Partits 02-03 d’abril

DISSABTE 02 D’ABRIL
08:45 INFANTIL “F” – PB COLLBLANC SANTS  “C” 3-1 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “C” – VILASSAR MAR “D” 3-6 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “H” – PARC UD “B” 11-1 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “D” – ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “A” 0-11 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “K” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “J” 2-2 MPAL GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “E” – BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “D” 1-2 MPAL GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “F” – IMPERIO “B” 4-3 MPAL GUINARDÓ
14:45 INFANTIL “A” – FUNDACIO JUPITER “A” 1-2 MPAL GUINARDÓ
16:15 VETERANS “A” – HORTA UAT “A” 4-2 MPAL GUINARDÓ
18:15 JUVENIL “C” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “C” 3-2 MPAL GUINARDÓ
10:15 PREBENJAMÍ “E” – MONTAÑESA “D” 6-1 PETIT MARTINENC-F7
DISSABTE 02 D’ABRIL (A FORA)
08:55 ATLETIC SANT JUST F C “A” – BENJAMÍ “A” 1-3 MPAL SANT JUST DESVERN
09:30 CABRERA   “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “B” 0-7 MPAL CABRERA DE MAR
10:00 SANT IGNASI ESPORTIU “B” – INFANTIL “D” 1-1 COLLEGI SANT IGNASI
10:00 YOUNG TALENT CLUB FUTBOL “B” – PREBENJAMÍ “B” 4-4 MPAL BADALONA SUD
10:00 RACING SARRIA “A” – INFANTIL “B” 3-3 PISTES UNIVERSITARIES UB
11:30 FUNDACION PRIVADA HERMES “B” – CADET “A”   Ajornat a dilluns 4/4/2016  a  20,15  h A  MPAL MONTGAT
11:30 POMAR “A” – CADET “D” 1-2 POMAR CD
12:00 BADALONA “E” – ALEVÍ “B” 2-4 CAMP MUNICIPAL DE BADALONA
12:15 HOSPITALENSE ATC “B” – BENJAMÍ “G” 3-0 MPAL L’HOSPITALET CENTRE
12:30 UNIFICACIO BADALONA SUD AE “A” – ALEVÍ “F” 1-0 MPAL BADALONA SUD
13:15 GIMNASTIC MANRESA C “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” 1-4 GIMNASTIC PARC
13:15 TURO PEIRA CCD “A” – INFANTIL “C” 0-11 MPAL TURO PEIRA
14:00 CAN BUXERES “C” – CADET “B” 0-7 MPAL CAN BUXERES
17:00 VILADECANS UD “A” – FEMENÍ BENJ / ALEVÍ “A” 5-4 MPAL NOU VILADECANS
17:30 CORNELLA UD “J” – BENJAMÍ “C” 4-3 MPAL DE CORNELLA
18:00 SEAGULL “A” – FEMENÍ JUV / CADET “A” 0-3 CAMP MUNICIPAL DE BADALONA
DIUMENGE 03 D’ABRIL
08:30 ALEVÍ “I” – CATALONIA UB “I” 1-6 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” – SISTRELLS “B” 4-1 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – FUNDACIO PE EUROPA “D” 4-3 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – MANRESA “A” 1-3 MPAL GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “E” – YOUNG TALENT CF “B” 4-0 MPAL GUINARDÓ
16:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – BARCELONETA “A” 2-2 MPAL GUINARDÓ
18:00 CADET “C” – TURO PEIRA CCD “A” 1-1 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 03 D’ABRIL (A FORA)
09:00 EF PREMIER BARCELONA “C” – ALEVÍ “J” 4-3 MPAL NOU TAXONERA
09:00 SANT GABRIEL “C” – PREBENJAMÍ “C” 9-0 MPALJOSE LUIS RUIZ CASADO
10:00 PUBILLA CASAS “C” – ALEVÍ “E” 2-6 MPAL PUBILLA CASAS
12:00 EUROPA “D” – JUVENIL “A” 3-2 MPAL L’ALIGA
12:00 CANYELLES “A” – AMATEUR “B” 2-0 MPAL CANYELLES
12:00 MOLLET “C” – ALEVÍ “A” 2-6 MPAL GERMANS GONZALVO CAMP Nº 2
13:30 SANT ANDREU   “A” – PREBENJAMÍ “A” 0-1 AISS MPAL
14:00 FEMENI MANU LANZAROTE – FEMENÍ JUV / CADET “B” 6-1 MPAL SANT LLORENÇ DE TERRASSA

 

Llegir-ne més

Partits 19-20 de Març

DISSABTE 19 DE MARÇ
08:45 INFANTIL “E” – MERCAT NOU MAGORIA “A” 3-0 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “B” – STOITCHKOV BARCELONA “A” 4-3 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “C” – LLOREDA “A” 3-5 MPAL GUINARDÓ
11:45 FEMENÍ INF / ALEVÍ “B” – ESC FUT SALESIANS-MATARO “A”            (  AJORNAT )  — MPAL GUINARDÓ
11:45 FEMENÍ BENJ / ALEVÍ “A” – LLERONA “A” 0-9 MPAL GUINARDÓ
13:15 ALEVÍ “A” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” 4-0 MPAL GUINARDÓ
13:15 ALEVÍ “F” – APA POBLE SEC “D” 6-1 MPAL GUINARDÓ
14:45 BENJAMÍ “C” – FUNDACIO PE EUROPA “C” 3-4 MPAL GUINARDÓ
14:45 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – MERCANTIL “A” 4-3 MPAL GUINARDÓ
16:45 INFANTIL “C” – APA POBLE SEC “A” 0-4 MPAL GUINARDÓ
18:15 CADET “B” – SANT IGNASI ESPORTIU “D” 8-0 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” – APA POBLE SEC “A” 0-1 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “C” – Pª BARC BARCINO “B” 0-4 PETIT MARTINENC-F7
10:15 PREBENJAMÍ “B” – SINGUERLIN ” B” 4-1 PETIT MARTINENC-F7
11:30 PREBENJAMÍ “D” – MONTAÑESA “C” 1-2 PETIT MARTINENC-F7
 DISSABTE 19 DE MARÇ (A FORA)
08:45 SANT MARTI-CONDAL “D” – ALEVÍ “K” 9-2 MPAL ANDRADE SANT MARTI
09:00 SARRIA CP “A” – PREBENJAMÍ “A” 3-0 MPAL CAN CARALLEU (GESPA ART)
09:00 SANT GABRIELCD “D” – PREBENJAMÍ “E” 4-0 MPALJOSE LUIS RUIZ CASADO
09:30 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA “D” – ALEVÍ “G” 0-5 COMPLEX ESP LA GUINEUETA
10:00 SANTS UE “A” – FEMENÍ JUV / CADET “A” 0-0 MPAL IBERIA
10:35 CATALONIA UB “A” – BENJAMÍ “B” 2-3 LLARS MUNDET CAMP NUM 1
11:00 BUFALA “B” – ALEVÍ “I” 9-3 MPAL BUFALA
11:00 POMAR “A” – INFANTIL “D” 2-2 POMAR CD
11:00 SISTRELLS “D” – BENJAMÍ “F” 5-1 ZONA ESPORTIVA CAN CABANYES
13:30 ESCOLA EBRAFA “B” – CADET “C” 0-6 ESCOLA ESPORTIVA BRAFA
16:00 IGUALADA “A” – VETERANS “A” 2-3 MPALLES COMES IGUALADA(TERRA)
18:00 ENFAF “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 6-2 CENTRE ENTRENAMENT FAF- CAMP2
 DIUMENGE 20 DE MARÇ
08:30 ALEVÍ “J” – Pª BARC BARCINO “F” susp MPAL GUINARDÓ
08:30 ALEVÍ “E” – UNIFICACIO BADALONA SUD AE “C” susp MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” – Pª BARC CINC COPES “A” susp MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “E” – TURO PEIRA CCD “B” susp MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – CIRERA UD “A” 3-0 MPAL GUINARDÓ
14:15 CADET “D” – ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS “B” 1-1 MPAL GUINARDÓ
16:00 FEMENÍ JUV / CADET “B” – ESCOLA F BARBERA ANDALUCIA “A” 4-3 MPAL GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “B” – SINGUERLIN “B” 3-2 MPAL GUINARDÓ
 DIUMENGE 20 DE MARÇ (A FORA)
09:00 SANT ANDREU UE “D” – INFANTIL “F”  susp MPAL NARCIS SALA
10:00 BUFALA “F” – ALEVÍ “H” 2-11 MPAL BUFALA
11:15 DON BOSCO “A” – BENJAMÍ “D” 3-1 ESCOLA INDUSTRIAL
12:00 SANT ILDEFONS UE “A” – INFANTIL “A” 2-1 MPAL SANT ILDEFONS
12:15 SARRIA CP “B” – CADET “A” 0-1 MPAL CAN CARALLEU
14:15 FUNDACIO P JUPITER “C” – ALEVÍ “D” 5-3 MPAL JUPITER
16:00 LA JONQUERA UE “A” – AMATEUR “A” 0-1 MPAL LA JONQUERA (LF)

 

Llegir-ne més

Partits 12-13 de Març

 DISSABTE 12 DE MARÇ
08:30 INFANTIL “D” – CAN BUXERES “B” 7-1 MPAL GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “D” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “B” 4-3 MPAL GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “H” – APA POBLE SEC “C” 6-2 MPAL GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “F” – BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “A” 1-9 MPAL GUINARDÓ
11:30 FEMENÍ BENJ / ALEVÍ “A” – MERCANTIL “A” 0-6 MPAL GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “A” – SANT CUGAT ESPORT “A” 1-3 MPAL GUINARDÓ
14:30 FEMENÍ JUV / CADET “A” – CIRERA UD “B” 3-4 MPAL GUINARDÓ
16:15 VETERANS “A” – BARCELONETA “A” 2-2 MPAL GUINARDÓ
18:15 CADET “A” – SANT ANDREU “C” 1-1 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C” – SANT IGNASI ESPORTIU “C” 9-2 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “A” – FUNDACIO P JUPITER “A” 5-2 PETIT MARTINENC-F7
10:15 PREBENJAMÍ “E” – CANYELLESCE “B” 1-5 PETIT MARTINENC-F7
11:30 BENJAMÍ “G” – ESCUELA PERFORMANCE “B” 1-10 PETIT MARTINENC-F7
 DISSABTE 12 DE MARÇ  (A FORA)
09:45 FUND ESP GRAMA “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “B” 2-1 NOU MPAL STA COLOMA GRAMENET
10:00 Pª BARC BARCINO “C” – ALEVÍ “E” 2-10 MPALMENORCA-STMARTI PROVENÇ
11:00 SISTRELLS “E” – BENJAMÍ “E” 9-1 ZONA ESPORTIVA CAN CABANYES
11:15 SANT MARTI-CONDAL “B” – BENJAMÍ “C” 10-2 MPAL ANDRADE SANT MARTI
12:45 CATALONIA UB “C” – ALEVÍ “J” 7-1 LLARS MUNDET
12:45 ESPLUGUENC FA “A” – BENJAMÍ “A” 1-4 MPAL SALT DE PI
12:45 POMAR “A” – ALEVÍ “C” 4-4 POMAR CD
13:15 PUJADAS “B” – PREBENJAMÍ “D” 2-5 COMPLEX ESP MARESME-LLULL
14:00 SANT GABRIELCD “C” – ALEVÍ “A” 3-4 MPALJOSE LUIS RUIZ CASADO
17:15 RACING SARRIA “A” – JUVENIL “B” 1-1 PISTES UNIVERSITARIES UB
 DIUMENGE 13 DE MARÇ
08:30 ALEVÍ “I” – SARRIA CP “D” 3-3 MPAL GUINARDÓ
08:30 BENJAMÍ “B” – SANTA EULALIA “C” 4-5 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – SANT MARTI-CONDAL “A” 6-1 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – HORTA UAT “A” 2-2 MPAL GUINARDÓ
14:15 ALEVÍ “K” – ESCOLA PIA SARRIÀ SE “A” 2-2 MPAL GUINARDÓ
14:15 ALEVÍ “G” – MONTAÑESA “F” 17-2 MPAL GUINARDÓ
15:45 INFANTIL “F” – APA POBLE SEC “C” 2-5 MPAL GUINARDÓ
17:15 CADET “C” – POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL “A” 9-0 MPAL GUINARDÓ
19:15 AMATEUR FEMENÍ “A” – SEAGULL “A” 4-0 MPAL GUINARDÓ
  DIUMENGE 13 DE MARÇ  (A FORA)
09:00 SANT ANDREU “H” – ALEVÍ “F” 5-1 AISS MPAL
09:15 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “A” – PREBENJAMÍ “B” 1-0 CM PUIG GAIRALT
09:45 CATALONIA UB “C” – INFANTIL “C” 0-4 ESCOLA INDUSTRIAL
10:00 ESPANYOL RCD “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” 1-5 CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE
10:00 PIFERRER AT “A” – CADET “D” 2-1 COMPLEX ESP CAN DRAGO
10:00 TRAJANA PENYA BARC SANT JUST “A” – INFANTIL “E” 0-2 INST MPALS SANT ADRIA BESOS
10:00 FUNDACION PRIVADA HERMES “B” – PREBENJAMÍ “C” 4-0 MPAL MONTGAT
11:15 RACING SARRIA “A” – ALEVÍ “B” 6-3 PISTES UNIVERSITARIES UB
12:00 ESCOLA F VILADECAVALLS “A” – FEMENÍ JUV / CADET “B” 4-0 MPAL VILADECAVALLS
14:15 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D” – CADET “B” 1-3 NOU MPAL SANTA COLOMA GRAMENET
17:00 VETERANS C E JÚPITER “A” – VETERANS “A” 5-4 MPAL JUPITER
19:15 FUNDACIO P JUPITER “B” – JUVENIL “A” 1-1 MPAL JUPITER
19:30 EUROPA “B” – AMATEUR “B” 0-2 MPAL NOU SARDENYA

Llegir-ne més

Partits 05-06 de Març

 DISSABTE 05 DE MARÇ
08:45 INFANTIL “C” – COLLEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA “A” 3-1 MPAL GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “A” – SANTA EULALIA “A” 2-1 MPAL GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “E” – SARRIA CP “D” 3-6 MPAL GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “A” – EUROPA “A” 9-5 MPAL GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “E” – Pª BARC CINC COPES “F” 10-0 MPAL GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “C” – UNIFICACION LLEFIACF “A” 3-6 MPAL GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “F” – Pª BARC CINC COPES “D” 0-4 MPAL GUINARDÓ
14:30 ALEVÍ “J” – FUNDACIO P JUPITER “D” 1-1 MPAL GUINARDÓ
14:30 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – SABADELL “A” 3-0 MPAL GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “E” – SANTS “D” 7-0 MPAL GUINARDÓ
17:30 FEMENÍ JUV / CADET “B” – SABADELL “B” 2-5 MPAL GUINARDÓ
19:30 CADET “D” – DON BOSCO “B”  6-1 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “B” – FUNDACIO P JUPITER “C” 12-0 PETIT MARTINENC-F7
10:15 PREBENJAMÍ “D” – Pª BARC CINC COPES “C” 0-13 PETIT MARTINENC-F7
11:30 PREBENJAMÍ “C” – Pª BARC CINC COPES “B” 2-5 PETIT MARTINENC-F7
 DISSABTE 05 DE MARÇ (A FORA)
10:15 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “D” – PREBENJAMÍ “E” 7-1 MPAL CLOT DE LA MEL
11:15 SANTA EULALIA “A” – INFANTIL “B” 9-1 MPAL STAEULALIA L’HOSPITALET
11:30 CANYELLESCE “A” – BENJAMÍ “G” 1-3 MPAL CANYELLES
12:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “D” – BENJAMÍ “D” 12-0 MPAL CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ
12:15 BARCELONETA “A” – ALEVÍ “I” 4-1 MPAL BARCELONETA
12:45 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” – PREBENJAMÍ “A” 2-2 MPAL LES OLIVERES
13:10 SARRIA CP “C” – BENJAMÍ “F” 8-0 MPAL CAN CARALLEU
14:30 SANTBOIA “A” – INFANTIL “A” 2-4 MPAL JOAN BAPTISTA MILA
16:00 ESCUELA PERFORMANCE “B” – ALEVÍ “D” 4-4 F11 COMPLEX ESPORTIU LA BASCULA
16:00 Pª BARC CINC COPES “B” – INFANTIL “F” 1-1 MPAL BARCELONETA
18:00 ESCOLA FTARREGA “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 2-2 CAMP D’ESPORTS MPAL JOAN CAPDEVILA
 DIUMENGE 06 DE MARÇ
09:45 ALEVÍ “B” – SARRIA CP “B” 3-0 MPAL GUINARDÓ
09:45 BENJAMÍ “C” – Pª BARC ANGUERA “B” 2-2 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – GRAMANET UDAT “A” 1-1 MPAL GUINARDÓ
14:05 CADET “B” – CANYELLESCE “A” 7-0 MPAL GUINARDÓ
16:00 JUVENIL “B” – ZONA FRANCA “A” 18-1 MPAL GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “A” – SANT ANDREU “C” 0-1 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 06 DE MARÇ (A FORA)
10:00 ESPANYOL RCD “A” – FEMENÍ BENJ / ALEVÍ “A” 8-0 CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE
10:00 SANT ILDEFONS “C” – CADET “C” 2-2 MPAL SANT ILDEFONS
10:00 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL “A” – JUVENIL “C” 0-3 MPAL TRINITAT VELLA
10:15 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “H” – ALEVÍ “H” 4-4 MPAL CLOT DE LA MEL
10:15 HOSPITALENSE ATC “B” – ALEVÍ “G” 2-8 MPAL L’HOSPITALET CENTRE
12:00 Pª BARC BARCINO “A” – CADET “A” 0-1 MPAL ANDRADE SANT MARTI
14:00 CARMELO “B” – ALEVÍ “K” 4-6 MPAL CARMELO
16:00 GIRONA “B” – AMATEUR “A” 3-1 MPAL SANT PONÇ-FONTAJAU
17:30 SANT ANDREU “D” – BENJAMÍ “B” 5-4 AISS MPAL
18:00 CONGRÉS CLUB ESPORTIU “B” – INFANTIL “D” 0-3 COMPLEX ESP CAN DRAGO

 

Llegir-ne més

PARTITS 27-28 DE FEBRER

DISSABTE 27 DE FEBRER
08:30 ALEVÍ “H” – LA SALUT PERE GOL AE “B” 4-1 MPAL GUINARDÓ
08:30 ALEVÍ “I” – SANTA EULALIA “D” 9-12 MPAL GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “D” – HORTA “B” 3-7 MPAL GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “K” – ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “D” 3-4 MPAL GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “G” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “E” 3-5 MPAL GUINARDÓ
11:30 FEMENÍ BENJ / ALEVÍ “A” – SABADELL “A” 2-9 MPAL GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “A” – ESPANYOL RCD “B” 1-1 MPAL GUINARDÓ
14:30 CADET “C” – ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “A” 7-0 MPAL GUINARDÓ
16:15 VETERANS “A” – LLOREDA “A” 4-2 MPAL GUINARDÓ
18:15 FEMENÍ JUV / CADET “A” – SANT GABRIEL “C” 5-4 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C” – MONTAÑESA “A” 2-6 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “A” – MONTAÑESA “A” 0-2 PETIT MARTINENC-F7
10:15 PREBENJAMÍ “E” – YOUNG TALENT CLUB FUTBOL “C” 0-4 PETIT MARTINENC-F7
11:30 BENJAMÍ “F” – HORTA “C” 3-11 PETIT MARTINENC-F7
DISSABTE 27 DE FEBRER (A FORA)
08:30 CATALONIA UB “F” – ALEVÍ “F” 8-1 ESCOLA INDUSTRIAL
09:00 LA SALLE BONANOVA “C” – ALEVÍ “J” 5-2 COLLEGI LA SALLE BONANOVA
09:15 E F PONT MARINA “A” – PREBENJAMÍ “B” 1-5 COMPLEX ESP FORT-PIENC
10:15 HORTA “B” – BENJAMÍ “C” 0-2 MPAL HORTA
10:30 LA SALLE BONANOVA “E” – ALEVÍ “E” 2-8 COLLEGI LA SALLE BONANOVA
10:30 FUNDACIO P JUPITER “A” – ALEVÍ “A” 2-6 MPAL JUPITER
11:45 CANYELLES “B” – BENJAMÍ “E” 6-4 MPAL CANYELLES
12:30 SISTRELLS “B” – PREBENJAMÍ “C” 6-0 ZONA ESPORTIVA CAN CABANYES
14:45 CORNELLA “D” – BENJAMÍ “A” 0-1 MPAL DE CORNELLA
15:00 EUROPA “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “B” 1-1 MPAL L’ALIGA
15:15 LA SALLE BONANOVA “A” – CADET “D” 5-0 COLLEGI LA SALLE BONANOVA
16:00 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE “A” – FEMENÍ JUV / CADET “B” 6-2 MPAL GRUP 25 DE SETEMBRE
17:30 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “B” – INFANTIL “C” 3-2 COMPLEX ESPORTIU LA BASCULA
DIUMENGE 28 DE FEBRER
08:30 ALEVÍ “G” – ALZAMORA “A” 5-2 MPAL GUINARDÓ
08:30 BENJAMÍ “D” – MONTAÑESA “A” 6-3 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” – Pª BARC BARCINO “A” 0-6 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – SANTS UE “A” 2-0 MPAL GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “F” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A” 1-9 MPAL GUINARDÓ
15:45 INFANTIL “B” – FUNDACION PRIVADA HERMES “A” 0-0 MPAL GUINARDÓ
17:30 CADET “A” – SANTS UE “C” 5-1 MPAL GUINARDÓ
19:30 AMATEUR FEMENÍ “A” – JUAN XXIIICS “A” 2-2 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 28 DE FEBRER (A FORA)
09:00 ESCUELA F BONAIRE “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” 2-8 BONAIRE
10:00 YOUNG TALENT CLUB FUTBOL “B” – ALEVÍ “C” 2-5 MPAL BADALONA SUD
10:00 Pª BARC CINC COPES “C” – INFANTIL “E” 0-10 MPAL BARCELONETA
10:00 FUNDACIO PE EUROPA “B” – PREBENJAMÍ “D” 17-0 MPAL L’ALIGA
11:00 SOCCER WORLD ACADEMY – JUVENIL “B” 3-11 MPAL BUFALA
12:00 SANTA EULALIA “B” – JUVENIL “A” 1-4 MPAL STAEULALIA L’HOSPITALET
12:00 PUJADAS “A” – CADET “B” 1-13 COMPLEX ESP MARESME-LLULL
12:00 LLOREDA “A” – AMATEUR “B” 0-2 MPAL LLOREDA
14:15 Pª BARC CINC COPES “C” – ALEVÍ “B” 2-10 COMPLEX ESP FORT-PIENC
14:30 ALMEDA “B” – INFANTIL “D” 2-6 MPAL ALMEDA

 

Llegir-ne més