0-6 MPAL FONTSANTA – FATJO
13:45 Pª BARC SANT CELONI “A” – FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” 6-0 MPAL D’ESPORTS DE SANT CELONI
14:30 SANT ANDREU UE “A” – FEMENÍ JUV / CADET “A” 2-1 MPAL NARCIS SALA
16:00 ALZAMORA CF “C” – INFANTIL “C” 1-2 COMPLEX ESP CAN DRAGO
16:00 FOGARS DE LA SELVA CE “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 1-3 FOGARS DE LA SELVA
16:00 HORTA UAT “A” – INFANTIL “B” 0-0 MPAL HORTA

 

Llegir-ne més

PARTITS 13-14 DE FEBRER

DISSABTE 13 DE GENER
08:45 ALEVÍ “K” – LA SALLE BONANOVA “D” 2-3 MPAL GUINARDÓ
08:45 BENJAMÍ “G” – ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA “B” 3-6 MPAL GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “B” – FUNDACIO P JUPITER “B” 3-1 MPAL GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “D” – SANT ANDREU “C” 1-4 MPAL GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “G” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “G” 2-3 MPAL GUINARDÓ
11:30 FEMENÍ BENJ / ALEVÍ “A” – IGUALADA “A” 0-8 MPAL GUINARDÓ
13:00 CADET “D” – ESCOLA PIA SARRIÀ SE “A” 7-2 MPAL GUINARDÓ
14:45 INFANTIL “B” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “C” 2-0 MPAL GUINARDÓ
16:15 VETERANS “A” – TERRASSA OLIMPICA 2010 SAD “A” 1-4 MPAL GUINARDÓ
18:15 FEMENÍ JUV / CADET “A” – GUINEUETA “A” 5-1 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C” – Pª BARC BARCINO “A” 1-6 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “A” – Pª BARC CINC COPES “A” 2-2 PETIT MARTINENC-F7
10:15 PREBENJAMÍ “E” – UNIFICACION LLEFIA “C” 1-1 PETIT MARTINENC-F7
DISSABTE 13 DE GENER (A FORA)
10:30 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANACE “A” – INFANTIL “F” 3-1   CIUTAT MERIDIANA-TORRENT BOSC
10:30 APA POBLE SEC “A” – ALEVÍ “B” 4-3 MPAL LA SATALIA
11:00 GUINEUETA ” C” – PREBENJAMÍ “D” 13-2 COMPLEX ESP LA GUINEUETA
11:00 SINGUERLIN “A” – ALEVÍ “C” 4-7 MPAL CAN ZAM 2
12:00 Pª BARC CINC COPES “B” – ALEVÍ “D” 5-4 COMPLEX ESP FORT-PIENC
12:30 SANT JORDI CLUB ESPORTIU “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “B” 8-10 MPAL MENORCA-STMARTI
14:00 LLOREDA “B” – PREBENJAMÍ “C” 7-0 MPAL LLOREDA
14:50 Pª BARC ANGUERA “D” – BENJAMÍ “E” 4-3 ESCOLA INDUSTRIAL
15:00 CERDANYOLA VALLES FC “B” – FEMENÍ JUV / CADET “B” 8-3 MPAL LES FONTETES
16:00 FUNDACIO P JUPITER “D” – CADET “B” 0-2 MPAL JUPITER
16:00 ABADESSENC “A” – AMATEUR “A” 2-1 MPAL SANT JOAN ABADESSES
18:00 Pª BARC BARCINO “B” – JUVENIL “B” 1-2 MPALMENORCA-STMARTI PROVENÇ
18:30 SARRIA CP “A” – JUVENIL “A” 0-2 MPAL CAN CARALLEU (GESPA ART)
DIUMENGE 14 DE FEBRER
09:30 ALEVÍ “J” – SANT MARTI-CONDAL FC “C” 2-4 MPAL GUINARDÓ
09:30 ALEVÍ “E” – PUJADAS CD “A” 14-1 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – SAN JUAN AT DE MONTCADAUE “A” 1-1 MPAL GUINARDÓ
14:05 INFANTIL “D” – FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “A” 3-2 MPAL GUINARDÓ
15:45 INFANTIL “A” – BARCELONISTA TERLENKA CLUB “A” 1-1 MPAL GUINARDÓ
17:30 CADET “A” – DON BOSCO “A” 1-1 MPAL GUINARDÓ
19:30 AMATEUR FEMENÍ “A” – MERCANTIL “A” 4-2 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “B” – TRAJANA PENYA BARC SANT JUST “B” 11-1 PETIT MARTINENC-F7
DIUMENGE 14 DE FEBRER (A FORA)
09:00 Pª BARC BARCINO “B” – BENJAMÍ “C” 4-1 MPAL MENORCA-STMARTI
10:00 SANT ILDEFONS “A” – BENJAMÍ “A” 4-3 MPAL SANT ILDEFONS
11:00 SANTA EULALIA “C” – ALEVÍ “H” 9-0 MPAL STAEULALIA L’HOSPITALET
11:30 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “F” – ALEVÍ “F” 5-4 MPAL CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ
12:00 LLERONA “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” 2-6 INST PARROQUIALS LLERONA
12:00 FUNDACION PRIVADA HERMES “C” – INFANTIL “E” 0-10 MPAL MONTGAT
12:00 ROUREDA VDF “A” – INFANTIL “C” 7-1 MPAL ROUREDA
15:00 TECNOFUTBOL “B” – ALEVÍ “A” 4-2 MEILAND-COLLEGI ST JOAN B
16:00 Pª BARC CINC COPES “B” – CADET “C” 1-7 MPAL BARCELONETA

 

Llegir-ne més

PARTITS 30-31 DE GENER

 DISSABTE 30 DE GENER
09:00 INFANTIL “C” – DIAGONAL CLUB ESPORTIU “A” 0-2 MPAL GUINARDÓ
10:30 BENJAMÍ “B” – LLOREDA CF “A” 5-4 MPAL GUINARDÓ
10:30 BENJAMÍ “D” – SISTRELLS CF “A” 0-3 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “K” – BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA “B” 3-3  MPAL GUINARDÓ
13:15 FEMENÍ JUV / CADET “B” – FONTSANTA-FATJO CD “B” 0-1 MPAL GUINARDÓ
15:00 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – LA ROCA PENYA BLANC-BLAVA CLUB DE FUTBOL “A” 5-0 MPAL GUINARDÓ
15:00 FEMENÍ INF / ALEVÍ “B” – SANTS UE “A” 5-1 MPAL GUINARDÓ
16:30 INFANTIL “B” – SANT IGNASI ESPORTIU “A” 2-2 MPAL GUINARDÓ
18:15 CADET “D” – SANT GABRIELCD “D” 2-1 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “B” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” 2-3 PETIT MARTINENC-F7
10:15 PREBENJAMÍ “E” – BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “B” 2-2 PETIT MARTINENC-F7
11:30 PREBENJAMÍ “C” – SANTS UE “B” 0-13 PETIT MARTINENC-F7
  DISSABTE 30 DE GENER (A FORA)
09:30 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA CF “B” – ALEVÍ “H” 6-1 COMPLEX ESP LA GUINEUETA
09:45 MONTAÑESA CF “A” – ALEVÍ “D” 7-4 MPAL NOU BARRIS
10:00 SANT MARTI-CONDAL FC “G” – ALEVÍ “G” 1-13 MPAL ANDRADE SANT MARTI
10:00 FUNDACION PRIVADA HERMES “A” – PREBENJAMÍ “A” 6-0 MPAL MONTGAT
10:00 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “D” – BENJAMÍ “F” 1-9 BON PASTOR NOU
10:15 SANT ANDREU UE “E” – INFANTIL “E” 0-12 MPAL NARCIS SALA
10:15 Pª BARC BARCINO CE ” C” – PREBENJAMÍ “D” 3-2 MPALMENORCA-STMARTI PROV
11:00 EUROPA CE “B” – FEMENÍ JUV / CADET “A” 1-3 MPAL L’ALIGA
12:35 BUFALA CF “A” – ALEVÍ “C” 4-3 MPAL BUFALA
13:15 POMAR CD “A” – BENJAMÍ “C” 2-0 POMAR CD
15:15 DAMM CF “C” – ALEVÍ “A” 4-3 MPAL NOU TAXONERA
16:00 TRAJANA PENYA BARC SANT JUST “B” – JUVENIL “C” 3-3 INST MPALS SANT ADRIA BESOS
17:00 SANT IGNASI ESPORTIU “B” – JUVENIL “B” 2-4 COLLEGI SANT IGNASI
18:00 VETERANS CATALUNYAAF “A” – CADET “C” 0-6 IME ARISTIDES MAILLOL
18:00 SANT MARTI-CONDAL FC “B” – CADET “B” 1-7 MPAL ANDRADE SANT MARTI
18:30 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” – JUVENIL “A” 0-5 MPAL CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ
DIUMENGE 31 DE GENER
09:30 ALEVÍ “J” – BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA “A” 0-12 MPAL GUINARDÓ
09:30 BENJAMÍ “G” – SINGUERLIN CF “A” 4-0 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – FARNERS CE “A” 0-0 MPAL GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “D” – HOSPITALENSE ATC “B” 7-0 MPAL GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “A” – UNIFICACION LLEFIACF “A” 0-2 MPAL GUINARDÓ
17:45 CADET “A” – FUNDACIO P CE JUPITER “C” 4-1 MPAL GUINARDÓ
19:45 AMATEUR FEMENÍ “A” – ESCOLA DE FUTBOL MONTCADAC “A” 1-4 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 31 DE GENER (A FORA)
10:00 IGUALADA CF “D” – BENJAMÍ “A” 0-9 MPALLES COMES IGUALADA
10:00 CARMELO CD “A” – ALEVÍ “E” 1-10 MPAL CARMELO
12:00 UNIFICACION LLEFIACF “A” – MARTINENC FC “B” 1-2 MPAL LLEFIA
14:00 YOUNG TALENT CLUB FUTBOL “B” – BENJAMÍ “E” 11-0 MPAL BADALONA SUD
14:00 FEMENI MANU LANZAROTE CF “A” – FEMENÍ BENJ / ALEVÍ “A” 0-3 MPAL SANT LLORENÇ DE TERRASSA
14:30 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “F” – ALEVÍ “F” 6-2 ESTADI MPAL L’HOSPITALET LLOBREGAT
16:00 YOUNG TALENT CLUB FUTBOL “A” – INFANTIL “F” 4-0 MPAL BADALONA SUD
16:15 ESCUELA CF PERFORMANCE “A” – ALEVÍ “B” 7-2 COMPLEX ESPORTIU LA BASCULA

 

Llegir-ne més

Partits 23-24 de gener

DISSABTE 23 DE GENER
08:45 INFANTIL “F” – Pª BARC ANGUERA “A”  0-6 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “B” – SANT ANDREU “F” 3-0 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “D” – ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA “A” 2-8 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “A” – BADALONA “C”  7-2 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “C” – LA SALUT PERE GOL AE “A” 5-6 MPAL GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “C” – SANT GABRIEL “C” 4-1 MPAL GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “E” – POMAR “C” 2-2 MPAL GUINARDÓ
14:30 ALEVÍ “H” – POMAR “E” 2-2 MPAL GUINARDÓ
14:30 FEMENÍ BENJ / ALEVÍ “A” – AMICS I VET ELS PALLARESOS AE “A” 3-2 MPAL GUINARDÓ
16:00 VETERANS “A” – ARRABAL CALAF GRAMANET “A” 3-1 MPAL GUINARDÓ
18:00 CADET “B” – SISTRELLS “B” 9-3 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” – ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS “A” 3-0 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “A” – SISTRELLS “A” 1-5 PETIT MARTINENC-F7
10:15 PREBENJAMÍ “D” – SANTA EULALIA “B” 4-5 PETIT MARTINENC-F7
11:30 PREBENJAMÍ “C” – FUNDACIO P JUPITER “C” PETIT MARTINENC-F7
DISSABTE 23 DE GENER (A FORA)
09:00 STOITCHKOV BARCELONA “C” – INFANTIL “C”  2-2 MPAL NOU TAXONERA
09:15 CAN BUXERES “A” – PREBENJAMÍ “B” 1-0 MPAL CAN BUXERAS
09:30 ALZAMORA “C” – ALEVÍ “E” 0-9 COMPLEX ESP CAN DRAGO
10:00 SARRIA CP “B” – PREBENJAMÍ “E” 16-1 MPAL CAN CARALLEU
10:00 SANTA SUSANNA ASSOC ESP “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “B” 2-2 MPAL SANTA SUSANNA
10:30 SANT GABRIEL “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” 4-2 MPALJOSE LUIS RUIZ CASADO
10:45 BADALONA “C” – BENJAMÍ “D” 7-1 CAMP MUNICIPAL DE BADALONA
11:00 RACING VALLBONA ” A” – BENJAMÍ “F” 7-1 MPAL RACING VALLBONA
12:15 SANTFELIUENC “B” – BENJAMÍ “B” MPAL LES GRASSES
13:00 CONGRÉS CLUB ESPORTIU “B” – BENJAMÍ “G” 1-1 COMPLEX ESP CAN DRAGO
14:30 ESCUELA F BONAIRE “A” – FEMENÍ JUV / CADET “B” 6-1 BONAIRE
16:00 ANDORRA “A” – AMATEUR “A” 2-1 CAMPS DE LA BORDA MATEU
16:00 LA SALUT PERE GOL AE “A” – INFANTIL “D” 5-0 MPAL PERE GOL
DIUEMNGE 24 DE GENER
08:30 ALEVÍ “F” – PUJADAS “B” 5-3 MPAL GUINARDÓ
08:45 ALEVÍ “I” – POMAR “C” 2-3 MPAL GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “G” – Pª BARC CINC COPES “E” 2-1 MPAL GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “A” – BARCELONA “D” 1-2 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – PREMIA CLUB ESPORTIU “A” 0-5 MPAL GUINARDÓ
14:15 CADET “C” – LA SALUT PERE GOL AE “A” 3-0 MPAL GUINARDÓ
16:15 INFANTIL “E” – BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “A” 5-1 MPAL GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “B” – HOSPITALENSE ATC “A” 3-0 MPAL GUINARDÓ
DIUEMNGE 24 DE GENER (A FORA)
10:15 CATALONIA UB “C” – CADET “D”  1-5 LLARS MUNDET CAMP NUM 1
10:15 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “I” – ALEVÍ “J” 7-4 MPAL CLOT DE LA MEL
11:30 SANTS “A” – INFANTIL “A” 3-0 CAMP DE FUTBOL DE L’ENERGIA
12:00 CATALONIA UB “D” – ALEVÍ “K” 1-2 LLARS MUNDET CAMP NUM 1
12:00 CELTIC “A” – JUVENIL “C” 6-4 MPAL ANDRADE SANT MARTI
16:00 APA POBLE SEC “A” – CADET “A” 2-5 MPAL LA SATALIA
16:00 FEMENI MANU LANZAROTE – AMATEUR FEMENÍ “A” 7-0 MPAL SANT LLORENÇ DE TERRASSA
16:30 SANT ANDREU “B” – INFANTIL “B” 2-1 MPAL NARCIS SALA

 

Llegir-ne més

Partits 16-17 de gener

DISSABTE 16 DE GENER
09:00 INFANTIL “C” – SANT GABRIELCD “E” MPAL GUINARDÓ
10:30 INFANTIL “D” – SANT MARTI-CONDAL FC “C” MPAL GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “K” – FUNDACIO P CE JUPITER “E” MPAL GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “F” – Pª BARC BARCINO CE “D” MPAL GUINARDÓ
13:30 BENJAMÍ “B” – RACING SARRIA CF “A” MPAL GUINARDÓ
13:30 BENJAMÍ “D” – CORNELLA UD “I” MPAL GUINARDÓ
14:45 ALEVÍ “E” – CATALONIA UB “E” MPAL GUINARDÓ
14:45 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – CENTELLES UE “A” MPAL GUINARDÓ
16:15 INFANTIL “B” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” MPAL GUINARDÓ
17:45 FEMENÍ JUV / CADET “A” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” MPAL GUINARDÓ
19:30 JUVENIL “C” – SINGUERLIN CF “A” MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “A” – SANT GABRIELCD “A” PETIT MARTINENC-F7
10:15 PREBENJAMÍ “B” – ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA CF “B” PETIT MARTINENC-F7
11:30 PREBENJAMÍ “C” – UNIFICACION BELLVITGE UD “B” PETIT MARTINENC-F7
DISSABTE 16 DE GENER (A FORA)
09:00 SANT ANDREU UE “E” – ALEVÍ “D” MPAL NARCIS SALA
10:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” – ALEVÍ “A” MPAL CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ
10:15 IMPERIO CF “A” – BENJAMÍ “E” MPAL CAN ZAM-1
10:30 SANT GABRIELCD “A” – FEMENÍ BENJ / ALEVÍ “A” MPALJOSE LUIS RUIZ CASADO
11:20 ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “B” – ALEVÍ “C” MPAL CAN ZAM-1
11:30 TURO PEIRA CCD “A” – ALEVÍ “I” MPAL TURO PEIRA
11:45 ALZAMORA CF “B” – PREBENJAMÍ “D” COMPLEX ESP CAN DRAGO
12:15 HOSPITALENSE ATC “A” – ALEVÍ “H” MPAL L’HOSPITALET CENTRE
13:30 LA SALLE BONANOVA CE “C” – CADET “C” COLLEGI LA SALLE BONANOVA
14:00 STOITCHKOV BARCELONA CF “A” – VETERANS “A” MPAL RACING VALLBONA
16:00 AVIA UE “A” – AMATEUR “A” MPAL ALFONS GONFAUS
20:00 LA PLANADA UD “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” MPAL LA PLANADA CAN DEU
DIUMENGE 17 DE GENER
09:00 ALEVÍ “J” – SANT ANDREU UE “I” MPAL GUINARDÓ
09:00 BENJAMÍ “G” – BADALONA CF “F” MPAL GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “F” – CANYELLESCE “B” MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – CARMELO CD “A” MPAL GUINARDÓ
14:15 CADET “D” – LA FLORIDA CF “A” MPAL GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “A” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “A” MPAL GUINARDÓ
17:30 CADET “A” – LLOREDA CF “A” MPAL GUINARDÓ
19:30 JUVENIL “A” – SANTS UE “B” MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 17 DE GENER (A FORA)
09:00 Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “A” – INFANTIL “F” MPAL VALLE HEBRON
10:00 PUJADAS CD “C” – ALEVÍ “G” COMPLEX ESP MARESME-LLULL
10:00 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “B” – BENJAMÍ “C” ESTADI MPAL L’HOSPITALET LLOBREGAT
10:00 Pª BARC BARCINO CE “B” – CADET “B” MPAL ANDRADE SANT MARTI
10:30 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “E” – ALEVÍ “B” MPAL CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ
12:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” – BENJAMÍ “A” MPAL CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ
14:00 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “C” – INFANTIL “E” MPAL POLIGONO GORNAL
15:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “C” – PREBENJAMÍ “E” MPAL LES OLIVERES
18:00 PUJADAS CD “A” – JUVENIL “B” COMPLEX ESP MARESME-LLULL
18:30 SANT CUGAT ESPORT FC “A” – FEMENÍ JUV / CADET “B” ZONA ESPORTIVA MPAL JAUME TUBAU

Llegir-ne més