Partits 07-08 de Maig

DISSABTE 07 DE MAIG
08:45 INFANTIL “C” – PENYA BARC COLLBLANC SANTS AE “A” 0-4 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “K” – CANYELLES “B” 5-1 MPAL GUINARDÓ
10:15 FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” – Pª BARC SANT CELONI “A” 0-5 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “J” – PENYA BARC COLLBLANC SANTS AE “D” 3-4 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “E” – FUNDACIO P JUPITER “F” 4-2 MPAL GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “F” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D” 1-1 MPAL GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “G” – BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “B” 3-2 MPAL GUINARDÓ
14:30 ALEVÍ “F” – SANT MARTI-CONDAL “F” 3-1 MPAL GUINARDÓ
14:30 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – SANT GABRIEL CD “A” 1-4 MPAL GUINARDÓ
16:15 INFANTIL “B” – SANT GABRIEL CD “C” 0-6 MPAL GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “A” – BARCELONETA “A” 6-0 MPAL GUINARDÓ
20:00 CADET “A” – STOITCHKOV BARCELONA “A” 4-0 MPAL GUINARDÓ
 DISSABTE 07 DE MAIG (A FORA)
09:45 MONTAÑESA “G” – ALEVÍ “H” 5-2 MPAL NOU BARRIS
10:00 PUJADAS CD “A” – BENJAMÍ “C” 1-1 COMPLEX ESP MARESME-LLULL
10:00 CATALONIA UB “B” – BENJAMÍ “D” 5-0 ESCOLA INDUSTRIAL
10:00 YOUNG TALENT CLUB FUTBOL “C” – ALEVÍ “D” 9-1 MPAL BADALONA SUD
11:15 SANT MARTI-CONDAL “C” – BENJAMÍ “E” 2-3 MPAL ANDRADE SANT MARTI
12:30 MERCAT NOU MAGORIA SE “B” – CADET “C” 1-7 CAMP DE FUTBOL DE L’ENERGIA
13:00 SABADELL “B” – ALEVÍ “A” 2-8 POLIESPORTIU OLIMPYA
14:00 SANTS UE “B” – BENJAMÍ “B” 1-5 COMPLEX ESPORTIU LA BASCULA
14:00 POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL “A” – INFANTIL “F” 7-1 MPAL LA SATALIA
14:00 STOITCHKOV BARCELONA “A” – VETERANS “A” 2-4 MPAL RACING VALLBONA
15:30 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “D” – CADET “B” 0-4 MPAL CLOT DE LA MEL
16:15 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “B” – INFANTIL “A” 3-1 MPAL L’HOSPITALET LLOBREGAT
18:00 SOSES FEMENI “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 5-3 MPAL SOSES
 DIUMENGE 08 DE MAIG
10:00 BENJAMÍ “A” – ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA “A” 7-0 MPAL GUINARDÓ
10:00 PREBENJAMÍ “B” – FUNDACIO P JUPITER “B” 8-0 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – LA LLANTIA AD “A” 2-4 MPAL GUINARDÓ
14:15 CADET “D” – BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “A” 3-1 MPAL GUINARDÓ
16:15 JUVENIL “C” – ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS “B” 6-0 MPAL GUINARDÓ
18:15 INFANTIL “D” – LA SALLE BONANOVA “B” 7-1 MPAL GUINARDÓ
 DIUMENGE 08 DE MAIG (A FORA)
10:00 BADALONA “D” – ALEVÍ “C” 5-1 CAMP MUNICIPAL DE BADALONA
10:00 UNIFICACION LLEFIA “B” – ALEVÍ “B” 1-11 MPAL LLEFIA
10:30 LES CORTS DE BCN CLUB ESPORTIU “A” – ALEVÍ “I” 4-3 IME ARISTIDES MAILLOL
11:15 BUFALA “E” – ALEVÍ “G” 1-4 MPAL BUFALA
11:30 PRADENC ” A” – FEMENÍ JUV / CADET “B” 0-6 MPAL PRATS DE LLUÇANES
12:00 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA “B” – PREBENJAMÍ “D” 9-3 COMP E CIUTAT MERIDIANA
12:00 L’ESCALA “A” – AMATEUR “A” 0-3 NOU CAMP MPAL DE L’ESCALA
13:30 POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL “B” – INFANTIL “E” 0-9 MPAL LA SATALIA
14:00 FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “A” – JUVENIL “B” 1-4 MPAL PROVENÇANA

 

Llegir-ne més

PARTITS 30 D’ABRIL I 01 DE MAIG

DISSABTE 30 DE MAIG
08:45

INFANTIL “F” – MERCAT NOU MAGORIA SE “B”

no presentat equip contrari

susp MPAL GUINARDÓ
10:15 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – ESPANYOL RCD “B” 0-10 MPAL GUINARDÓ
10:15 FEMENÍ INF / ALEVÍ “B” – ESC FUTBOL SALESIANS-MATARO “A” 16-0 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “A” – SISTRELLS “A” 6-1 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “D” – CAN BUXERES “A” 7-3 MPAL GUINARDÓ
13:15 ALEVÍ “B” – SANTS “B” 6-3 MPAL GUINARDÓ
13:15 ALEVÍ “C” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “C” 0-6 MPAL GUINARDÓ
14:45 ALEVÍ “H” – ALZAMORA “B” 2-3 MPAL GUINARDÓ
14:45 BENJAMÍ “C” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” 0-1 MPAL GUINARDÓ
16:15 VETERANS “A” – STOITCHKOV BARCELONA “A” 9-0 MPAL GUINARDÓ
18:15 CADET “C” – HOSPITALENSE ATC “A” 3-0 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” – DIAGONAL CLUB ESPORTIU “A” 5-3 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “D” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “C”  2-10 PETIT MARTINENC-F7
10:15 PREBENJAMÍ “E” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “C” 1-10 PETIT MARTINENC-F7
DISSABTE 30 DE MAIG (A FORA)
09:00 STOITCHKOV BARCELONA “B” – BENJAMÍ “G”  2-8 MPAL NOU TAXONERA
09:00 SANT GABRIELCD “A” – PREBENJAMÍ “A” 2-3 MPALJOSE LUIS RUIZ CASADO
10:00 Pª BARC ANGUERA “C” – BENJAMÍ “F” 7-0 ESCOLA INDUSTRIAL
10:30 UNIFICACION LLEFIACF “B” – PREBENJAMÍ “C” 8-0 MPAL LLEFIA
10:35 CATALONIA UB “D” – INFANTIL “D” 1-5 LLARS MUNDET CAMP NUM 1
11:30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” – PREBENJAMÍ “B” 3-3 MPAL LES OLIVERES
12:00 ENFAF “A” – FEMENÍ JUV / CADET “B” 4-2 CTRE ENTRENAMENT FAF- CAMP2
12:00 FUNDACIO P JUPITER “G” – ALEVÍ “F” 2-1 MPAL JUPITER
12:30 SABADELL “A” – FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” 13-1 POLIESPORTIU OLIMPYA
13:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “K” – ALEVÍ “E” 0-10 MPAL CLOT DE LA MEL
14:00 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA “B” – INFANTIL “C” 0-7 MPAL POLIGONO GORNAL
15:00 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “G” – ALEVÍ “K” 2-4 MPAL FEIXA LLARGA
15:45 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” – FEMENÍ JUV / CADET “A” 2-5 MPAL LES OLIVERES
16:00 Pª BARC BARCINO “D” – CADET “D” 0-5 MPALMENORCA-STMARTI PROVENÇ
16:45 DAMM “B” – BENJAMÍ “A” 1-4 MPAL NOU TAXONERA
17:00 MATARONESA “A” – AMATEUR “B” 1-1 MPAL CAMI DEL MIG
19:45 SANT MARTI-CONDAL “A” – JUVENIL “A” 0-3 MPAL ANDRADE SANT MARTI
DIUMENGE 01 D’ABRIL
08:30 ALEVÍ “G” – APA POBLE SEC “B” 1-0 MPAL GUINARDÓ
08:30 ALEVÍ “I” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “B” 3-7 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” – GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA “A” 6-3 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA “A” 2-1 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – MOLLET UECF “A” 2-1 MPAL GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “E” – CATALONIA UB “G” 20-0 MPAL GUINARDÓ
15:45 CADET “B” – PARC “A” 1-0 MPAL GUINARDÓ
17:30 INFANTIL “A” – CORNELLA “B” 2-0 MPAL GUINARDÓ
19:30 AMATEUR FEMENÍ “A” – AEM SE “B” 2-4 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 01 D’ABRIL (A FORA)
10:00 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA “C” – ALEVÍ “J” 5-2 CM PUIG GAIRALT
12:00 FUNDACIO PE EUROPA “A” – INFANTIL “B”  1-1 MPAL L’ALIGA
16:00 SANT ILDEFONS “C” – JUVENIL “C” 4-2 MPAL SANT ILDEFONS
17:15 SANTFELIUENC “A” – CADET “A”  1-1 MPAL LES GRASSES

 

Llegir-ne més

Partits 23-24 d’abril

DISSABTE 23 D’ABRIL
08:30 INFANTIL “C” – CONGRÉS CLUB ESPORTIU “A” 0-2 MPAL GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “F” – ALZAMORA “D” 1-2 MPAL GUINARDÓ
10:00 FEMENÍ BENJ / ALEVÍ “A” – LLERONA “A” 0-3 MPAL GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “A” – ESCOLA FUTBOL MATARO “D” 10-0 MPAL GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “B” – Pª BARC BARCINO “A” 5-2 MPAL GUINARDÓ
13:00 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – BARCELONA “A” 0-5 MPAL GUINARDÓ
13:00 FEMENÍ INF / ALEVÍ “B” – SEAGULL “A” 8-2 MPAL GUINARDÓ
14:45 INFANTIL “B” – SANTS “B” 0-3 MPAL GUINARDÓ
16:15 JUVENIL “A” – CATALONIA UB “B” 2-0 MPAL GUINARDÓ
18:15 FEMENÍ JUV / CADET “B” – FONTSANTA-FATJO “B” 3-1 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” – CATALONIA UB “C” 3-2 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “C” – POMAR “B” 0-9 PETIT MARTINENC-F7
10:15 PREBENJAMÍ “B” – UNIFICACION BELLVITGE UD “A” 3-4 PETIT MARTINENC-F7
11:45 PREBENJAMÍ “A” – UNIFICACION LLEFIA “A” 0-4 PETIT MARTINENC-F7
13:00 BENJAMÍ “G” – CARMELO “A” 4-0 PETIT MARTINENC-F7
DISSABTE 23 D’ABRIL (A FORA)
09:00 SANT GABRIEL “E” – ALEVÍ “K” 10-2 MPALJOSE LUIS RUIZ CASADO
09:30 SANTA EULALIA “B” – BENJAMÍ “D” 5-4 MPAL STAEULALIA L’HOSPITALET
10:00 Pª BARC CINC COPES “D” – PREBENJAMÍ “E” 5-1 MPAL BARCELONETA
10:30 ALZAMORA “A” – BENJAMÍ “B” 1-2 COMPLEX ESP CAN DRAGO
10:30 SANT ANDREU “E” – CADET “C” 4-2 MPAL NARCIS SALA
10:45 SANTS “E” – ALEVÍ “H” 7-6 COMPLEX ESPORTIU LA BASCULA
10:45 CARDEDEU “F” – BENJAMÍ “E” 3-2 MPAL CARDEDEU
11:30 POBLE NOU AT “A” – ALEVÍ “I” 11-4 COMPLEX ESP MARESME-LLULL
12:00 PARC UD “A” – ALEVÍ “G” 3-4 COMPLEX ESP FORT-PIENC
12:30 LA FLORIDA “A” – BENJAMÍ “C” 0-3 MPAL LA FLORIDA
13:15 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA “A” – ALEVÍ “D” 9-5 CM PUIG GAIRALT
18:15 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS “A” – CADET “B” 1-4 COMPLEX ESP FORT-PIENC
DIUMENGE 24 D’ABRIL
08:45 ALEVÍ “J” – BADALONA “F” 3-6 MPAL GUINARDÓ
08:45 ALEVÍ “E” – ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “E” 2-4 MPAL GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “A” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “A” 6-0 MPAL GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “F” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “B” 6-3 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – MONTCADA “A” 1-2 MPAL GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “D” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “C” 0-1 MPAL GUINARDÓ
15:45 CADET “D” – ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA “B” 3-5 MPAL GUINARDÓ
17:40 CADET “A” – CAN BUXERES “A” 1-3 MPAL GUINARDÓ
19:30 FEMENÍ JUV / CADET “A” – FUNDACIO P JUPITER 1-1 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 24 D’ABRIL (A FORA)
09:15 EUROPA “A” – INFANTIL “A” 4-0 MPAL NOU SARDENYA
09:30 BADALONA “A” – VETERANS “A” 2-1 BON PASTOR NOU
10:50 MONTAÑESA “B” – ALEVÍ “C” 4-6 MPAL NOU BARRIS
11:30 L’HOSPITALET NTRE ESPORTS “B” – PREBENJAMÍ “D” 12-0 MPAL FEIXA LLARGA
14:00 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA “A” – INFANTIL “F” 5-0 MPAL POLIGONO GORNAL
16:00 PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “B” – INFANTIL “E” 0-3 IME ARISTIDES MAILLOL
16:00 MOLINOS UD “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 1-2 MPAL VISTA ALEGRE-MOLINS
16:00 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB – AMATEUR “A” 1-1 ZONA ESPORTIVA MPAL VIC

 

Llegir-ne més

Partits 16-17 d’abril

 DISSABTE 16 D’ABRIL
08:45 INFANTIL “E” – APA POBLE SEC “B” 8-0 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “D” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “D” 8-3 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “H” – CATALONIA UB “H” 4-9 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “C” – SANT ANDREU “D” 3-2 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “K” – SANT ANDREU “J” 6-1 MPAL GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “C” – SANTS “A” 4-2 MPAL GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “E” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “E” 1-6 MPAL GUINARDÓ
14:30 ALEVÍ “G” – SANTS “D” 8-0 MPAL GUINARDÓ
14:30 ALEVÍ “I” – TRINIDAD “A” 6-2 MPAL GUINARDÓ
16:00 VETERANS “A” – SANTS “A” 4-0 MPAL GUINARDÓ
18:00 CADET “C” – ALZAMORA “C” 1-2 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C” – CATALONIA UB “D” 2-2 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “D” – CORNELLA UD “G” 4-7 PETIT MARTINENC-F7
10:15 PREBENJAMÍ “E” – Pª BARC ANGUERA “C” 2-7 PETIT MARTINENC-F7
 DISSABTE 16 D’ABRIL (A FORA)
10:45 ESCOLA PIA SARRIÀ SE “B” – ALEVÍ “J” 5-4 COLLEGI ESCOLAPIS DE SARRIA
09:00 STOITCHKOV BARCELONA “A” – INFANTIL “B” 2-2 MPAL NOU TAXONERA
09:00 PRAT AE “A” – BENJAMÍ “A” 2-3 MPAL SAGNIER
09:00 Pª BARC BARCINO “C” – BENJAMÍ “G” 1-3 MPALMENORCA-STMARTI PROVENÇ
09:45 MONTAÑESA “B” – PREBENJAMÍ “C” 5-0 MPAL NOU BARRIS
10:00 BADALONA “B” – PREBENJAMÍ “B” 5-2 CAMP MUNICIPAL DE BADALONA
10:00 Pª BARC ANGUERA “B” – INFANTIL “C” 1-0 INEF (GESPA ARTIFICIAL)
10:10 MERCAT NOU MAGORIA SE “A” – ALEVÍ “B” 1-5 CAMP DE FUTBOL DE L’ENERGIA
10:30 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA “C” – ALEVÍ “F” 2-1 COMPLEX ESP LA GUINEUETA
10:30 SANT GABRIEL “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” 4-3 MPALJOSE LUIS RUIZ CASADO
10:45 ALZAMORA “A” – PREBENJAMÍ “A” 2-3 COMPLEX ESP CAN DRAGO
11:40 VILASSAR MARUE “A” – FEM INF /ALEVÍ “B” 4-7 MPAL VILASSAR DE MAR
11:45 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “F” – BENJAMÍ “F” 2-2 MPAL CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ
12:15 SANT GABRIEL “B” – JUVENIL “B” 4-1 MPALJOSE LUIS RUIZ CASADO
16:00 ALZAMORA “B” – CADET “D” 1-3 COMPLEX ESP CAN DRAGO
16:00 CANYELLES CE “A” – JUVENIL “A” 2-1 MPAL CANYELLES
16:30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D” – INFANTIL “D” 4-5 MPAL LES OLIVERES
 DIUMENGE 17 D’ABRIL
10:00 BENJAMÍ “B” – FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “B” 4-1 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – SARRIA CP “B” 1-2 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – VILASSAR MAR UE “A” 0-2 MPAL GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “F” – CATALONIA UB “B” 2-6 MPAL GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “A” – SANT ANDREU “A” 0-1 MPAL GUINARDÓ
17:45 CADET “B” – DIAGONAL CLUB ESPORTIU “A” 5-0 MPAL GUINARDÓ
19:45 AMATEUR FEMENÍ “A” – SANT QUIRZE VALLES “A” 3-3 MPAL GUINARDÓ
  DIUMENGE 17 D’ABRIL (A FORA)
09:00 SANT ANDREU “G” – ALEVÍ “E” 0-1 AISS MPAL
10:15 CORNELLA UD “E” – ALEVÍ “A” 3-5 MPAL DE CORNELLA
14:00 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA “A” – CADET “A” 1-5 MPAL PUBILLA CASAS
17:45 ARRABAL CALAF GRAMANET Fem “B” – FEMENÍ JUV / CADET “A” 1-2 MPAL CAN ZAM-1
20:00 TECNOFUTBOL “A” – AMATEUR “B” 0-1 CIUDAD DEP FUNDMARCET

 

Llegir-ne més

Partits 09-10 d’Abril

DISSABTE 09 D’ABRIL
08:45 INFANTIL “C” – LA FLORIDA “B” 22-0 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “B” – LA SALLE BONANOVA “A” 7-3 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “E” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “H” 2-1 MPAL GUINARDÓ
11:45 BENJAMÍ “C” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A” 5-1 MPAL GUINARDÓ
11:45 BENJAMÍ “G” – CAN BUXERES “C” 2-1 MPAL GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “F” – LA SALLE BONANOVA “B” 0-5 MPAL GUINARDÓ
14:45 INFANTIL “B” – SARRIA CP “A” 1-7 MPAL GUINARDÓ
16:15 CADET “B” – CATALONIA UB “D” 4-0 MPAL GUINARDÓ
18:00 FEMENÍ JUV / CADET “A” – ESPANYOL R “B” 0-4 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” – ESCUELA PERFORMANCE “A”  2-1 MPAL GUINARDÓ
09:00 FEMENÍ BENJAMÍ / ALEVÍ “A” – MERCANTIL “A” 3-5 PETIT MARTINENC-F7
10:15 PREBENJAMÍ “B” – ESC FUTBOL PREMIER BARCELONA “B” 3-2 PETIT MARTINENC-F7
11:30 PREBENJAMÍ “A” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “A” 0-3 PETIT MARTINENC-F7
12:45 PREBENJAMÍ “D” – HORTA UAT “B” 2-7 PETIT MARTINENC-F7
14:00 PREBENJAMÍ “C” – Pª BARC ANGUERA “B” 1-1 PETIT MARTINENC-F7
DISSABTE 09 D’ABRIL (A FORA)
09:15 SANTS UE “C” – ALEVÍ “I” 4-1 COMPLEX ESPORTIU LA BASCULA
10:00 SANT MARTI-CONDAL “A” – ALEVÍ “H” 8-4 MPAL ANDRADE SANT MARTI
12:00 CATALONIA UB “G” – ALEVÍ “G” 0-15 LLARS MUNDET CAMP NUM 1
12:00 FUNDACION PRIVADA HERMES “C” – BENJAMÍ “E” 4-5 MPAL MONTGAT
12:30 STOITCHKOV BARCELONA “B” – CADET “C” 1-6 MPAL NOU TAXONERA
13:00 UNIFICACIO BADALONA SUD “B” – ALEVÍ “K” 0-11 MPAL BADALONA SUD
13:45 BADALONA “A” – INFANTIL “A” 3-1 CAMP MUNICIPAL DE BADALONA
14:00 TURO PEIRA C “A” – BENJAMÍ “D” 4-2 MPAL TURO PEIRA
14:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “D” – ALEVÍ “C” 1-5 MPAL CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ
16:00 VETERANS EL PRAT ASS “A” – VETERANS “A” 4-4 MPAL JULIO MENDEZ
17:00 MOLLETENSE “A” – AMATEUR “A” 0-1 MPAL ZONA SUR MOLLET
18:45 ESCOLA F BARBERA ANDALUCIA “A” – FEMENÍ CAD / JUV “B” 1-6 MPAL ANTONI SERRA I PUJOL
DIUMENGE 10 D’ABRIL
08:30 ALEVÍ “J” – SANT GABRIEL “F” 0-19 MPAL GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “A” – ARRABAL-CALAF GRAMANET “A” 7-1 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” – FUNDACIO PE EUROPA “B” 3-1 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL “A” 2-1 MPAL GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “D” – SANT GABRIEL “D” 2-0 MPAL GUINARDÓ
16:00 CADET “A” – ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA “A” 3-0 MPAL GUINARDÓ
17:45 CADET “D” – CORNELLA “H” 6-1 MPAL GUINARDÓ
19:40 JUVENIL “B” – TRAJANA PENYA BARC SANT JUST “A” 2-2 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 10 D’ABRIL (A FORA)
09:00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “A” – BENJAMÍ “B” 10-1 MPAL CANYELLES
09:45 SABADELL “B” – AMATEUR FEMENÍ “A” 0-1 POLIESPORTIU OLIMPYA
10:00 ESPANYOL R “B” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” 4-1 CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE
10:00 Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “B” – INFANTIL “E” 0-13 MPAL VALLE HEBRON
10:30 EUROPA “C” – ALEVÍ “D” 11-2 MPAL L’ALIGA
11:00 ESCUELA PERFORMANCE “B” – INFANTIL “F” 4-0 F11 COMPLEX ESPORTIU LA BASCULA
11:00 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “B” – PREBENJAMÍ “E” 5-0 F11 COMPLEX ESPORTIU LA BASCULA
11:00 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANACE “B” – BENJAMÍ “F” 3-4 CIUTAT MERIDIANA-TORRENT BOSC
15:00 POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL “A” – JUVENIL “C” 1-1 MPAL LA SATALIA

 

Llegir-ne més